Startovní listina Safariběh ČSOB 2018

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 735

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Andres Zdeněk M1984Holice5 kmMdo40ano
Balcarová Romana F1978Praha5 kmZ35plusano
Barton Jan M19845 kmMdo40ano
Bartošová Alžběta F1989Borohrádek5 kmZdo35ano
Barychar Tomáš M1988Samíci5 kmMdo40ano
Baškovská Romana F1974Holky z Vršovky5 kmZ35plusano
Bellerová Martina F1992Hradec Králové 5 kmZdo35ano
Bělská Lenka F1986Kalimero5 kmZdo35ano
Berger Tomáš M1997Náchod5 kmMdo40ano
Bitnar Jaroslav M1971Náchod5 kmMdo50ano
Blažek Pavel M2005Jasenná5 kmMdo40ano
Blažková Adriana F1975Jasenná5 kmZ35plusano
Boruvkova Ivana F1962Šneci v běhu5 kmZ35plusano
Bros Roman M1992Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Brůžek Michal M19875 kmMdo40ano
Bubeník Martin M1979AFK Semice5 kmMdo40ano
Bucháček Lukáš M1991Úpice5 kmMdo40ano
Burešová Vendula F1985Trnavka5 kmZdo35ano
Cermanová Veronika F1987Trutnov5 kmZdo35ano
Cogan Jan M2003Nová Paka5 kmMdo40ano
Čapek Petr M1996Suchovršice5 kmMdo40ano
Čiampor Michal M1995Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Čiamporová Vendula F1991Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Danielová Eva F1995Bomby5 kmZdo35ano
Darvašová Monika F1985Dvůr Králové n.L.5 kmZdo35ano
Dočkal Tobiáš M1998Náchod 5 kmMdo40ano
Dohnálková Ester F1990MB5 kmZdo35ano
Dohnalová Monika F1974Pecka5 kmZ35plusano
Doležal Martin M19645 kmMdo60ano
Domašínský Robert M1973Praha5 kmMdo50ano
Doubek Ladislav M1981ČSOB Běh pro dobrou věc5 kmMdo40ano
Drábková Simona F1999Stará Paka5 kmZdo35ano
Drbohlav Jiří M1976Lomnice nad Popelkou5 kmMdo50ano
Drbohlavová Eva F1978Rtyně v Podkrkonoší5 kmZ35plusano
Drbohlavová Lenka F1979Lomnice nad Popelkou5 kmZ35plusano
Dvořáková Denisa F1984Hradec Králové5 kmZdo35ano
Etrichová Tereza F1993Dvur Kralove nad Labem5 kmZdo35ano
Farbarová Daruška F1995Morkovice-Slížany5 kmZdo35ano
Fialová Karolína F2008Přelouč5 kmZdo35ano
Fialová Simona F1979Přelouč5 kmZ35plusano
Figerová Petra F1979Vlčice5 kmZ35plusano
Fikarová Lucie F1994Praha5 kmZdo35ano
Fišera Marek M1988Praha5 kmMdo40ano
Flígrová Petra F1986Holky z Vršovky5 kmZdo35ano
Fojtíková Renáta F1986Samíci5 kmZdo35ano
Foukner David M1989Velká Lečice5 kmMdo40ano
Fouknerová Monika F19905 kmZdo35ano
Labský Martin M1968Praha5 kmMdo60ano
Hantschová Adéla F1994Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Hasíková Lucie F1986Pardubice5 kmZdo35ano
Hlaváčková Andrea F1995Miskolezy5 kmZdo35ano
Hlaváčková Jana F1967Miskolezy5 kmZ35plusano
Hodrová Anežka F1992Trutnov5 kmZdo35ano
Holečková Anna F1993Nové Město nad Metují5 kmZdo35ano
Holmanova Olga F1980Prelouc5 kmZ35plusano
Holubová Kateřina F1990Hradec Králové5 kmZdo35ano
Holubová Zuzana F1992Hradec Králové5 kmZdo35ano
Holý Jiří M1970Chotěvice5 kmMdo50ano
Horáčková Zuzana F1992Rychnov nad Kněžnou5 kmZdo35ano
Horváth Marian M1979Horní Branná5 kmMdo40ano
Hušek Jaroslav M1972Silvini Madshus team5 kmMdo50ano
Hušková Jana F1974Silvini Madshus team5 kmZ35plusano
Janáčková Kateřina F1975TOM team Pardubice5 kmZ35plusano
Janatková Eliška F1998Jaroměř5 kmZdo35ano
Janovcová Lucie F1988Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Jarolím Jan M1974Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo50ano
Jelínková Simona F1989Hradec Králové5 kmZdo35ano
Jerlingová Lucka F19805 kmZ35plusano
Jíčínský Ondřej M1993Hradečáci5 kmMdo40ano
Jirousková Pavla F1982černožice5 kmZ35plusano
Johan Oldřich M1976Jilemnice5 kmMdo50ano
Jungwirth Karel M1982Náchod5 kmMdo40ano
Kaněvová Alexandra F2003Praha 45 kmZdo35ano
Kaněvová Eva F1969Praha 45 kmZ35plusano
Karabinová Petra F1996Vyškov5 kmZdo35ano
Kejvalová Karolína F1993Hradec Králové5 kmZdo35ano
Kirnigová Denisa F1997Trutnov5 kmZdo35ano
Kmoníčková Lucie F2009Pardubice5 kmZdo35ano
Kněžková Nikola F1991Hradec Králové5 kmZdo35ano
Koberová Andrea F1984Přelouč5 kmZdo35ano
Kociánová Lenka F1994Všestary5 kmZdo35ano
Kodet Aleš M1993Praha5 kmMdo40ano
Kodym Petr M1976Hradec Králové 5 kmMdo50ano
Konečný Tomáš M1990Samíci5 kmMdo40ano
Konopásková Karolína F1990Jičín5 kmZdo35ano
Kosařová Petra F1976Praha5 kmZ35plusano
Kostková Kristýna F1998Trutnov5 kmZdo35ano
Košín Martin M1985Praha5 kmMdo40ano
Koudelka Tomáš M1995Hradec Králové5 kmMdo40ano
Koukol Marek M1993Jaroměř5 kmMdo40ano
Králová Petra F1990Pardubice5 kmZdo35ano
Kreiselová Slávka F1968Trutnov5 kmZ35plusano
Krupička Jindřich M2004Krupičáci5 kmMdo40ano
Křivánková Mirka F1979Moravská Třebová5 kmZ35plusano
Kučerová Kristýna F1991Holice v Čechách5 kmZdo35ano
Kulhánek Michal M1993Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Kunrt Jaroslav M2000TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.5 kmMdo40ano
Kvochová Daniela F1973SKRIPT s.r.o.5 kmZ35plusano
Kynská Kateřina F2000Lánov5 kmZdo35ano
Kyselová Markéta F1979Jaroměř 5 kmZ35plusano
Labský Jakub M1991Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Gavčíková Alena F1979Hradec Králové5 kmZ35plusano
Langr Michal M1993Bomby5 kmMdo40ano
