Oficiální Výsledková listina Běh do Řitky
14. 4. 2018

11 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KRÁL Vítězslav#86MMasters1.00:48:57Detail
2. BERÁNEK Šimon#204Vlci1.00:49:55+00:00:58Detail
3. MECKO PeterElab#107Vlci2.00:51:11+00:02:14Detail
4. KALINA ZdeněkDirect#68Vlci3.00:52:27+00:03:30Detail
5. SVOBODA RobertBajker.eu#153MMasters2.00:52:46+00:03:49Detail
6. KOTLÍK Kamil#80MMasters3.00:54:17+00:05:20Detail
7. ZÁMEČNÍK David#183MMasters4.00:55:19+00:06:22Detail
8. BOROVSKY JindrichHradcany#14Vlci4.00:55:35+00:06:38Detail
9. MAŘÍK AntonínFyzioTeam#268Vlci5.00:55:51+00:06:54Detail
10. JERIE Marek#272Vlci6.00:56:02+00:07:05Detail
11. HUDEČEK JiříGiant trans Brdy#219Vlci7.00:56:11+00:07:14Detail
12. DRUZESCU FilipKladno#34MMasters5.00:58:34+00:09:37Detail
13. SLÁDEK JakubBarbarian extreme team#146Vlci8.00:58:54+00:09:57Detail
14. JANÁČEK Jiří#61Veteráni1.00:59:53+00:10:56Detail
15. KOVÁŘÍK PetrHorní Počernice#83MMasters6.01:00:23+00:11:26Detail
16. HYBŠ MarekSRTG Kolín#54Vlci9.01:00:41+00:11:44Detail
17. PĚKNÝ JanLouňovice pod Blaníkem#129Vlci10.01:02:32+00:13:35Detail
18. TRŽIL Tomáš#165MMasters7.01:03:02+00:14:05Detail
19. BULVA RadekLitomyšl#24Vlci11.01:03:25+00:14:28Detail
20. HRNÍČKOVÁ Pavlaběhejsepsem.cz#212Gazely1.01:03:42+00:14:45Detail
21. PAVEL DavidChlumec n/C#418Vlci12.01:03:55+00:14:58Detail
22. MLAVEC JiříBrandýs nad Labem#412Vlci13.01:04:54+00:15:57Detail
23. KROČEK Tomáš#241Vlci14.01:04:59+00:16:02Detail
24. MAREK ŠtěpánPPP Bedřichov#220Vlci15.01:05:15+00:16:18Detail
25. TOMÁŠEK MartinPraha#263Vlci16.01:05:29+00:16:32Detail
26. KRÁL AlešKŠ Antilopa#270MMasters8.01:05:33+00:16:36Detail
27. BÍLEK JiříOCRA CZ TEAM#12Vlci17.01:05:41+00:16:44Detail
28. DLABAČ PavelPraha#32MMasters9.01:06:30+00:17:33Detail
29. ŽELEZNÝ VojtěchMravkojev#258Vlci1.01:06:44+00:17:47Detail
30. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#111Gazely2.01:07:51+00:18:54Detail
31. JUNKOVÁ Kristýna#405Gazely3.01:08:02+00:19:05Detail
32. POLÁČKOVÁ IvanaPraha #139Gazely4.01:09:26+00:20:29Detail
33. NÁHLÍK JanTotal Vital#413Vlci18.01:09:35+00:20:38Detail
34. ČTVRTNÍČKOVÁ MartaBěhejBrno.com - Běžci#28Gazely5.01:09:40+00:20:43Detail
35. KRÁLOVÁ PetraPraha#192Gazely6.01:12:18+00:23:21Detail
36. ALBERTI RichardX8#2Vlci19.01:16:20+00:27:23Detail
37. OUDOVÁ TeodoraSRTG Příbram#227Gazely1.01:17:10+00:28:13Detail
38. KOUTENSKÝ VítCrossGym Benešov#408MMasters10.01:19:14+00:30:17Detail
39. PAPICOVÁ SilvieHřebeč#124ZMasters1.01:19:40+00:30:43Detail
40. OUDOVÁ SandraSRTG Příbram#228ZMasters2.01:19:59+00:31:02Detail
41. POKORNÁ SoňaHřebeč#137ZMasters3.01:20:00+00:31:03Detail
42. CHAROUZKOVÁ KarolinaKladno#55Gazely7.01:20:02+00:31:05Detail
43. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#223Gazely8.01:20:10+00:31:13Detail
44. ONDRACEK AdamPraha#416Vlci20.01:20:32+00:31:35Detail
45. DVOŘÁKOVÁ PavlínaSC Argonaut#36Gazely9.01:20:55+00:31:58Detail
46. MACAKOVA LuciePraha 6#264Gazely10.01:20:57+00:32:00Detail
47. ZÁPOTOCKÝ MilanMaM z Polabí#185Veteráni2.01:21:10+00:32:13Detail
48. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#169Gazely11.01:21:13+00:32:16Detail
49. HUDEČKOVÁ DanielaLety#53Gazely12.01:21:14+00:32:17Detail
50. NĚMEČKOVÁ AlenaLos Bucaneros#116Gazely13.01:21:29+00:32:32Detail
51. ŠTROSOVÁ AliceBonbon Praha#427ZMasters4.01:21:34+00:32:37Detail
52. DE BuckPrague#30Vlci21.01:21:54+00:32:57Detail
53. LANDOVÁ LenkaToniCzech Runners Club#93ZMasters5.01:22:03+00:33:06Detail
54. ŘEDINA MartinLíšnice#144Vlci22.01:22:17+00:33:20Detail
55. VYSLOUŽILOVÁ KateřinaTotal Vital#180Veteránky1.01:22:22+00:33:25Detail
56. JANATOVÁ Zuzana#62Gazely14.01:22:24+00:33:27Detail
57. SOTONA PetrKolín#147MMasters11.01:22:29+00:33:32Detail
58. KRUPKOVÁ Alena#89ZMasters6.01:22:38+00:33:41Detail
59. PRÁŠILOVÁ KateřinaPraha#419Gazely15.01:22:41+00:33:44Detail
60. SUCHÁNKOVÁ Pavlínaběhejsepsem.cz#214Gazely16.01:22:51+00:33:54Detail
61. BUŘIČ MiroslavHostomice pod Brdy#401Vlci23.01:23:08+00:34:11Detail
62. STEVANOVIĆOVÁ MartinaHostomice pod Brdy#424Gazely17.01:23:09+00:34:12Detail
63. MAZOCHOVÁ LenkaPraha#106Gazely18.01:23:36+00:34:39Detail
64. BUDÍNOVÁ LuciePraha#23Gazely19.01:23:38+00:34:41Detail
65. VRCHOTOVÁ KarolínaVegan#179Gazely20.01:23:41+00:34:44Detail
66. KUTILOVÁ KláraRokycany#242Gazely21.01:23:50+00:34:53Detail
67. HALO PavelZloncice#218Vlci24.01:23:52+00:34:55Detail
68. BAJA KateřinaTišice#4ZMasters7.01:23:56+00:34:59Detail
69. BRUTHANSOVÁ KamilaČernošice#20ZMasters8.01:24:09+00:35:12Detail
70. PAVLOVIČ PeterKošice#128Vlci25.01:24:10+00:35:13Detail
71. KARBANOVA MichaelaChýně#265ZMasters9.01:24:15+00:35:18Detail
72. TUHOVČÁKOVÁ Dana#167ZMasters10.01:24:25+00:35:28Detail
73. DAVIDOVÁ SandraPraha#261Gazely22.01:24:31+00:35:34Detail
74. HELCL VojtěchHells Warriors#51MMasters12.01:24:49+00:35:52Detail
75. PAVEL PatrikUrun Uhříněves#256MMasters13.01:24:50+00:35:53Detail
76. OULICKÝ RomanČernošice#417Veteráni3.01:25:01+00:36:04Detail
77. SOUČKOVÁ DanielaPraha 7#217ZMasters11.01:25:02+00:36:05Detail
78. PODDANÝ Standa#135Vlci26.01:25:10+00:36:13Detail
