Počet přihlášených: 229
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Platba |
---|---|---|---|---|
Kynclová | Zuzana | Velké Popovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Jeníková | Petra | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Barošová | Ivana | Průhonice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Merašická | Dagmar | Tehov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Borovičková | Lenka | SMOLA Chůze Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Šťastná | Jana | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Přibíková | Monika | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Trnková | Štěpánka | ŠSK Újezd nad Lesy | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Přibylová | Eva | Sokol Nusle | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Mališová | Karla | USK Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Škvorová | Tereza | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Šarová | Sandra | Otrokovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Třísková | Katarína | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hejná | Anna-Marie | XCsport.cz | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Svobodová | Dana | Příbram | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Matuštíková | Martina | SK Oldtimers - Čtyřkoly | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Nováková | Monika | Galaxie | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Toupalová | Blanka | Znosim | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Martínková | Monika | Rehab. ústav Kladruby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Štichová | Monika | Petříkov | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Svěchotová | Hana | Spartak Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Lukášová | Mirka | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Bílková | Magdalena | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Škvorová | Petra | Slavia Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vernerová | Radka | Líbeznice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hrabalová | Dagmar | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Benešová | Klára | Čtyřkoly | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kožinová | Anna | PGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kotěšovcová | Petra | magoři | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Pilnáčková | Jana | magoři | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hmidi | Zuzana | magoři | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hosnedlová | Markéta | ŽUCH | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hanáková | Markéta | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Heřmanová | Jana | Oplany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Šťastná | Magdalena | Chrášťany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Votavová | Renata | OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vávrová | Markéta | TJ ČZU Rolníci | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Pokorná | Věnceslava | Atletika Hostivař | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kratinova | Renata | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vaníčková | Barbora | KVS Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vlachynská | Libuše | Liga 100 Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Šimečková | Radka | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kujanová | Martina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Skořepová | Alena | TJ Sokol Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Bloudková | Jana | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kazíková | Sandra | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Šírová | Jana | Liberec | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Gololobovová | Blanka | AVC Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Procházková | Irena | TJ Háje | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Slavíková | Štěpánka | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Miková | Adellaide | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Škvorová | Zuzana | SK Kamenice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vágnerová | Blanka | RoRace Team Pyšely | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Bořánková | Karolína | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hiršová | Gabriela | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hlubučková | Kristýna | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Košárková | Iva | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Novotná | Klára | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Procházková | Marie | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Svobodová | Lenka | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Poslední | Jarmila | Praha 12 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Vejvodová | Kristýna | Sedlčany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Procházková | Alena | Tuchoraz | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kadeřábková | Vanda | LONGRUN | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Přibíková | Johana | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ||
Rudišarová | Martina | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ||
Záhorová | Lucie | Modřany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kusovská | Adéla | Modřany | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Kumžáková | Karolína | DGP | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Máchová | Martina | Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Příhodová | Klára | Stará Boleslav | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Příhodová | Karolína | Praha 4 | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Plašilová | Kateřina | Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Volfová | Kristýna | AŠK Mazurská | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Hajduková | Michaela | Dukla Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Setínková | Zuzana | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ||
Vlčková | Iva | Ski Senohraby | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Mrázová | Pavla | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | ||
Krotilová | Magdalena | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | |
Jeníková | Karolína | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | |
Malovcová | Monika | Říčany | 8 km (zdatné ženy) | |
Ryšavá | Vendula | ČZU | 8 km (zdatné ženy) | |
Matějů | Kateřina | Sild team | 8 km (zdatné ženy) | |
Matějů | Martina | Sild team | 8 km (zdatné ženy) | |
Brejníková | Markéta | Mistři a Markétka | 8 km (zdatné ženy) | |
Folprechtová | Katka | ČZU Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Ryšavá | Magdalena | PGP | 8 km (zdatné ženy) | |
Jakešová | Klára | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Horká | Lenka | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Hájková | Kristýna | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Jirásková | Alice | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Kořínková | Renata | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Vrbovcová | Hanka | Lustig Heroes | 8 km (zdatné ženy) | |
Šístková | Iveta | OK Lokomotiva Pardubice | 8 km (zdatné ženy) | |
Valentová | Helena | VŠSK MFF UK | 8 km (zdatné ženy) | |
Kožinová | Jana | PGP | 8 km (zdatné ženy) | |
Slívová | Hana | Praha 6 | 8 km (zdatné ženy) | |
Karlachová | Jana | Říčany | 8 km (zdatné ženy) | |
Tichovská | Martina | SK Praga | 8 km (zdatné ženy) | |
Hoskovcová | Žaneta | Chabrusiči | 8 km (zdatné ženy) | |
Berglová | Lucie | Rolníci | 8 km (zdatné ženy) | |
Němcová | Jana | Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Hermanová | Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | 8 km (zdatné ženy) | |
Kudrnová | Anna | SK Babice | 8 km (zdatné ženy) | |
Szabová | Nikola | SK Rover Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Kamarádová | Daniela | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | |
Dufková | Tania | DGP | 8 km (zdatné ženy) | |
Horváthová | Adriana | Italcafe | 8 km (zdatné ženy) | |
Vrbovcová | Hana | Český Brod - STS Chvojkovice | 8 km (zdatné ženy) | |
Kluková | Romana | Báječné ženy v běhu | 8 km (zdatné ženy) | |
Antošová | Lenka | Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Schejbalová | Alena | VK Slavia Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Svobodová | Jitka | VSP | 8 km (zdatné ženy) | |
Bašusová | Olinka | OK Sparta Praha | dětské/žákovské trati | |
Benešová | Linda | CK Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Bezdíčková | Alice | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Bezdíčková | Barbora | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Bialožytová | Tereza | Třinec | 8 km (zdatné ženy) | |
Bloudková | Lucie | DGP | dětské/žákovské trati | |
Bloudková | Veronika | DGP | dětské/žákovské trati | |
Burianová | Vanda | Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Dolejsova | Sara | Atletika Jizni Mesto | dětské/žákovské trati | |
Duchoňová | Andrea | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | |
Durdová | Michaela | SK Jeseniova Praha | dětské/žákovské trati | |
Dvořáková | Lucie | Jesenice | dětské/žákovské trati | |
Dvořáková | Veronika | ATLETIKA JIŽNÍ MĚSTO | dětské/žákovské trati | |
Fišerová | Ludmila | TJ Stodůlky | dětské/žákovské trati | |
Florová | Monika | ŠSK Újezd n/Lesy | dětské/žákovské trati | |
Folprechtová | Julinka | ČZU Praha | dětské/žákovské trati | |
Frkalová | Michaela | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Gololobovová | Adéla | Bohemians | dětské/žákovské trati | |
Hálová | Adéla | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Hartmanová | Barbora | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | |
Hartmanová | Kateřina | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | |
Hartmanová | Tereza | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | |
Holubářová | Anička | Zaječice | dětské/žákovské trati | |
Holubářová | Johanka | Zaječice | dětské/žákovské trati | |
Horadová | Ela | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Horáková | Tereza | CK Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Houšková | Klára | Porthos | dětské/žákovské trati | |
Hrabalová | Anička | Čtyřkoly -Longrun | dětské/žákovské trati | |
Hrušková | Veronika | Mirošovice | dětské/žákovské trati | |
Chaloupková | Hana | Exit Team | dětské/žákovské trati | |
Chmátalová | Adéla | RoRace Team Pyšely | dětské/žákovské trati | |
Chmelíková | Adéla | Sokol Dolní Počernice | dětské/žákovské trati | |
Janovská | Kateřina | SK Praga | dětské/žákovské trati | |
Kamarádová | Eliška | Dolní Lomnice | dětské/žákovské trati | |
Kaňková | Markéta | Louňovice | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Klukova | Romana | Praha | 8 km (zdatné ženy) | |
Kosová | Karolína | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Košařová | Karolína | SŠK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Kotišová | Karolína | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Krásová | Magdaléna | Praha-Řepy | dětské/žákovské trati | |
Kumstová | Jana | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Lacigová | Marie | Zdravotník Praha | dětské/žákovské trati | |
Malátová | Magdalena | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Malečková | Hedvika | VK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | |
Malečková | Marie | VK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | |
Malivánková | Bára | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Malivánková | Petra | Bohemians Praha - gymnastika | dětské/žákovské trati | |
Malivánková | Tereza | Bohemians Praha - gymnastika | dětské/žákovské trati | |
Malovcová | Edita | Říčany | dětské/žákovské trati | |
Malovcová | Iveta | Říčany | dětské/žákovské trati | |
Martišová Baková | Gabriela | Mnichovice | 8 km (zdatné ženy) | |
Melounová | Nicol | SŠK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Míčková | Tereza | SK Jeseniova | dětské/žákovské trati | |
Mišeková | Kateřina | SKI Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Mňoučková | Anna | ŠSK Újezd na Lesy | dětské/žákovské trati | |
Mrázová | Ema | DGP - RK STAN | dětské/žákovské trati | |
Mrázová | Julie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Mrázová | Lucie | DGP - RK STAN | dětské/žákovské trati | |
Němečková | Jarmila | USK Praha | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Nemšovská | Magdalena | PGP | dětské/žákovské trati | |
Nosková | Helena | SK Kbely | dětské/žákovské trati | |
Pazderová | Jana | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Pelantová | Martina | Atletika Říčany | dětské/žákovské trati | |
Pelová | Simona | SKI PAX Horní Maxov | dětské/žákovské trati | |
Plochová | Dominika | OOB Kotlářka | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Polák | Alexandr | ASK Slavia | dětské/žákovské trati | |
Polák | David | ASK Slavia | dětské/žákovské trati | |
Polák | Richard | SC Radotín | dětské/žákovské trati | |
Poláková | Kateřina | SC Radotín | dětské/žákovské trati | |
Poláková | Klára | SC Radotín | dětské/žákovské trati | |
Radová | Daniela | Benešov | dětské/žákovské trati | |
Rubešová | Michaela | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Ručková | Tereza | SK Kotlářka Praha | dětské/žákovské trati | |
Semíková | Julie | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Semíková | Lucie | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Skořepová | Eliška | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Smetanová | Aneta | Loko Beroun | dětské/žákovské trati | |
Součková | Denisa | ŠSK Ujezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Součková | Veronika | ŠSK Ujezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Stibingrova | Anna | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Straková | Karolína | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Svobodová | Laurinka | TJ Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Šafková | Sofie | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Šašková | Karolína | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Šimečková | Kačka | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Šimková | Tereza | Praha 3 | dětské/žákovské trati | |
Šírová | Anna | Dukla Liberec | dětské/žákovské trati | |
Šírová | Marie | Dukla Liberec | dětské/žákovské trati | |
Šmeralová | Viktorka | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Šňupárková | Barborka | ČZU | dětské/žákovské trati | |
Špačková | Tereza | AŠK Mazurská | dětské/žákovské trati | |
Šťastná | Lucie | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Šťastná | Veronika | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | |
Štichová | Anna | Petříkov | dětské/žákovské trati | |
Štichová | Barbora | Petříkov | dětské/žákovské trati | |
Štrosová | Aneta | USK Praha | dětské/žákovské trati | |
Taške | Iva | Čtyřkoly | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Taške | Valérie | Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Teplá | Magdalena | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Tibitanzlová | Klára | Javorník | dětské/žákovské trati | |
Tomková | Kateřina | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Třísková | Tereza | Praha | dětské/žákovské trati | |
Ulbrichová | Klára | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Ulbrichová | Lucie | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Unruhová | Antonie | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Urbanová | Jiřinka | PBS Benešov | dětské/žákovské trati | |
Vágnerová | Nikola | RoRace Team Pyšely | dětské/žákovské trati | |
Vaňková | Alena | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Vatěrová | Amálie | DGP | dětské/žákovské trati | |
Vatěrová | Eliška | Slávia Praha | dětské/žákovské trati | |
Vernerová | Tereza | SK Kotlářka | dětské/žákovské trati | |
Veselá | Julie | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Věžníková | Andrea | Velké Popovice | dětské/žákovské trati | |
Vojtová | Klára | Chocerady | dětské/žákovské trati | |
Vosecka | Anna | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Votavová | Žofie | OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | dětské/žákovské trati |