Leová Monika F1991Praha5 kmZdo35ano
Lukáčová Šárka F1978Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Marečková Veronika F1982Chrudim5 kmZ35plusano
Marková Lucie F1966ZŠ a PrŠ Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plusano
Mašindová Kateřina F1984KPKT Horní Černůtky5 kmZdo35ano
Mašková Ivana F1989Horní Branná5 kmZdo35ano
Mašková Miroslava F1997Horní Branná5 kmZdo35ano
Medříková Lucie F1981Linhartice5 kmZ35plusano
Medunová Petra F19825 kmZ35plusano
Melicharová Klára F1997Náchod5 kmZdo35ano
Merhoutová Jarmila F1970Pardubice5 kmZ35plusano
Merhoutová Markéta F1991Pardubice5 kmZdo35ano
Mezlík Martin M1981Vídeň5 kmMdo40ano
Mikulecká Hana F1993Hradec Králové5 kmZdo35ano
Milata Petr M1979Bobr team ČSOB Pojišťovny5 kmMdo40ano
Minář Luboš M1995Náchod5 kmMdo40ano
Mocek Tomáš M1979Pardubice5 kmMdo40ano
Mráček Aleš M1983Hradečáci5 kmMdo40ano
Mráčková Pavlína F1998DK-NL5 kmZdo35ano
Müllerová Monika F1978Pardubice5 kmZ35plusano
Myslivec Jan M1982Pardubice5 kmMdo40ano
Nečas Michal M1986Kutná Hora5 kmMdo40ano
Netáhlová Aneta F1984Hradec Králové5 kmZdo35ano
Nová Michaela F1982Hostinné5 kmZ35plusano
Nováková Martina F1982Skřivany5 kmZ35plusano
Novotná Denisa F19925 kmZdo35ano
Novotná Kateřina F1963Dvůr Králové n.Labem5 kmZ35plusano
Novotná Renata F1976Přerov5 kmZ35plusano
Novotná Tereza F2003Přerov5 kmZdo35ano
Novotný Ondřej M1978Pardubice 5 kmMdo50ano
Novotný Roman M1966Přerov5 kmMdo60ano
Obdržálek Martin M1987Trutnov5 kmMdo40ano
Obešlo František M19915 kmMdo40ano
Odvárková Nikola F1993Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Oralová Petra F1984Kaliméro5 kmZdo35ano
Panajotisová Nicole F1992Hradec Králové5 kmZdo35ano
Paulů Petr M1998Horní Branná5 kmMdo40ano
Pavlík Jan M1986Hradec Králové Dragons5 kmMdo40ano
Peterka Jiri M1974KRÉŤAN TEAM5 kmMdo50ano
Peterka Jirik M2007KRÉŤAN TEAM5 kmMdo40ano
Peterková Veronika F1989Olomouc5 kmZdo35ano
Pětioký Jan M1980Pardubice5 kmMdo40ano
Petrak Michal M1996Chotěvice5 kmMdo40ano
Petřina Martin M1993Chlumec nad Cidlinou5 kmMdo40ano
Písecký Aleš M1983Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Pokorná Nikola F1987Semín5 kmZdo35ano
Pokorný Jiří M1964Praha -Řepy5 kmMdo60ano
Pražská Helena F1990Praha5 kmZdo35ano
Prokopová Kateřina F19905 kmZdo35ano
Prudič Martin M1982Holice5 kmMdo40ano
Prudič Petr M1986Holice5 kmMdo40ano
Przechowská Anna F1995Hradec Králové5 kmZdo35ano
Příhoda Jiří M1972Hradec Králové5 kmMdo50ano
Příhodová Pavlína F1979Hradec Králové5 kmZ35plusano
Pultarová Veronika F2001Hradec Králové5 kmZdo35ano
Radačovský Lukáš M1987Praha5 kmMdo40ano
Ráliš Tomáš M1973Staré Hradiště5 kmMdo50ano
Ráliš Tomáš M2003Staré Hradiště5 kmMdo40ano
Rálišová Andrea F1974Staré Hradiště5 kmZ35plusano
Rálišová Ida F2006Staré Hradiště5 kmZdo35ano
Rapčan Ladislav M19845 kmMdo40ano
Reilová Diana F1992Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Rudolfová Romana F1981Malé Svatoňovice5 kmZ35plusano
Rychtecká Aneta F1984Choltice5 kmZdo35ano
Řezáčová Petra F1994Čermná5 kmZdo35ano
Ságnerová Hana F1981Hradec Králové5 kmZ35plusano
Secký Michal M1999Jaroměř5 kmMdo40ano
Sedláčková Angelika Marie F1998Malé Svatoňovice5 kmZdo35ano
Sehnoutková Kateřina F1995Dvůr Králové nad Labem 5 kmZdo35ano
Sekyra David M1991Trutnov5 kmMdo40ano
Semeráková Denisa F1999Česká Skalice5 kmZdo35ano
Semeráková Nikola F1994Česká Skalice5 kmZdo35ano
Schubertová Monika F1974SK ŘEKA5 kmZ35plusano
Sirová Veronika F1995Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Skořepová Ladislava F1978Vlkov5 kmZ35plusano
Sláma Daniel M2000Česká Třebová5 kmMdo40ano
Slavíková Barbora F2002Praha 45 kmZdo35ano
Smola Josef M1980Náchod5 kmMdo40ano
Smoldasova Jana F1982Praha5 kmZ35plusano
Spěváková Kristýna F1992Praha5 kmZdo35ano
Stejskalová Markéta F1997Sněhové plantáže5 kmZdo35ano
Střelcová Dagmar F1963Praha5 kmZ35plusano
Suchánková Anna F2002ČSOB Praha5 kmZdo35ano
Suchánková Barbora F2005ČSOB Praha5 kmZdo35ano
Suchardová Kateřina F20005 kmZdo35ano
Suková Zdeňka F1986Nová Paka5 kmZdo35ano
Sviastyn Alena F1974Zdar nad Orlici5 kmZ35plusano
Sviastyn Felix M1973Zdar nad Orlici5 kmMdo50ano
Svoboda Václav M19785 kmMdo50ano
Svobodová Klára F19865 kmZdo35ano
Sýkorová Dana F1978Staré Město5 kmZ35plusano
Syrový Aleš M2001Never give up 5 kmMdo40ano
Syrový Filip M1998Zvičinští mistři5 kmMdo40ano
Šalamon Adam M1990Hradec Králové5 kmMdo40ano
Šamanová Marcela F1971Bílá Třemešná5 kmZ35plusano
Šamanová Tereza F1999Bílá Třemešná5 kmZdo35ano
Šarova Petra F1981AC Praha 18905 kmZ35plusano
Šedivá Veronika F1993Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Ševčíková Markéta F1993Dvůr Králové nad Labem5 kmZdo35ano
Šíf Ivo M1986Praha5 kmMdo40ano
Šilar Martin M1976Trutnov 5 kmMdo50ano
Šimáková Lada F1990Příbram5 kmZdo35ano
Škopová Denisa F1988Dvůr Králové nad Labem 5 kmZdo35ano
Šlechtová Michaela F2001Úpice5 kmZdo35ano
Šlechtová Pavlína F2006Úpice5 kmZdo35ano
Špringr Zdeněk M1957Rtyně v Podkrknoší5 kmM60plusano
Špringrová Ivona F1992Rtyně v Podkrkonoší5 kmZdo35ano