79. BRADA MarekNA HRANĚ#17Vlci27.01:25:32+00:36:35Detail
80. RUSNÁKOVÁ ŽanetaMníšek pod Brdy#213ZMasters12.01:26:28+00:37:31Detail
81. NAJMANOVA PetraKladno#113Gazely23.01:26:30+00:37:33Detail
82. BAŠTÁŘOVÁ LenkaBenešov#5Gazely24.01:26:44+00:37:47Detail
83. BASTÁŘOVÁ JanaBenešovský běžecký klub, BN#229Gazely25.01:26:45+00:37:48Detail
84. NOVOTNÝ Ondřej#415Vlci28.01:26:45+00:37:48Detail
85. ZÁPOTOCKÁ MarcelaMaM z Polabí#184Veteránky2.01:26:47+00:37:50Detail
86. KOŘÁN JiříKrálův Dvůr#79MMasters14.01:27:01+00:38:04Detail
87. REJHOLCOVÁ DitaZoufalci#255Gazely26.01:27:02+00:38:05Detail
88. ŠTROS OtaBonbon Praha#160Veteráni4.01:27:14+00:38:17Detail
89. PLEŠKOVÁ LenkaPraha#133ZMasters13.01:27:44+00:38:47Detail
90. STERNWALDOVÁ AnettaHradec Králové#149Gazely27.01:27:52+00:38:55Detail
91. BRABCOVÁ Štěpánka#16Gazely28.01:27:55+00:38:58Detail
92. KOSINKA VojtěchTJ Sokol Vestec#407Vlci29.01:28:38+00:39:41Detail
93. JERLINGOVÁ LuckaŘevnice - Marná Snaha team :-)#64Gazely29.01:29:18+00:40:21Detail
94. SPEVAKOVA KláraPraha#423Gazely30.01:29:30+00:40:33Detail
95. VÍTKOVÁ KarinaJablonec nad Nisou#434Gazely31.01:29:38+00:40:41Detail
96. ČERNÝ Lukáš#25Vlci30.01:30:36+00:41:39Detail
97. OPLTOVÁ Jana#123Gazely32.01:30:55+00:41:58Detail
98. KOUTENSKÁ JohanaAdventní běhání#81Gazely33.01:32:04+00:43:07Detail
99. BOUZEK PetrŘevnice #15Vlci31.01:32:14+00:43:17Detail
100. MATULA MartinPraha#240Vlci32.01:32:59+00:44:02Detail
101. HAVLAS David#48Vlci33.01:34:13+00:45:16Detail
102. CHMELINOVA Andrea#56Gazely34.01:35:07+00:46:10Detail
103. TRHLÍK JiříPlzeň#163Veteráni5.01:38:34+00:49:37Detail
104. ŽELEZNÝ PetrMravkolev#436MMasters15.01:39:27+00:50:30Detail
105. KOZÁKOVÁ JindřiškaTotal Vital#85Gazely35.01:39:44+00:50:47Detail
106. JELÍNKOVÁ Hana#63Gazely36.01:45:42+00:56:45Detail
107. LÍKAŘOVÁ Ilona#97Veteránky3.01:51:32+01:02:35Detail
DNF BINAROVÁ NikolaPraha#13GazelyDNF Detail
DNF ČELEDA MarcelPraha#404VlciDNF Detail
DNF DĚKANOVSKÁ Markéta#190ZMastersDNF Detail
DNF HANZÁLKOVÁ ŠárkaPraha#46GazelyDNF Detail
DNF CHVOJKA Dusan#57VeterániDNF Detail
DNF KLOUČEK RichardSyřenov#72VeterániDNF Detail
DNF KRAUSOVÁ Michaela#87GazelyDNF Detail
DNF LEVÝ MiroslavPraha 10#95MMastersDNF Detail
DNF MATĚJKA MartinBěžecký Klub Chýně#411VlciDNF Detail
DNF MELCROVÁ Adéla#108GazelyDNF Detail
DNF NOVÁKOVÁ Lucie#118GazelyDNF Detail
DNF ŠABATKOVÁ PetraPraha#154GazelyDNF Detail
DNF TICHÝ Stanislav#162VeterániDNF Detail
DNF ZÁHORA JanLos Bucaneros#182VlciDNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz