Startovní listina Běžíme do školy

1400 metrů

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 88

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo město
Růžičková Adéla F2004ZŠ Malostranská 7
Raffay Viktorie F2004ZŠ Malostranská 7.
Hrbková Anežka F2004ZŠ Malostranská 7.
Burýšková Adéla F2004ZŠ Malostranská 7.
Černá Josefína F2004ZŠ Malostranská 7.
Lutková Maria F2004ZŠ Malostranská 7.
Tamchynová Anna F2004ZŠ Malostranská 7.
Jiříčková Alžběta F2004ZŠ Malostranská 7.
Rožková Alena F2004ZŠ Malostranská 7.
Kadlečíková Johana F2004ZŠ Malostranská 7.
Včeličková Rozálie F2004ZŠ Malostranská 7.
Holíková Ema F2004ZŠ Malostranská 7.
Fidlerová Tereza F2004ZŠ Malostranská 7.
Kubišová Veronika F2004ZŠ Malostranská 7.
Včeličková Ema F2004ZŠ Malostranská 7.
Valenta Filip M2004ZŠ Malostranská 7.
Merkl Tomáš M2004ZŠ Malostranská 7.
Holišová Hana F2004ZŠ Malostranská 7.
Galbavý Jakub M2004ZŠ Malostranská 7.
Dobrotka Tomáš M2004ZŠ Malostranská 7.
Kábele Matouš M2004ZŠ Malostranská 7.
Jakubisko Michal M2004ZŠ Malostranská 7.
Koťátková Barbora F2004ZŠ Malostranská 7.
Plachý Michal M2004ZŠ Malostranská 7.
Echardt Ferdinand M2004ZŠ Malostranská 7.
Ibarluca Jan M2004ZŠ Josefská
Kyndl Ferdinand M2004ZŠ Josefská
Panasenko Roman M2004ZŠ Josefská
Lžíčař David M2004ZŠ Josefská
Vítek Šimon M2004ZŠ Josefská
Anděl František M2004ZŠ Josefská
Matezener Petr M2004ZŠ Josefská
Šnoblová Julie F2004ZŠ Josefská
Abaza Sarah F2004ZŠ Josefská
Kotěrová Jana F2004ZŠ Josefská
Fiala Vojta M2004ZŠ Josefská
Pšeničková Ester F2004ZŠ Josefská
Buchris Romy M2003ZŠ Curie 8.B
Juraško Stefan M2003ZŠ Curie 8.B
Košařová Marcela F2003ZŠ Curie 8.B
Krčmářová Amálie F2003ZŠ Curie 8.B
Macek Tomáš M2003ZŠ Curie 8.B
Podhradská Tereza F2003ZŠ Curie 8.B
Pospíšil Matěj M2003ZŠ Curie 8.B
Prachař Jakub M2003ZŠ Curie 8.B
Spiridonová Anna F2003ZŠ Curie 8.B
Sudík Adam M2003ZŠ Curie 8.B
Šafr Ondřej M2003ZŠ Curie 8.B
Veszprémi Gina F2003ZŠ Curie 8.B
Vu Filip M2003ZŠ Curie 8.B
Wůdy Angelica F2003ZŠ Curie 8.B
Pacner Samuel M2003Brána VIII.A
Pavlík Tobiáš M2003Brána VIII.A
Ráž Ivo M2003Brána VIII.A
Turkovič Michal M2003Brána VIII.A
Vychodil Matyáš M2003Brána VIII.A
Zlochová Tereza F2003Brána VIII.A
Hammerschmied David M2003Brána VIII.A
Brada Mikuláš M2003Brána VIII.A
Helísek Alex M2003Brána VIII.A
Hrdlička Josef M2003Brána VIII.A
Kryštof Jassa M2003Brána VIII.A
Kolařík Jan M2003Brána VIII.A
Koleková Helena F2003Brána VIII.A
Kopáč Ondřej M2003Brána VIII.A
Králová Tereza F2003Brána VIII.A
Mráček Ondřej M2003Brána VIII.A
Orbay Tobias M2003Brána jazyků VIII.B
Průšová Anna F2003Brána jazyků VIII.B
Svojtka Lukáš M2003Brána jazyků VIII.B
Šejvl Jaroslav M2003Brána jazyků VIII.B
Šimandl Stanislav M2003Brána jazyků VIII.B
Švarcová Anežka F2003Brána jazyků VIII.B
Totzauer Michal M2003Brána jazyků VIII.B
Zajíček Kryštof M2003Brána jazyků VIII.B
Warren Ema Alexandra F2003Brána jazyků VIII.B
Novotný Marek M2003Brána jazyků VIII.B
Novotná Magdalena F2003Brána jazyků VIII.B
Němcová Justýna F2003Brána jazyků VIII.B
Michal Vojtěch M2003Brána jazyků VIII.B
Martínková Eliška F2003Brána jazyků VIII.B
Macura Jáchym M2003Brána jazyků VIII.B
Homonická Nela F2003Brána jazyků VIII.B
Hanzlík Ondřej M2003Brána jazyků VIII.B
Dombinskaya Polina F2003Brána jazyků VIII.B
Malik Adaev M2003Brána jazyků VIII.B
Šimková Markéta F2003Brána jazyků VIII.B
Byrne Susanna F2003Brána jazyků VIII.B