Oficiální Výsledková listina Janovský trhák
5. 5. 2018

Jednotlivci Kategorie Veteráni II.

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. PÖCHE MarioPetz Racing#12100:08:32Detail
2. SVOBODA JakubCK Kolokrám#9900:08:35+00:00:03Detail
3. SCHINKÖTHE RaltPetz Racing#12200:08:45+00:00:13Detail
4. VALEŠ JanČeská Lípa#10000:09:05+00:00:33Detail
5. BLAŽEK JiříÚstí nad Labem#2500:09:26+00:00:54Detail
6. NOSEK DanielMK - Cyklo Děčín#200:09:37+00:01:05Detail
7. EHRLICH Václav#13300:09:45+00:01:13Detail
8. BOZSENIK DavidDěčín#4800:09:48+00:01:16Detail
9. MUCHNA Vladimír#2700:10:08+00:01:36Detail
10. ŠLECHTA Petr#4000:10:11+00:01:39Detail
11. HÁJEK JiříCK 1967 Česká Kamenice, z.s.#3900:10:36+00:02:04Detail
12. ONDEČKO Jiří#13700:11:08+00:02:36Detail
13. SIELER MiroslavMTB Biolit Děčín#9400:11:51+00:03:19Detail
14. FELCZÁN TomášDěčín#6700:12:01+00:03:29Detail
15. PAJER JanDěčín#8500:12:17+00:03:45Detail
16. PAMPALINI PaoloBDSM&FETISH race team#7700:12:25+00:03:53Detail
17. GRUHL HolgerPetz Racing#14100:12:37+00:04:05Detail
18. STRNAD MiroslavDěčín#6400:12:39+00:04:07Detail
19. KOŠÍK JanJanov#73M domácí2.00:12:54+00:04:22Detail
20. ABTRACHIMOV ZdenekArnoltice#5200:13:14+00:04:42Detail
21. SEILEK VáclavMTB Biolit Děčín#9600:13:22+00:04:50Detail
22. OČÍ VírBDSM&FETISH race team#7600:13:23+00:04:51Detail
23. ŠILLER JanBenešov nad Ploučnicí#3800:13:23+00:04:51Detail
24. MATEJICEK JaromírMTB Biolit - Růžová#9300:13:38+00:05:06Detail
25. KRÁL JaroslavBDSM&FETISH race team#7500:13:49+00:05:17Detail
26. PROS JaroslavDěčín#9000:13:54+00:05:22Detail
27. KOPECKY MilanJANOV#8M domácí3.00:14:08+00:05:36Detail
28. KADLEC VítězslavHorní Habartice#4400:14:31+00:05:59Detail
29. KŘIVAN MilošDěčín#6200:14:37+00:06:05Detail
30. JUŘIČKA Petr#1400:14:54+00:06:22Detail
31. BULÁK JanCANYON TOPEAK TEAM Děčín#3300:15:01+00:06:29Detail
32. VÁLA MiroslavRůžová#14500:15:03+00:06:31Detail
33. PARLESÁK OtaBohemia Cargo Bike#6100:15:05+00:06:33Detail
34. UHLÍŘ FrantišekJanov#28M domácí5.00:15:10+00:06:38Detail
35. GUT VilémDěčín#3000:15:19+00:06:47Detail
36. SUJA DavidKrupka#7M domácí6.00:15:22+00:06:50Detail
37. VOKŮRKA PavelMTB Biolit - Růžová#9500:15:34+00:07:02Detail
38. VLČEK TomášDěčín#10800:15:48+00:07:16Detail
39. SAK MiroslavArnoltice#7000:16:55+00:08:23Detail
40. SEBEK JaroslavMTB Biolit Děčín#9800:17:17+00:08:45Detail
41. POLÁK David#9100:17:45+00:09:13Detail
42. ZELINKA TomášDěčín#1600:19:23+00:10:51Detail
43. VOPICE NachmelenáČuranda#11700:32:31+00:23:59Detail
44. WIEDERMANN JaroslavDěčín#6600:43:54+00:35:22Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz