Počet přihlášených: 330
Příjmení | Jméno | Klub | závod | Platba |
---|---|---|---|---|
Štička | náhradník | O-juniors | 4 km (pouze ženy a starší dorostenky) | |
Čech | Jan | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fürst | Matouš | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Horák | Patrik | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hubáček | Jonáš | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kettner | Vojtěch | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Košárek | Pavel | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Losman | Petr | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mudrák | Štěpán | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Navrátil | Šimon | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pavlovec | Jan | O-juniors | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Khel | Richard | OK Sparta Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šmejkal | Martin | VK Blesk | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Polívka | Petr | Ski Vítkovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Blažek | Vladimír | Nordic team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Krása | David | Sokol Malá Strana | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mayer | Jan | SKD Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Gregoriades | Zdenek | Meteor Kacerov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Gregoriades | Tomas | Team Herbalife | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kubričan | Lukáš | Dukla Brandýs | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Randák | Ondřej | TO Sprint | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Přibík | Jan | Ski Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Doleček | František | TJ Slavoj Stará Boleslav | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pokorný | Ondřej | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Rákosník | Luboš | ČZ Strakonice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hovorka | Karel | TJ Petřiny Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pistulka | Ondřej | RBZ Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Roman | Martin | RBZ Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Rűck | Daniel | Praha 1 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Duchoň | David | Praha-Újezd | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Smetana | Karel | VHS Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Cipl | František | BONBON Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pávek | Martin | Rolníci CZU | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Werner | Petr | Liga 100 Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Novotný | Michal | SK Pýcha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Barkman | Robert | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hejný | Martin | XCsport.cz | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Ulbrich | Pavel | VŠCHT Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Svoboda | Jan | Příbram | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kos | Ladislav | Jižní Město | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Křeček | Jiří | Atletika Kollín | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hlaváč | Libor | BORCI zdar! | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Krejsa | Václav | Bonbon Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šňupárek | Ondřej | ČZU | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Cinka | Ivan | Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mach | Tomáš | Ztělesněné zlo | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Semík | Luboš | SK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fišer | Pavel | TJ Stodůlky | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pradáč | Petr | Horní Maršov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Veselý | Michal | Lustig Heroes | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Matějů | Luboš | Sild team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Suttr | Pavel | SV Mrač | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Březina | Petr | SABZO Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kohoutek | Jan | Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Bárta | Přemysl | Galaxie | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hofman | Jiří | Mistři a Markétka | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hlas | Jakub | KERTEAM | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Nemeth | Marek | Mufloni Kunratice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Karafiat | Roman | Rehab.ústav Kladruby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Setnička | David | Rehab.ústav Kladruby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Škvor | Martin | SK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Horný | Jiří | Psáry | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šimek | Pavel | Praha 3 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Skořepa | Michael | Spoje Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Volný | Petr | Relax medvědice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Janovský | Stanislav | Praha 12 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Janyš | Pavel | slavia praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Choutka | Stanislav | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Horký | Jan | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Jaborník | Karel | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Gloser | Václav | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kubričan | Pavel | Olymp Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Burda | Michal | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vicari | Jaromír | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Brunner | Radek | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Havelka | Petr | SK Babice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Knyttl | Jan | SK Kbely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Škvor | Petr | Bohemians Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Častvaj | Daniel | Mnichovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kopecký | Zdeněk | TJ Sokol Kondrac | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Beck | Zdeněk | Jevany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Smrčka | Miloš | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Grunta | Milan | magoři | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Domanský | Petr | magoři | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pechek | Petr | Kerteam | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pechek | František | TJ Maratonstav Úpice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Čadil | Jan | OB FS Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Laciga | Zdeněk | Zdravotník Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šťastný | Jan | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kodr | Karel | ŽUCH | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pelant | Michal | TK Radošovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Král | David | Louňovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mužíček | Pavel | TTT | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Liška | Jan | Písek | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hanuška | Martin | Úvaly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Daubner | Jan | BKČS | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Říha | Miroslav | Sokol Sadská | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Jelínek | Pavel | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Jelínek | Aleš | Praha 6 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šístek | Daniel | OK Sparta Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vrabec | Ondřej | OK Sparta Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kovář | Mirek | BT team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kutiš | Ondřej | OK Sparta Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Horák | Laďa | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Neumann | Josef | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Herda | Jan | SKP Nymburk | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Votava | Petr | OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Navrátil | Josef | SK Strančice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Paukert | Milan | Sokol Troja | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Peterka | František | Sokol Troja | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pavlik | Milan | Chuchle | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pavlik | Matous | USK kanoistika | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Král | Aleš | MFP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Michalička | David | TK Radošovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Spilka | Vojtěch | Ski Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kos | Pavel | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Nový | Břetislav | SABZO Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Tibitanzl | Michal | Javorník | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Němec | Jiří | LOCKAR Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Nosek | Jiří | SK Kbely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Chalupník | Milan | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Chalupník | Tomáš | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vacarda | Vladimír | AC Slovan Liberec | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fojtik | David | Kbely cycling team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pospíšil | Ondřej | OOB Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Semenchukov | Maxim | Running Cheff | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Lemfeld | Tomáš | Praha 3 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Bergl | Tomáš | Rolníci | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Rusý | Tomáš | SK Kamenice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Krása | Štěpán | Praha-Řepy | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Jiřík | Daniel | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Čech | Michal | Praha 4 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Lechner | Jan | vlk samotář uhřice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hlas | Tomáš | Sport Club Berlin | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Maleček | Václav | VK Smíchov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Soldát | Miroslav | ChaBrusiči | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Gololobov | Michal | Slovan Hradištko | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Haushalter | Michal | Říčanský ohaři | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Chmelík | Martin | LTC | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Steinhart | Michal | Rolníci | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Glajch | Martin | ChaBrusiči | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vágner | Aleš | RoRace Team Pyšely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kalista | Jiří | Praha 12 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Veselý | Jan | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Leopard | Mára | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mráz | Antonín | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hrnda | Jan | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mráz | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kolanda | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Pánek | Miroslav | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kolanda | Jan | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Macháč | Jan | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Neuman | Jaroslav | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Neuman | Martin | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Bloudek | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Palata | Vlasta | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Polívka | Omo | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Štemberk | Pavel | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Čitka | David | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Sůsa | Jakub | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Konvalinka | Matěj | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Štemberk | Jáchym | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Balane | Daniel | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Sůsa | Petr | Sedlčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Linhart | Radek | Liberec | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Klaška | Pavel | Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Klaška | Pavel | Kotlářka Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vrba | Luboš | Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Ledvina | Tomáš | AVC Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Chaloupka | Přemysl | Exit Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hulínský | Jiří | Běchovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fiala | Tomáš | Velofiala | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Paldus | Petr | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hruša | Zdeněk | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Streženec | Milan | Kolovraty | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Klíma | David | Vokolek Cycling | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Novák | Jakub | Kolovraty | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Eliáš | Michal | Říčanská střela | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Záhorec | Stanislav | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vytásek | Jaroslav | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fořt | Martin | ELEVENTESTTEAM | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Stráněl | Jiří | SK Rover Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Grygar | David | Architekti Grygar | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Gregor | Jaroslav | Běchovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Nešpor | Jan | Kulhavé zebry Pyšely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Beneš | Matěj | CK Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Adam | Petr | Smola chůze | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Rock | Jan | SABZO | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Janeček | Jaroslav | SABZO | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Jílek | Miroslav | Praha Záběhlice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Málek | Zdeněk | AVC Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Záhora | Josef | Modřany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Škába | Jan | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Dufíno | Pavel | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kolesa | Vojtěch | Modřany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Čáha | Pavel | Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Smrčka | Petr | BK Říčany | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vaculík | Jiří | SK APALUCHA | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Harbus | Serhij | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Shryuba | Ivan | Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fafejta | Václav | Liga 100 Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vatěra | Václav | DGP Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Němeček | Jan | USK Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Královič | Marek | Ruda | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Penc | Miroslav | Dukla Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mrázek | Oldřich | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Chmátal | Martin | RoRace Team Pyšely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Landovský | Jakub | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Landovský | Tomáš | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Šňupárek | Vašek | Miluju Švojtěcha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Urban | Martin | PBS Benešov | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vojta | Pavel | Žižkovský tygři | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mašata | Roman | OK 99 HK | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mašata | Matěj | OK 99 HK | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mašata | Metoděj | OK 99 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hodrment | Marek | VK Slavia Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Douda | Vladimír | TJ Sokol Senohraby | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kašpar | Michal | RS Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Skorkovský | Jiří | 8 km (starší dorostenci a muži) | ||
Jindra | David | Brid Team | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Andrle | Jakub | Kostelec n.Č.l. | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Bartoň | Michal | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Bartoň | Pavel | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Bašus | Ondra | OK Sparta Praha | dětské/žákovské trati | |
Bednář | Matěj | Atleti Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Bednář | Vilém | Atleti Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Bergl | Jonáš | Rolníci | dětské/žákovské trati | |
Bílek | Filip | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Bína | Šimon | TJ Hrusice | dětské/žákovské trati | |
Burian | Jáchym | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Dolejs | Albert | Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Dolejs | Marek | Vodni Stavby Praha | dětské/žákovské trati | |
Fafejta | Václav | TJ LIGA 100 PRAHA | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Fišer | František | TJ Stodůlky | dětské/žákovské trati | |
Fišer | Jiří | VŠSK MFF UK | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Flor | David | ŠSK Újezd n/Lesy | dětské/žákovské trati | |
Folprecht | Lukášek | ČZU Praha | dětské/žákovské trati | |
Gololobov | Alex | Slovan Hradištko | dětské/žákovské trati | |
Hais | Jakub | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Hais | Ondřej | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Hais | Štěpán | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Hanuška | Richard | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Hanzl | Dominik | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Hartman | Šimon | Dukla Praha | dětské/žákovské trati | |
Horad | Jonáš | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Horák | Daniel | CK Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Horný | Štěpán | Psáry | dětské/žákovské trati | |
Houška | Filip | Porthos | dětské/žákovské trati | |
Hrabal | Jiří | Čtyřkoly -Longrun | dětské/žákovské trati | |
Hrnda | Honza | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Hruška | Ondřej | Mirošovice | dětské/žákovské trati | |
Hurdálek | Jan | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Chmátal | David | RoRace Team PYšely | dětské/žákovské trati | |
Chmelík | Tomáš | Obláček | dětské/žákovské trati | |
Jánošík | Rudolf | Spartak Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Javůrek | Emil | Slovan Zdravotník | dětské/žákovské trati | |
Javůrek | Tomáš | Slovan Zdravotník | dětské/žákovské trati | |
Jelínek | Tomáš | Praha 6 | dětské/žákovské trati | |
Jiřík | Adam | Čerčany | dětské/žákovské trati | |
Kala | Tomáš | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Kalfař | Jakub | Sk Kbely | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kamarád | Šimon | Dolní Lomnice | dětské/žákovské trati | |
Kopřiva | Martin | Edinburgh | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Kos | Jakub | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Kos | Vojtěch | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Kotiš | Martin | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Kovář | Jan | ZŠ Ortenovo ná., P7 | dětské/žákovské trati | |
Kožina | Štěpán | PGP | dětské/žákovské trati | |
Krása | Vojtěch | Praha-Řepy | dětské/žákovské trati | |
Křeček | Jiří | Atletika Kollín | dětské/žákovské trati | |
Kuna | Alois | České Budějovice | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Landovský | Jakub | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Landovský | Tomáš | SK Praga | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Lehovec | Matouš | Branik | dětské/žákovské trati | |
Lehovec | Štěpán | ABC Branik | dětské/žákovské trati | |
Linhart | Václav | Liberec | dětské/žákovské trati | |
Martinka | Jiří | TTT | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Miler | Jiří | AC Mladá Boleslav | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Mojžíšek | Petr | DGP | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Němeček | Jan | USK Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Nemšovský | Filip | PGP | dětské/žákovské trati | |
Neuwirth | Jan | SILVINI | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Olmer | Václav | Praha 2 | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Palata | Matěj | Sokol Říčany | dětské/žákovské trati | |
Palata | Mikeš | RC Říčany | dětské/žákovské trati | |
Pazdera | Tomáš | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Pelant | Jan | TK Radošovice | dětské/žákovské trati | |
Procházka | Jindřich | ASK Slavia Praha | dětské/žákovské trati | |
Procházka | Ondřej | Tuchoraz | dětské/žákovské trati | |
Procházka | Ondřej | Sokol Kunratice | dětské/žákovské trati | |
Ručka | Filip | H22 Roztoky | dětské/žákovské trati | |
Ruda | David | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Schnajberk | Jan | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Skořepa | Matěj | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Skoták | Jiří | SC Ráječko | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Smetana | Michal | Smetana team | dětské/žákovské trati | |
Straka | Adam | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Střílka | Daniel | Sázava | dětské/žákovské trati | |
Svašek | Čeněk | Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Svěchota | Matyáš | Spartak Praha 4 | dětské/žákovské trati | |
Svoboda | Dominik | TJ Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Svoboda | Ondřej | Opolany | dětské/žákovské trati | |
Šabata | David | Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Šabata | Jakub | Čtyřkoly | dětské/žákovské trati | |
Šafka | Sebastian | SK Kamenice | dětské/žákovské trati | |
Šašek | Vojtěch | AK VP - Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Šimek | Alexandr | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Šňupárek | Jan | ČZU | dětské/žákovské trati | |
Šťastný | Pavel | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Štengl | David | TJ Stodůlky Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Štolba | Jakub | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Štolba | Marek | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Štolba | Tomáš | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Štros | David | USK Praha | dětské/žákovské trati | |
Taške | Jakub | FK Bohemians 1905 | dětské/žákovské trati | |
Taške | Radek | Čtyřkoly | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Techl | Lukáš | Město Tábor | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Tomáš | Janovský | SK Praga | dětské/žákovské trati | |
Tomek | Matyáš | Louňovice | dětské/žákovské trati | |
Tůma | Jiří | Spartak Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Tůma | Jiří | Spartak Vlašim | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Unruh | Eliáš | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Urban | Jan | PBS Benešov | dětské/žákovské trati | |
Vacula | Martin | Praha | 8 km (starší dorostenci a muži) | |
Vandírek | Marek | Atletika Jižní Město | dětské/žákovské trati | |
Vaněk | Ladislav | Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Veselý | Václav | TJ Sokol Senohraby | dětské/žákovské trati | |
Vojta | Martin | Chocerady | dětské/žákovské trati | |
Vosecky | Jan | ŠSK Újezd nad Lesy | dětské/žákovské trati | |
Všetula | Lucas | TJ Senohraby | dětské/žákovské trati |