Šťastná Tereza F1988Praha5 kmZdo35ano
Štěpová Adela F1993Hradec Králové5 kmZdo35ano
Štulíková Markéta F1976Roztoky u Jilemnice5 kmZ35plusano
Švanda Karel M1990Opočno5 kmMdo40ano
Švandová Lenka F19855 kmZdo35ano
Švarc Michal M1987Praha5 kmMdo40ano
Tamchyna Jakub M1987Říčany5 kmMdo40ano
Tamchynová Alexandra F19865 kmZdo35ano
Tauchmannová Martina F1990Dolní Branná5 kmZdo35ano
Tláskalová Sabina F1998Trutnov5 kmZdo35ano
Tuček Jonáš M1996Sněhové plantáže5 kmMdo40ano
Tykalová Majka F1990Jaroměř5 kmZdo35ano
Tylšová Jana F1970Trutnov5 kmZ35plusano
Ulrych Viliam M1990Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ano
Vajsarová Tereza F1989Trutnov5 kmZdo35ano
Valach Michal M1982Česká Třebová5 kmMdo40ano
Valachová Veronika F1990Česká Třebová5 kmZdo35ano
Vašata Jan M1987Hradec Králové5 kmMdo40ano
Věchet Jaroslav M1982Hradec Králové5 kmMdo40ano
Vejrychová Veronika F1987ČSOB Běh pro dobrou věc5 kmZdo35ano
Vejsova Lenka F1981Hradec Kralove5 kmZ35plusano
Veselá Dana F1990HRADEC KRÁLOVÉ 5 kmZdo35ano
Vetrichová Veronika F1981Praha5 kmZ35plusano
Vik Martin M1980Úpice5 kmMdo40ano
Viková Petra F1981Úpice5 kmZ35plusano
Vítová Alena F1980Trutnov5 kmZ35plusano
Vlachynská Kristýna F1978Stěžery 5 kmZ35plusano
Vlasáková Veronika F1990Hradec Králové5 kmZdo35ano
Vojtíšková Adéla F1995Blato5 kmZdo35ano
Vokalová Patricie F19955 kmZdo35ano
Vondráčková Sára F2004Borohrádek5 kmZdo35ano
Vondrová Denisa F1979Rudník5 kmZ35plusano
Voňka Tomáš M19845 kmMdo40ano
Vošvrdová Vanda F1987Chrudim5 kmZdo35ano
Vrbová Martina F1979Hostinné5 kmZ35plusano
Vydra Josef M1976Rudník u Vrchlabí5 kmMdo50ano
Vydra Tomáš M19995 kmMdo40ano
Westfalová Klára F2003Pardubice5 kmZdo35ano
Westfalová Ludmila F1973Pardubice5 kmZ35plusano
Zaoralová Anna F1996Jeseník5 kmZdo35ano
Zázvorka Pavel M1989Vidochov5 kmMdo40ano
Zdražilová Jana F1996Albrechtice nad Orlicí5 kmZdo35ano
Zdražilová Martina F2000Albrechtice nad Orlicí5 kmZdo35ano
Zelenková Markéta F1968Pardubice5 kmZ35plusano
Zelenková Markéta F2006Pardubice5 kmZdo35ano
Zeman Tomáš M1995Jaroměř5 kmMdo40ano
Zemanová Denisa F1992Jaroměř5 kmZdo35ano
Zierisová Radomíra F1967Trutnov5 kmZ35plusano
Zitová Hana F1970Pulice 32 Dobruška5 kmZ35plusano
Žemlička Martin M1972Sopřeč5 kmMdo50ano
Žemličková Romana F1973Sopřeč5 kmZ35plusano
Nejmanová Nikol F1988Praha5 kmZdo35ano
Zemanová Petra F1984Praha5 kmZdo35ano
Kořínková Darina F1986Praha5 kmZdo35ano
Palánová Ivana F1980Praha5 kmZ35plusano
Píšová Věra F19755 kmZ35plusano
Hornych Jakub M2003Mladá Boleslav5 kmMdo40
Hornychová Jana F1975Mladá Boleslav, Kolomuty5 kmZ35plus
Šantroch Petr M2001Loko Trutnov5 kmMdo40
Šílová Vendula F1987Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35
Homola Prokop M1988Pardubice10 kmMdo40
Klička Jaroslav M1975Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50
Lhotský Radek M1976Trutnov5 kmMdo50
Khýrová Aneta F1993Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem...10 kmZdo35
Pešek Milan M1960Carla kup kolo Dvůr Králové nad Labem...10 kmMdo60
Bašová Veronika F1999IB Alcudia5 kmZdo35
Hysková Dominika F1997LB Alcudia5 kmZdo35
Fenďová Zuzana F1988Pecka10 kmZdo35
Havlík Jakub M2006Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40
Havlíková Iveta F1977Dvůr Králové nad Labem5 kmZ35plus
Laňka Radek M1977EUROlift CZ5 kmMdo50
Janovec Jakub M1989Trutnov5 kmMdo40
Cogan Rudolf M1971Nová Paka5 kmMdo50
Knapová Vendula F1993Lázně Bělohrad5 kmZdo35
Kubiasová Kateřina F19785 kmZ35plus
Suchý Jan M1985Plzeň10 kmMdo40
Spíchal Luděk M1973Trutnov10 kmMdo50ne
Tretyakov Alexey M1990Praha5 kmMdo40
Aubrechtova Erika F1977Kolin10 kmZ35plusano
Balák Jiří M1978Aeroklub Zbraslavice10 kmMdo50ano
Balcar Jaroslav M1975Vysokov10 kmMdo50ano
Baškovská Kateřina F1994Holky z Vršovky10 kmZdo35ano
Beneš Martin M1971Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Beránková Eva F197110 kmZ35plusano
Bezděková Iveta F1974Hradec Králové10 kmZ35plusano
Bezděková Kristýna F1996Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bezděková Natalie F2000Hradec Králové10 kmZdo35ano
Bláha Milan M1957AF Křovice10 kmM60plusano
Blažek Martin M1971Svoboda n.U.10 kmMdo50ano
Borůvka Tomáš M1976Hořice10 kmMdo50ano
Bošák Daniel M1984Vápenná10 kmMdo40ano
Brádle Petr M1968Dobrá Voda u Hořic10 kmMdo60ano
Bryknerová Ilona F1969Přelouč10 kmZ35plusano
Bryknerová Michaela F1991Přelouč10 kmZdo35ano
Buřil František M1966Vidochov10 kmMdo60ano
Bydžovský Jakub M1990Trutnov10 kmMdo40ano
Cogan Rudolf M1971Nová Paka10 kmMdo50ano
Čeloud Patrik M1989Přibyslav10 kmMdo40ano
Čeloudová Šárka F1990Přibyslav10 kmZdo35ano
Čepelka Petr M1986Lázně Bělohrad10 kmMdo40ano
Černý Martin M1994DknL10 kmMdo40ano
Červený Jakub M1995TJ Lokomotiva Trutnov10 kmMdo40ano
Dekoj Viktor M198510 kmMdo40ano
Dušková Iveta F1988Knedlíšci10 kmZdo35ano
Felgr Zdeněk M1983Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Figera Michal M1979Vlčice10 kmMdo40ano
Fischer Samuel M2004Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo40ano
Friebelová Eva F196210 kmZ35plusano
Geislerová Ester F1984Praha10 kmZdo35ano
Glos Petr M1987Nová Paka10 kmMdo40ano
Groh Stanislav M1946AC Vrchlabí10 kmM60plusano
Grúňová Markéta F1988Safari Park Dvůr Králové10 kmZdo35ano
Guniš Ondřej M1984Ludgeřovice10 kmMdo40ano
Habr Martin M1996Kluk holky z veteriny10 kmMdo40ano
Hajnyš Tomáš M1969Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Hak Tomáš M1978Vítězná10 kmMdo50ano
Halas Milan M1977Loučka - Lipník nad Bečvou10 kmMdo50ano
Harkabuz Ondrej M1972Martin, SR10 kmMdo50ano
Havránková Daniela F1982Kerteam10 kmZ35plusano
Havrdová Zuzana F2005Mostek10 kmZdo35ano
Henclová Petra F1992Třebechovice pod Orebem10 kmZdo35ano
Hladík Josef M197810 kmMdo50ano
Holeček Mirek M1974Nové Město nad Metují10 kmMdo50ano
Horák Jiří M1976Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Hornych Milan M1980Knedlíšci10 kmMdo40ano
Hořejší Martin M1987Třebechovice pod Orebem10 kmMdo40ano
Hovorka Martin M1980Lhota pod Libčany10 kmMdo40ano
Hovorková Jana F1981fitMAMI10 kmZ35plusano
Hrdinka Jirka M1982Run4fun10 kmMdo40ano
Hrneček Jan M1996Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Hrneček Pavel M1971Crnci z DKnL10 kmMdo50ano
Hřebíčková Dana F1980Ústí nad Orlicí10 kmZ35plusano
Hyjánek Jaroslav M1978Safari Park Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Chmelař Lukáš M1991www.chaloupkydestne.cz10 kmMdo40ano
Chrisstoffels Eric M196610 kmMdo60ano
Christoph David M1971AC Sparta Praha10 kmMdo50ano
Jakl Petr M1972Šneci v běhu10 kmMdo50ano
Javůrek Jiří M1948TJ Maratonstav Úpice10 kmM60plusano
Ježek Tomáš M1986Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Judová Petra F1975Běhna z Trauče10 kmZ35plusano
Kameníček Michal M1986Cerhýnky10 kmMdo40ano
Kameníková Miroslava F1979Trutnov10 kmZ35plusano
Kasper Jakub M1979Trutnov10 kmMdo40ano
Kdoulová Mirka F1986Sovětice10 kmZdo35ano
Kilianova Dagmar F1976Čistá u Horek 10 kmZ35plusano
Kirsch Radomír M1975Triatlon Team Trutnov10 kmMdo50ano
Klimeš Martin M1976Dvůr Kralové n-L10 kmMdo50ano
Klimešová Monika F1976Dvůr Kralové n-L10 kmZ35plusano
Knap Jan M1978Dvur Kralove nad Labem10 kmMdo50ano
Koblasa David M1990Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Košťálová Olga F1977Hořice10 kmZ35plusano
Kotrbatý Petr M1972Svoboda nad Úpou10 kmMdo50ano
Koudelka Drahomir M1971Meixner Consulting10 kmMdo50ano
Koudelková Bára F1998Bílsko u Hořic10 kmZdo35ano
Koutková Adéla F1975Nymburk10 kmZ35plusano
Koutník Lumír M1967TJ Spartak Vrchlabí10 kmMdo60ano
Králíček Vojtěch M1986Vlčice10 kmMdo40ano
Krejčová Lucie F1985Sobčice10 kmZdo35ano
Krunka Kamil M1986SK Nové Město nad Metují10 kmMdo40ano
Krupička František M1975Krupičáci10 kmMdo50ano
Krupička František M2001Krupičáci10 kmMdo40ano
Kubica Dušan M1973Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Kubů Jaroslav M2002Never give up10 kmMdo40ano
Kuchta Tomáš M198910 kmMdo40ano
Kvapilová Iveta F1977Albrechtice v JH10 kmZ35plusano
Lahtinen Michal M1979running Golden Gate CZ10 kmMdo40ano
Laušman Jakub M1998Vřesník10 kmMdo40ano
Lenhartová Adéla F1990AC GoMango Högner10 kmZdo35ano
Luběna Martin M1981Břest10 kmMdo40ano
Lukes Tomáš M1986Lukes Family10 kmMdo40ano
Lukes Veronika F1986Lukes Family10 kmZdo35ano
Marel Petr M1974Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Marková Jana F199510 kmZdo35ano
Matušková Veronika F1979Milovice u Hořic 93,5080110 kmZ35plusano
Medikus Štěpán M1978Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Metelková Táňa F1972TJ Sokol Hradec Králové10 kmZ35plusano
Mlčáková Michaela F1987Rajhrad10 kmZdo35ano
Moravec Petr M1990Svoboda nad Úpou10 kmMdo40ano
Mráček Pavel M1975DK-NL10 kmMdo50ano
Munzar Jan M1992Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Nedělková Iva F1997Přelouč10 kmZdo35ano
Novák Martin M1976Skřivany10 kmMdo50ano
Novotný David M1987HK10 kmMdo40ano
Novotný Luděk M1974Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem...10 kmMdo50ano
Otta Roman M1961Q Sport Vrchlabí10 kmMdo60ano
Pajer Jan M1980SDH Velký Tebešov10 kmMdo40ano
Páv Michal M1991SVVAT10 kmMdo40ano
Pavel Jiří M1977Sovětice10 kmMdo50ano
Pavelková Anna F199810 kmZdo35ano
Pechanová Sandra F1992Trutnov10 kmZdo35ano
Pešek Michal M1980Atelier technik Dvůr Králové nad Labem...10 kmMdo40ano
Peštuková Ivana F1990Cerhýnky10 kmZdo35ano
Petráčková Adéla F1994SVVAT10 kmZdo35ano
Petrová Kateřina F1975Hořice v Podkrkonoší10 kmZ35plusano
Pospíšil Jaroslav M1978Nový Bydžov10 kmMdo50ano
Pražák Radovan M1967Rtyně v Podkrkonoší10 kmMdo60ano
Pražáková Veronika F1991Rtyně v Podkrkonoší10 kmZdo35ano
Rincon Txema M198010 kmMdo40ano
Rohlík Václav M1980Pardubice10 kmMdo40ano
Roll Michal M1987Velké Přílepy10 kmMdo40ano
Rudelová Petra F1977Úpice10 kmZ35plusano
Rutrle Josef M1969Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Samek Ondřej M1985Zdobín10 kmMdo40ano
Samková Lenka F1982Hradec Králové10 kmZ35plusano
Semecký Martin M1987Chlumec nad Cidlinou10 kmMdo40ano
Skálová Gabriela F1987Jaroměř10 kmZdo35ano
Slovák Jiří M1985CHDP Sport Division10 kmMdo40ano
Stejskal Jan M1974Safari Park Harrachov10 kmMdo50ano
Stránská Martina F2005Dvůr Králové nad Labem10 kmZdo35ano
Suchánek Bohdan M1971ČSOB Praha10 kmMdo50ano
Suchánková Marcela F1971ČSOB Praha10 kmZ35plusano
Svoboda Štěpán M2001Hostinné 10 kmMdo40ano
Svobodova Leona F1970Vrchlabi10 kmZ35plusano
Svobodova Monika F1996Vrchlabi10 kmZdo35ano
Svobodová Tereza F1998Trutnov10 kmZdo35ano
Synek Jan M1991Vrchlabí 10 kmMdo40ano
Šara Pavel M1974AC Praha 189010 kmMdo50ano
Hejtíková Gabriela F198110 kmZ35plusano
Šimek Milan M1981Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo40ano
Šperka Vladimír M1953Praha10 kmM60plusano
Šperková Lenka F1988Praha10 kmZdo35ano
Štěrbová Lucie F1988Věcov10 kmZdo35ano
Šternerová Hana F1963Hradec Králové10 kmZ35plusano
Šusrová Sylva F1976Sovolusky10 kmZ35plusano
Toman Lukáš M1991Carla. Kupkolo DK. n.L.10 kmMdo40ano
Tomek Petr M1975DK10 kmMdo50ano
Tomková Veronika F1986DK10 kmZdo35ano
Trousil David M1989AC GoMango Högner10 kmMdo40ano
Trousilová Pavlína F1969AC GoMango Hö́gner10 kmZ35plusano
Vagenknecht František M1977Aster Jičín10 kmMdo50ano
Valenta Martin M1977Nymburk10 kmMdo50ano
Valeš Pavel M1976Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Vančura Václav M1970Přelouč10 kmMdo50ano
Vančurová Michaela F1991Přelouč10 kmZdo35ano
Vančurová Šárka F1971Přelouč10 kmZ35plusano
Vašíček Martin M1971TJ Maratonstav Úpice10 kmMdo50ano
Vecka Michal M1981Báječné ženy v běhu10 kmMdo40ano
Vecková Hana F1980Báječné ženy v běhu10 kmZ35plusano
Vít Jiří M1979Tonda Sport Prušánky10 kmMdo40ano
Vondra Vaclav M1968Rudník10 kmMdo60ano
Vrba Martin M1974RUN magazine team10 kmMdo50ano
Vydra Josef M1998Rudník u Vrchlabí10 kmMdo40ano
Záruba Martin M1976MěÚ Dvůr Králové10 kmMdo50ano
Zbořil Jan M1982Pardubice 210 kmMdo40ano
Zemanova Šárka F198910 kmZdo35ano
Žilková Jaroslava F1970Trutnov10 kmZ35plusano
Žižková Eliška F2001Never give up10 kmZdo35ano
Vacková Hana F1956Sokol Starkoč10 kmZ35plusano
Karadzos Michal M1977Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ano
Tesárková Petra F19755 kmZ35plus
Urban Michal M1964Červený Kostelec5 kmMdo60
Čivrný Jiří M1980Semily5 kmMdo40
Čivrný Jiří M1980Semily10 kmMdo40
Kralertová Kateřina F1979Praha5 kmZ35plus
Gaisl Luboš M1985Eleven Run Team10 kmMdo40
Seneta Libor M1972Dvůr Králové10 kmMdo50
Endrlová Pavla F2002Bílá Třemešná5 kmZdo35
Chmelíková Aneta F2002Bílí Třemesná5 kmZdo35
Linhart Lukáš M1989SK Nové Město nad Metují5 kmMdo40
Jedlička Jiří M1973Pardubice DL Ponorka10 kmMdo50
Švejdarová Gabriela F1972Triatelt Karlovy Vary10 kmZ35plus
Stibor Petr M1973Pupkani KV10 kmMdo50
Doležalová Libuše F1988Nové Město nad Metují10 kmZdo35
Trnka Milan M1956Kasper- swix team Trutnov10 kmM60plus
Hanuš Jiří M1972Vellateam10 kmMdo50
Veigertová Gabriela F2000SK Slavia Jičín10 kmZdo35
Sláma Martin M1968Sportvisio Team HK10 kmMdo60
Samek Petr M1959OÚ Zábřeží-Řečice10 kmMdo60
Jára Daniel M1995JarcekBros10 kmMdo40
Jára Lukáš M1996JarcekBros10 kmMdo40
Vavrouš Petr M196810 kmMdo60
Hlavatá Michaela F1992Praha10 kmZdo35
Hlavsová Kamila F199510 kmZdo35
Assoumani Angelo M2012Tachov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Baran Jan M2010Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Baranová Anna F2007Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Barton Bruno M20142 km dětský závod do 15 letCH7ano
Beránková Lenka F2008Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Blažek Daniel M2012FC Tatran Svoboda n.U.2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Coganová Eva F2012Nová Paka2 km dětský závod do 15 letD7ano
Doležalová Lada F19742 km dětský závod do 15 letano
Doležalová Thea F20092 km dětský závod do 15 letD12ano
Drahonínská Natalie F2004Lukavec u Hořic2 km dětský závod do 15 letD15ano
Drahonínská Nikola F2009Lukavec u Hořic2 km dětský závod do 15 letD12ano
Drbohlavová Anna F2009LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 letD12ano
Drbohlavová Karolína F2006LSK Lomnice nad Popelkou2 km dětský závod do 15 letD15ano
Figera Jakub M2009Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Figera Lukáš M2011Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Flégl Matěj M2008Tj sokol Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Geislerová Sofia F2008Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Guman Tomas M2015Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Gumanova Matylda F2012Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Holá Anna F2010Chotěvice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Holubcová Natálie F2014Jičín2 km dětský závod do 15 letD7ano
Holubec Jan M1990Jičín2 km dětský závod do 15 letano
Hromádková Anna F2015Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Hromádková Ema F2012Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Chrisstoffels Floortje F2007Telovychovna Dvůr Králové n/L2 km dětský závod do 15 letD12ano
Janáček Bruno M2004Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Janáčková Stella F2007Praha2 km dětský závod do 15 letD12ano
Johanová Anika F2012Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Kadlec Jan M2005Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Kadlecová Mia F2005Praha2 km dětský závod do 15 letD15ano
Kalenský Štěpán M2007Roztoky u Jilemnice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kalinová Michaela F2008Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kasper Jakub M2010Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kasperova Tereza F2014Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Kavka Petr M2008Praha2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Klaus Kristian M2015Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Klausová Ellen F2013Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Klimešová Nicol F2008Dvůr Kralové n-L2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kohout Michal M2013Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Kohoutová Tereza F2008Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letD12ano
Konvalinová Nela F2007Nový Bydžov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Kosáčková Alice F2012Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD7ano
Košťál Ondřej M2004Hořice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Košťálová Veronika F2010Hořice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Králíček Jakub M2015Vlčice2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Křivánek Tomáš M20082 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kuba Matyáš M2008Sokol Harta2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Kubicová Aneta F2006Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15ano
Kvoch Michal M2009SKRIPT s.r.o.2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Lukáš Martin M20062 km dětský závod do 15 letCH15ano
Lukášová Rozalie F20092 km dětský závod do 15 letD12ano
Malichová Agata F2004Loko Trutnov2 km dětský závod do 15 letD15ano
Malichová Martina F19752 km dětský závod do 15 letano
Malichová Tereza F2008Loko Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Malý Miroslav M2015Mostek2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Mareček Filip M20092 km dětský závod do 15 letCH12ano
Marynka Jakub M2012Horní Branná2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Marynka Lukáš M2010Horní Branná2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Matěj Vondra M2007Rudník2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Medříková Michaela F20052 km dětský závod do 15 letD15ano
Moličová Beáta F2007Hořice2 km dětský závod do 15 letD12ano
Nagy Adam M2006TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Nagy Lukáš M2008TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Nejedlá Jolanka F2011Tymákov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Nejedlý Jakub M2011Tymákov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Němcová Adriana F2009Praha2 km dětský závod do 15 letD12ano
Nová Karolína F2013Hostinné2 km dětský závod do 15 letD7ano
Novák Matyáš M2010Skřivany2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Nováková Alžběta F2008Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Novotná Lenka F2008Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Novotný Ondřej M2018Přerov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Pacholík Max M2011Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Písař Marek M2014Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Písař Tomáš M2016Sobětuchy2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Plzáková Nelinka F2011Tymákov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Počekajlo Michal M2011Trutnov 2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Pokorná Anežka F2012Vlčice u Trutnova2 km dětský závod do 15 letD7ano
Pokorná Eliška F2010Vlčice u Trutnova2 km dětský závod do 15 letD12ano
Ponikelská Emily F2017Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letD7ano
Ponikelská Rozarie F2014Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letD7ano
Ponikelský Jachym M2017Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Potůčková Laura F2012Hradištko u Štěchovic2 km dětský závod do 15 letD7ano
Rabas Josef M2006Safari Park Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Rabas Přemysl M2009Safari Park Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Roubcová Kristýnka F2012Vlčice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Roubík Jan M2016Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Říha Albert M2016Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Říha Matyáš M2011Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Říhová Barbora F2018Pardubice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Samková Karolína F2009Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD12ano
Samková Kristýna F2012Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7ano
Skála Jiří M2015Zábřezí - Vorlech2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Skrbková Beáta F2012Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD7ano
Skrbková Nela F2008Zálesní Lhota2 km dětský závod do 15 letD12ano
Spíchal Vojtěch M2010Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Spíchalová Barbora F2008Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12ano
Stejskal Filip M2008Harrachov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Stejskalová Anna F2006Harrachov2 km dětský závod do 15 letD15ano
Svatoš Adam M2008Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Svatošová Valerie F2013Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Sýkora Jan M2011Staré Město2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Sýkora Matyáš M2006Staré Město2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Šara Petr M2010AC Praha 18902 km dětský závod do 15 letCH12ano
Šarova Ema F2008AC Praha 18902 km dětský závod do 15 letD12ano
Šilar Jan M2005Praha2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Šilar Pavel M1969Praha2 km dětský závod do 15 letano
Šimek Štěpán M2012Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Šimková Michaela F2014Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD7ano
Štveráková Amálka F2013Sobčice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Tomancová Andrea F2009Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12ano
Tomancová Barbora F2005Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15ano
Tomášková Nela F2017Hořice2 km dětský závod do 15 letD7ano
Trejbal Kryštof M2010Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Trejbalová Stela F2014Trutnov2 km dětský závod do 15 letD7ano
Valachová Anežka F2011Česká Třebová2 km dětský závod do 15 letD12ano
Vejsova Markéta F2013Hradec Kralove2 km dětský závod do 15 letD7ano
Veteška Michael M2010Rtyně v Podkrkonoší2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vondra Matěj M2007Rudník2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vrba Radim M2011Hostinné2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Vydrová Karolína F2010Rudník u Vrchlabí2 km dětský závod do 15 letD12ano
Westfal Lukáš M2005Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Zavřel Lukáš M2009Kroměříž2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Zavřel Petr M2013Kroměříž2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zumr Ondřej M2017Černilov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zumr Vojtěch M2015Černilov2 km dětský závod do 15 letCH7ano
Zvoníček Marek M2005Hořice2 km dětský závod do 15 letCH15ano
Zvoníček Vojta M2009Hořice2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Mašín Šimon M2009Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ano
Hlavatá Markéta F1997Praha10 kmZdo35
Vanta Josef M1962Triclub Dobruška10 kmMdo60ne
Mejsnar Lubor M198510 kmMdo40
Holubová Antonie F1995Libotov10 kmZdo35
Baudyš Robin M1985EDON10 kmMdo40
Jirák Vojtěch M1993Mostek10 kmMdo40
Hrčka Jan M1983Křížlice10 kmMdo40ano
Kunc Jan M2010Doubravice2 km dětský závod do 15 letCH12
Cejnar Tobiáš M2008Č.Kostelec2 km dětský závod do 15 letCH12
Bednářová Alžběta F2010Ateltika Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD12
Vaněk Lukáš M2008Brno2 km dětský závod do 15 letCH12
Klimešová Monika F2012D.K.n.L.2 km dětský závod do 15 letD7
Celarová Tereza F2005Hostinné2 km dětský závod do 15 letD15
Síbrová Barbora F2005Dvůr Králové nad Lebem2 km dětský závod do 15 letD15
Valeš Dominik M20142 km dětský závod do 15 letCH7
Valešová Zuzana F20092 km dětský závod do 15 letD12
Seifrt Jan M20132 km dětský závod do 15 letCH7
Seifrt Ondřej M20152 km dětský závod do 15 letCH7
Milatová Tereza F20072 km dětský závod do 15 letD12
Markl Matyáš M2006Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH15
Milata Filip M20112 km dětský závod do 15 letCH12
Hurdálek Robert M2003Lokomotiva Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH15
Pešek Jiří M2011Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Hanzl Jaroslav M2005Bílá Třemešná2 km dětský závod do 15 letCH15
Klička Jaroslav M2007Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Brožová Sára F2008Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12
Lhotský Jan M2011Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Lhotský Matyáš M2013Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH7
Havlík Lukáš M2008Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Černá Marie F2007Horní Černůtky2 km dětský závod do 15 letD12
Podolská Hana F2010Rychnov nad Kněžnou2 km dětský závod do 15 letD12
Svobodová Lucie F2010Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Svobodová Tereza F2007Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Štastná Eliška F2009Trutnov2 km dětský závod do 15 letD12
Paschoutová Tereza F2006Trutnov2 km dětský závod do 15 letD15
Koucká Nella F2012Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letD7
Koucký Oto M2016Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH7
Hlavatý Filip M2004Vítězná2 km dětský závod do 15 letCH15
Kubičková Kateřina F2004TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD15
Kubíček Matěj M2007TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Cejnarová Alena F2003TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Tobišková Karolína F2003TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Bašková Zuzana F2004TJ Sokol Jaroměř2 km dětský závod do 15 letD15
Blaščík Matyáš Dominik M2013AK Škoda Plzeň2 km dětský závod do 15 letCH7
Blaščík Tobiáš Samuel M2012AK Škoda Plzeň2 km dětský závod do 15 letCH7
Kočandrlová Lea F2006Plzeň Lokomotiva2 km dětský závod do 15 letD15
Holmerová Michaela F1974Harrachov2 km dětský závod do 15 let
Cogan Ondřej M2005Baník Ostrava2 km dětský závod do 15 letCH15
Sitný Sebastian M2011Pětihosty2 km dětský závod do 15 letCH12
Sitná Amelie F2008Pětihosty2 km dětský závod do 15 letD12
Sitná Rozálie F2008Pětihosty2 km dětský závod do 15 letD12
Sitný Kristián M2014Pětihosty2 km dětský závod do 15 letCH7
Malich Antonín M2006TJ Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH15
Hájek Štěpán M2008Praha2 km dětský závod do 15 letCH12
Johan Marek M2009Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Žačok Jakub M2004Lokomotiva Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH15
Krčmář František M2009Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12
Ševčík Vojtěch M2012Zdobín2 km dětský závod do 15 letCH7
Mráček Jakub M2008Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12
Kareš Matouš M2008Horní Ředice2 km dětský závod do 15 letCH12
Uher Adam M2016Třebouševes2 km dětský závod do 15 letCH7
Medikusová Julie F2004Nemojov2 km dětský závod do 15 letD15
Hřebičková Marie F2016Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letD7
Hřebíček Marek M2008Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letCH12
Ulvr Adam M2007TJ Dvůr Králové2 km dětský závod do 15 letCH12
Štěpánová Amálie F2009Hořice2 km dětský závod do 15 letD12
Černý Karel M20122 km dětský závod do 15 letCH7
Černý Václav M20102 km dětský závod do 15 letCH12
Černá Anna F20162 km dětský závod do 15 letD7
Jakubský Lukáš M2009Pecka2 km dětský závod do 15 letCH12
Jakubský Tomáš M20062 km dětský závod do 15 letCH15
Holan Filip M2006MKML2 km dětský závod do 15 letCH15
Holanová Anežka F2009Sokol Dvůr Králové nad Labem2 km dětský závod do 15 letD12
Henneberg Štěpán M2014Pardubice2 km dětský závod do 15 letCH7
Ševčík Toník M2009Zdobín2 km dětský závod do 15 letCH12
Klčí Emily F2012Pardubice2 km dětský závod do 15 letD7
Bielčík Jiří M1985G team Lichkov5 kmMdo40ne
Bulan Jjri M1983Test10 kmMdo40
Dlabáčková Miroslava F1958Zdravka team10 kmZ35plusne
Dumek Luboš M1990Úpice5 kmMdo40ne
Erbenová Denisa F2016Lipovec2 km dětský závod do 15 letD7ne
Fiala Milan M1985Kachna a Zelí10 kmMdo40ne
Fojtová Adéla F2017Praha2 km dětský závod do 15 letD7ano
Hellerová Hana F1961Hradec Králové10 kmZ35plusne
Holubcová Michaela F1991Jičín2 km dětský závod do 15 letne
Hraba Filip M2007Úpice2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Hrabová Eliška F1996Úpice5 kmZdo35ne
Hrabová Eva F1974Úpice5 kmZ35plusne
Hrabová Martina F1998Úpice5 kmZdo35ne
Hřebíček Marek M2008Ústí nad orlici2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Hřebíčková Marie F2010Ústí nad Orlicí2 km dětský závod do 15 letD12ne
Christoph David M1971LBC Nové Město nad Metuji10 kmMdo50ne
Johan Marek M2009Trutnov2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kacer Miroslav Jumbo M1975Dvůr Králové nad Labem10 kmMdo50ne
Kadavý Ondřej M2010Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kalenska Ilona F1995Mk. Jcc5 kmZdo35ne
Karek Matyáš M2011Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Karel Matyáš M2011Hradec Králové2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kinclová Andrea F1986Hradec Králové5 kmZdo35ne
Klimešová Monika F2012Dvůr Kralové n-L2 km dětský závod do 15 letD7ne
Knap Jan M1978Dvur Kralove nad Labem10 kmMdo50ne
Kocková Natálie F1999Česká Lípa10 kmZdo35ne
Korečková Michaela F1981Heřmanův Městec5 kmZ35plusne
Koudelka František M2010Horní Branná 2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kuruc Dominik M2009Praha2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Kvoch Jan M2001SKRIPT s.r.o.5 kmMdo40ne
Marková Veronika F1986Dasice 5 kmZdo35ne
Merhoutová Jarmila F1970Pardubice10 kmZ35plusne
Mosiurczáková Pavlína F19985 kmZdo35ne
Ponikelský Jiři M1991Ponik Racing2 km dětský závod do 15 letne
Selingerová Aneta F1999Veterina5 kmZdo35ne
Suchomel Lubos M1970Usti nad orlici10 kmMdo50ne
Svoboda Pavel M1993Vrchlabí 5 kmMdo40ne
Syrový Filip M1998Zvičinští mistři5 kmMdo40ne
Šantroch Petr M2001Loko Trutnov5 kmMdo40ne
Šejbl Václav M1944Písek5 kmM60plusne
Škodová Radka F1977Neratov5 kmZ35plusne
Šticha Miroslav M1975Jablonné v Podještědí5 kmMdo50ne
Šturm Matěj M1998Dvůr Králové nad Labem5 kmMdo40ne
Veigertova Gabriela F2000Sobotka10 kmZdo35ne
Veigertová Gabriela F2000Sobotka5 kmZdo35ne
Zemanek Daniel M2010Dvur Kralove nad Labem2 km dětský závod do 15 letCH12ne
Žemlička Martin M1972Sopřeč5 kmMdo50ne
Žižková Eliška F2001Never give up10 kmZdo35ne