Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži B

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. REKTOR AntonínPraha 4#253197500:32:2600:16:12.50Detail
2. VESELÝ Michal LustigLUSTIG HEROES#212198000:33:13+00:00:46.6800:16:37.05Detail
3. MATĚJŮ MichalSILD team#277197700:33:24+00:00:57.5200:16:20.78Detail
4. LESSE PetrVeslaři Bohemians#421197400:33:39+00:01:12.1800:16:50.31Detail
5. KNYTTL JanKBELY Cycling Team#347197800:33:43+00:01:16.8200:16:47.44Detail
6. LIBRE KubaSK Lajdáček#424197400:34:30+00:02:03.6700:16:59.21Detail
7. ŠIMEK PavelPraha 3#388197100:34:32+00:02:05.8800:17:15.85Detail
8. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#416197300:34:35+00:02:08.2700:17:31.23Detail
9. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#262197200:34:37+00:02:10.4000:17:19.08Detail
10. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#328197400:34:58+00:02:31.5800:17:18.73Detail
11. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta#241197700:35:07+00:02:40.1500:17:42.81Detail
12. LINHART Martin#263197700:35:16+00:02:49.5400:17:29.87Detail
13. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#206197500:35:28+00:03:01.9400:17:37.50Detail
14. DUCHOŇ DavidPraha Újezd#327197100:35:31+00:03:04.2700:17:46.51Detail
15. NEUMANN JosefSSK Spartak Čtyřkoly#330197400:35:46+00:03:19.3900:17:23.65Detail
16. SMRČKA PetrBK Říčany#261196900:35:49+00:03:22.9200:17:27.56Detail
17. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#318198000:35:51+00:03:24.3900:17:56.16Detail
18. SUNKA JanMoravan Lounovice#284197600:35:53+00:03:26.0700:18:04.81Detail
19. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.#254197000:35:56+00:03:29.8400:17:35.33Detail
20. TUPÝ MarekČesyk#417197700:35:59+00:03:32.2500:17:32.82Detail
21. NĚMEC JanKolín#358197300:36:05+00:03:38.1700:17:57.54Detail
22. STRÁNĚL JiříSK Rover#217197200:36:10+00:03:43.7100:18:09.37Detail
23. HRNČÍŘ HonzaDGP#381197900:36:19+00:03:52.1500:17:51.68Detail
24. KOTLÍK KamilHegesh#369197700:36:23+00:03:56.9000:18:03.36Detail
25. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#3311974domácí muži 8 km2.00:36:35+00:04:08.4500:18:20.77Detail
26. KARBAN ZdeněkSporticus#420197700:36:49+00:04:22.2700:18:01.91Detail
27. JABORNÍK KarelSK Babice#363198000:36:55+00:04:28.2400:18:18.33Detail
28. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#311197000:37:00+00:04:33.3600:18:28.57Detail
29. RÜCK DanielSK Babice#365197700:37:02+00:04:35.5200:18:18.92Detail
30. RIEGER JanVlkovec#233197600:37:05+00:04:38.6200:18:41.07Detail
31. PIRK Tomáš#301197300:37:13+00:04:46.3600:18:18.90Detail
32. BÍNA JiříHrusice#226197600:37:15+00:04:48.8400:18:17.23Detail
33. PEJŠA Jansmí být prázdné#218197500:37:25+00:04:58.6400:18:39.28Detail
34. ZACH PetrDGP#273197100:37:26+00:04:59.5900:18:33.93Detail
35. NOSEK JiříKbely cycling team#323197000:37:32+00:05:05.0700:18:58.64Detail
36. CHVÁTAL LubošVŠSK MFF UK#419197600:37:41+00:05:14.2400:18:36.35Detail
37. PELISEK MichaelJRCP#354198000:37:49+00:05:22.7600:19:06.35Detail
38. OBERLÄNDER JanTJ Sokol Senohraby#3591975domácí muži 8 km3.00:38:00+00:05:33.0400:18:53.93Detail
39. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#257197900:38:01+00:05:34.9400:18:45.12Detail
40. VÁGNER AlešRorace Team Pyšely#409197700:38:13+00:05:46.8000:18:41.13Detail
41. LEJNAR MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#268197200:38:16+00:05:49.8700:19:05.10Detail
42. MICHALIK SlavomirHlubočinka#335196800:38:19+00:05:52.2000:18:42.96Detail
43. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice#298197400:38:23+00:05:56.4500:18:49.49Detail
44. MATĚJŮ LubošSILD team#278197600:38:28+00:06:01.1900:18:21.36Detail
45. MRÁZ AntonínDGP#276197200:38:34+00:06:07.2400:19:09.03Detail
46. GAZDA VítězslavDivišov#384197700:38:44+00:06:17.6300:19:17.87Detail
47. KALENDA MichalSokol Senohraby#2701978domácí muži 8 km4.00:38:54+00:06:27.8800:19:17.56Detail
48. PŘIBÍK MartinVnitřnosť#264197400:38:55+00:06:28.6100:19:32.58Detail
49. KOŠAŘ MichalRunsasan#223197600:39:29+00:07:02.3600:19:53.30Detail
50. CHALOUPKA PřemyslOK Kamenice#209197100:39:36+00:07:10.0000:19:46.68Detail
51. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#228197100:39:47+00:07:21.0000:19:45.06Detail
52. PENC MiroslavDukla Praha#404197100:39:51+00:07:24.8500:19:29.28Detail
53. HALÍK PavelSenohraby#2361974domácí muži 8 km6.00:39:52+00:07:25.9500:19:49.70Detail
54. KOLANDA MartinDGP#352197700:39:54+00:07:27.2400:19:58.87Detail
55. RŮŽIČKA LubošSOSE#3321968domácí muži 8 km7.00:39:58+00:07:31.5200:19:30.19Detail
56. ŠVEC DanielHC Sick of it All#215197900:40:00+00:07:33.8500:19:57.82Detail
57. PROCHÁZKA RomanTJ Tuchoraz#337197600:40:06+00:07:39.7400:19:54.38Detail
58. ČASTVAJ DanielMnichovice#237197400:40:07+00:07:40.5300:19:51.78Detail
59. PAUTOV SergeyNikteam#279196900:40:08+00:07:41.5200:19:59.42Detail
60. DUFEK PavelDGP#386198000:40:18+00:07:51.7000:19:53.51Detail
61. VAŠEK LiborRelativ Team#412197800:40:22+00:07:55.7400:19:59.38Detail
62. JENÍČEK MichalHO Přírodní Vědy Říčany#396198000:40:33+00:08:06.8500:20:13.27Detail
63. KŘÍŽ DušanBenesovsky běžecký klub#345197800:41:08+00:08:41.2000:20:04.67Detail
64. REJMAN TomášÓMON Praha#211197100:41:12+00:08:45.5400:20:16.76Detail
65. ŠÍTEK MichalCelné#315197900:41:26+00:08:59.4200:20:24.73Detail
66. LANČARIČ PetrZáběhlice#288196900:41:32+00:09:05.2000:19:49.08Detail
67. ŠOLTA JakubSvětice#235197500:41:35+00:09:08.2700:20:10.61Detail
68. SKOŘEPA DavidPraha 4#214198000:42:06+00:09:39.4800:20:38.11Detail
69. KŘÍŽEK MartinKona Runners#320197200:42:11+00:09:44.3200:20:59.67Detail
70. RADA MichalStráže#274197900:42:14+00:09:47.7700:20:42.29Detail
71. ŠANDA DobroslavChocerady#373197500:42:15+00:09:48.5600:21:01.31Detail
72. HRČEK TomášPraha 9#287196800:42:35+00:10:08.5400:21:37.48Detail
73. LICHTENBERG MartinTJ Sokol Senohraby#2711973domácí muži 8 km9.00:42:49+00:10:22.1200:20:57.26Detail
74. HRUŠKA TomášPraha#260197600:43:03+00:10:36.6400:21:15.34Detail
75. VATĚRA Václav#375198100:43:14+00:10:47.9100:21:58.33Detail
76. URBANEC JanZaječice#255198100:43:16+00:10:49.2400:21:15.69Detail
77. POLIVKA PetrSki Vitkovice#234197400:43:20+00:10:53.1700:21:35.96Detail
78. PLÁŠIL MartinChocerady Vepřovice#372197600:43:33+00:11:06.6800:21:40.48Detail
79. KOLÁŘ DavidSK Moravan Louňovice#222197700:43:35+00:11:08.9800:21:18.95Detail
80. STÝBLO AlešChocerady#371197600:44:35+00:12:08.2100:21:45.98Detail
81. HERYNEK PetrMnichovice#326197300:44:42+00:12:15.6300:21:46.76Detail
82. PECHÁČEK LiborMnichovice#230197600:44:45+00:12:18.2100:21:27.65Detail
83. SVAČINA ŠtěpánRumový Express#259198000:44:53+00:12:26.1200:22:19.04Detail
84. KOS PavelSenohraby#3411972domácí muži 8 km10.00:45:07+00:12:40.6100:22:27.39Detail
85. MACHÁČ Jan OlínDGP#393197700:45:16+00:12:49.2300:22:19.00Detail
86. JOHN RobertPraha#366197300:45:17+00:12:51.0000:21:55.42Detail
87. JANČÁR FrantaTJ Sokol Senohraby#3791979domácí muži 8 km11.00:45:31+00:13:04.3200:21:38.80Detail
88. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#2291971domácí muži 8 km12.00:46:01+00:13:34.4500:22:48.24Detail
89. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#370197400:47:06+00:14:39.0600:22:49.79Detail
90. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners#221197900:47:07+00:14:40.6600:23:35.76Detail
91. MRÁZ PavelDGP#325197600:47:17+00:14:50.6400:23:27.02Detail
92. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#305197500:47:42+00:15:15.0200:23:32.26Detail
93. ŠOLTYS MarekEnergy Team#422197300:47:49+00:15:22.5700:23:38.97Detail
94. SLUNEČKO JindřichBBK Benešov#385197000:47:52+00:15:25.3200:23:55.03Detail
95. BALCAR JaroslavSenohraby / HO Přírodní vědy#398198100:48:29+00:16:02.2300:23:46.16Detail
96. KOBĚRSKÝ PavelSvětice#297197900:48:33+00:16:06.0500:23:48.39Detail
97. HÁJEK MartinKVS#281196800:49:06+00:16:39.9900:24:57.87Detail
98. KNOŠKA MartinZbraslav#357197600:49:55+00:17:28.4000:24:20.19Detail
99. POZNER DanielZeleneč#295197300:50:46+00:18:19.6800:24:29.82Detail
100. ZLESÁK MartinSK Rover Praha#400197300:50:57+00:18:30.7900:25:05.74Detail
101. PAULŮ Robert#391197300:54:09+00:21:42.0800:26:55.52Detail
102. PICKA JanChramiště#203197200:54:15+00:21:48.6700:27:07.75Detail
DNS RÁKOSNÍK LubošJihočeský klub maratonců České Budějovice...#01974DNS Detail
DNS FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#01973DNS Detail
DNS ŘÍHA KarelSoběhrdy#01969DNS Detail
DNS MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#01972DNS Detail
DNS PANUŠČÍK PetrDGP#01981DNS Detail
DNS NEUWIRTH JanSILVINI#01975DNS Detail
DNS VYTÁSEK JaroslavSenohraby#01974DNS Detail
DNS TIBITANZL MichalSportikusTeam#01974DNS Detail
DNS KURIŠ RadekPraha#01971DNS Detail
DNS VLČEK VladimírTeplice#01980DNS Detail
DNS PTÁČEK JanTým Kartografie#2851972DNS Detail
DNS FREUDL OndřejKlínec#3431976DNS Detail
DNS STRUK JiříGATORADE Team#3671981DNS Detail
DNS KUBA LIBRE Luboš#3740000DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz