Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
16. 8. 2015

25 km ženy

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. CHURAŇOVÁ RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#937F1.01:44:20Detail
2. ŠIBRAVOVA LenkaKerteam Praha#17F2.01:46:22+00:02:02Detail
3. DIMITRIADU MichaelaSCHP ŽELVIČKA TEAM#944G1.01:53:13+00:08:53Detail
4. ZÁZVORKOVÁ VěraAC Boulogne Billancourt Praha#20G2.02:02:28+00:18:08Detail
5. HONZÁKOVÁ JiřinaBřevnov#10H1.02:03:10+00:18:50Detail
6. PUNČOCHOVÁ KateřinainTrenér Praha#27F3.02:04:17+00:19:57Detail
7. RABASOVÁ HanaZbiroh#15F4.02:06:37+00:22:17Detail
8. VÁGNEROVÁ VeronikaVitaSport.cz /SPONA Teplice#24G3.02:07:20+00:23:00Detail
9. HOLÍKOVÁ DanaAC Falcon Rokycany#25F5.02:08:13+00:23:53Detail
10. SKALINOVÁ KamilaKostelec nad Černými Lesy#36G4.02:08:21+00:24:01Detail
11. PETRÁČKOVÁ JanaOutloň Rum Team Praha#43F6.02:10:28+00:26:08Detail
12. KOHUTOVÁ AndreaRelax FIt team Blansko#39F7.02:11:56+00:27:36Detail
13. FLAŠAROVÁ LenkaNáchod#30G5.02:14:23+00:30:03Detail
14. RUDOLFOVÁ LucieZdice#42F8.02:15:04+00:30:44Detail
15. MATTHIES GabiLC DOSSE Wittstock#18G6.02:16:01+00:31:41Detail
16. HAŠKOVÁ KristýnaJince#41F9.02:17:03+00:32:43Detail
17. MOULISOVÁ MarkétaFit&Funny Rokycany#29F10.02:17:10+00:32:50Detail
18. DIVIŠOVÁ BarboraAC Falcon Rokycany#14G7.02:20:18+00:35:58Detail
19. BREBURDOVÁ HanaMK Kladno#6H2.02:21:03+00:36:43Detail
20. JAROŠOVÁ EvaSvatá Maří#40F11.02:21:45+00:37:25Detail
21. KOUKOLÍKOVÁ LucieRokycany#9F12.02:25:19+00:40:59Detail
22. DLOUHÁ KateřinaMK Kladno#12F13.02:29:54+00:45:34Detail
23. ŽEŽULKOVÁ LenkaŽebrák#7F14.Ž1.02:33:50+00:49:30Detail
24. JELÍNKOVÁ JanaBáječné ženy v běhu Praha#13F15.02:35:40+00:51:20Detail
25. WINKELHÖFEROVÁ DanaZruč - Senec#1F16.02:36:20+00:52:00Detail
26. POSLEDNÍ JarmilaTehov#35I1.02:37:44+00:53:24Detail
27. ŽATECKÁ MarcelaBK Žatec#22G8.02:37:49+00:53:29Detail
28. VORLOVÁ MartinaMK Kladno#34G9.02:39:08+00:54:48Detail
29. KMUNÍČKOVÁ JanaMK Kladno#31F17.02:40:25+00:56:05Detail
30. LÉDLOVÁ NaděždaSpona Teplice#921I2.02:51:50+01:07:30Detail
31. DOUBKOVÁ DarinaPKO Praha#923H3.02:51:56+01:07:36Detail
32. ZBUZKOVÁ LenkaCK Záluží Tým Mirka Zbuzka#938F18.02:52:19+01:07:59Detail
33. GRÜNWALDOVÁ LucieZdice#19F19.02:56:42+01:12:22Detail
34. MIKOVÁ AdellaidePraha#4G10.03:03:54+01:19:34Detail
35. POŽGAYOVÁ JanaBonbon Praha#928I3.03:30:26+01:46:06Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz