Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

čtvrtka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas
1. KRACMAN MatějZelená míle#545M2 (18-39)1.Muži1.00:35:26Detail
2. VEBER TomášLK Tatran Chodov#723M3 (40-59)1.Muži2.00:36:46+00:01:20Detail
3. HEJNA PavelSK Všechlapy#799M2 (18-39)2.Muži3.00:39:54+00:04:28Detail
4. LUTSKIY KonstantinPraha#752M2 (18-39)3.Muži4.00:40:17+00:04:51Detail
5. LANGER RadekPředměřice nad Jizerou#568M2 (18-39)4.Muži5.00:40:40+00:05:1400:40:39.09Detail
6. ZOUBEK MichalSK POLABAN Nymburk#740M1 (do 18)1.Muži6.00:40:55+00:05:2900:40:51.54Detail
7. ŠILBERSKÝ MartinLitovel#771M2 (18-39)5.Muži7.00:41:01+00:05:3500:40:57.66Detail
8. HANÍK ZdeněkMagna Team#461M2 (18-39)6.Muži8.00:41:51+00:06:2500:41:47.35Detail
9. LUBAS TomášZvěřinec Nymburk#576M2 (18-39)7.Muži9.00:42:04+00:06:3800:41:57.36Detail
10. JINDŘICH PetrPraha#504M2 (18-39)8.Muži10.00:42:13+00:06:47Detail
11. NEUBERG MichalKřinec#615M1 (do 18)2.Muži11.00:42:28+00:07:0200:42:17.87Detail
12. NOVÁK Matěj#766M1 (do 18)3.Muži12.00:42:37+00:07:1100:42:25.33Detail
13. NOVÁK Petr#767M3 (40-59)2.Muži13.00:43:10+00:07:4400:43:01.79Detail
14. BAUŠTEIN Milan#408M2 (18-39)9.Muži14.00:43:15+00:07:4900:43:12.82Detail
15. KOLAŘÍK MarekOtrokovice#532M2 (18-39)10.Muži15.00:43:54+00:08:2800:43:50.96Detail
16. ADAMÍK RenéRPR#401M3 (40-59)3.Muži16.00:43:58+00:08:32Detail
17. KUŽEL TomášModel obaly#793M3 (40-59)4.Muži17.00:44:35+00:09:0900:44:30.36Detail
18. ČAPEK JosefPísková Lhota#428M2 (18-39)11.Muži18.00:44:38+00:09:1200:44:34.41Detail
19. KODR KarelTEMPO MAKERS#528M3 (40-59)5.Muži19.00:44:42+00:09:1600:44:40.31Detail
20. VÁVROVÁ MarkétaMITAS CYKLOHELIOS#722Z2 (18-34)1.Ženy1.00:45:01+00:09:35Detail
21. PREININGER TomášPraha#652M3 (40-59)6.Muži20.00:45:22+00:09:5600:45:20.78Detail
22. ČERVINKA PavelFresenius Kabi#431M2 (18-39)12.Muži21.00:45:27+00:10:0100:45:07.93Detail
23. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#508Z3 (35-49)1.Ženy2.00:45:29+00:10:0300:45:26.79Detail
24. FARSKÝ SamuelNymburk#451M1 (do 18)4.Muži22.00:45:51+00:10:2500:45:40.95Detail
25. KOUCKÝ AlešNymburk#541M2 (18-39)13.Muži23.00:45:57+00:10:3100:45:54.04Detail
26. OBRTLÍK ŠtěpánNorci#626M2 (18-39)14.Muži24.00:46:14+00:10:4800:46:00.49Detail
27. ŽUREK Mariusz RomanMagna Team#744M3 (40-59)7.Muži25.00:46:21+00:10:5500:46:18.53Detail
28. MORÁVEK JanSRTG Praha#781M2 (18-39)15.Muži26.00:46:33+00:11:0700:46:31.50Detail
29. HANOUSEK AlešLL#463M2 (18-39)16.Muži27.00:46:41+00:11:1500:46:09.44Detail
30. VENDL ZdenekPoděbrady#760M2 (18-39)17.Muži28.00:46:44+00:11:1800:46:26.35Detail
31. KOZLOVÁ SimonaVSK Humanita#544Z2 (18-34)2.Ženy3.00:46:49+00:11:2300:46:44.89Detail
32. HLAVÁČEK JiříKladno#477M3 (40-59)8.Muži29.00:46:51+00:11:2500:46:31.12Detail
33. KNESPL PavelMladá Boleslav#524M2 (18-39)18.Muži30.00:46:54+00:11:2800:46:46.60Detail
34. KOZÁK MartinKolín#543M2 (18-39)19.Muži31.00:47:04+00:11:3800:46:59.63Detail
35. HAVEL StepanPraha#466M3 (40-59)9.Muži32.00:47:05+00:11:3900:46:40.59Detail
36. KULHÁNKOVÁ SilvieNbk#779Z2 (18-34)3.Ženy4.00:47:06+00:11:4000:47:03.70Detail
37. ŠŤASTNÝ DavidMagna Team#693M2 (18-39)20.Muži33.00:47:10+00:11:4400:46:33.04Detail
38. ŠANKO JanSORRY JAKO#680M3 (40-59)10.Muži34.00:47:11+00:11:4500:47:05.27Detail
39. NOVOTNÝ PavelPoříčany#625M3 (40-59)11.Muži35.00:47:13+00:11:4700:47:10.55Detail
40. MOLNAR Jozef#775M2 (18-39)21.Muži36.00:47:20+00:11:5400:47:18.52Detail
41. NESLÁDEK JR. PetrOlfin Car Ski team#612M1 (do 18)5.Muži37.00:47:24+00:11:5800:47:16.24Detail
42. KRUPIČKA JaroslavNová Paka#549M3 (40-59)12.Muži38.00:47:33+00:12:07Detail
43. DUŠEK PetrMagna Team#444M3 (40-59)13.Muži39.00:47:45+00:12:1900:47:15.69Detail
44. NAVRÁTIL JiříBříství#604M2 (18-39)22.Muži40.00:47:54+00:12:2800:47:42.01Detail
45. HANUŠ TomášMagna Team#465M2 (18-39)23.Muži41.00:47:56+00:12:3000:47:54.74Detail
46. ŠANDA LadislavAnička&Ládík Chlumec nad Cidlinou#679M2 (18-39)24.Muži42.00:47:59+00:12:3300:47:46.90Detail
47. NOVOTNÁ AndreaPoříčany#753Z3 (35-49)2.Ženy5.00:48:04+00:12:3800:48:00.57Detail
48. BULÍŘ Radoslavčeský Brod#424M3 (40-59)14.Muži43.00:48:06+00:12:4000:47:54.86Detail
49. ZÁRUBA JanMagna Team#736M3 (40-59)15.Muži44.00:48:08+00:12:4200:47:34.17Detail
50. KOKTA MartinFrýdlant#531M2 (18-39)25.Muži45.00:48:08+00:12:4200:47:33.82Detail
51. ČUBAN JiříMladá Boleslav#433M2 (18-39)26.Muži46.00:48:12+00:12:4600:47:41.35Detail
52. JIŘIČNÝ MartinBonbon Praha#510M3 (40-59)16.Muži47.00:48:15+00:12:4900:48:09.97Detail
53. NĚMEC RadekBudiměřice#608M3 (40-59)17.Muži48.00:48:32+00:13:0600:48:29.15Detail
54. ČEPELKOVÁ LucieTSM Milovice#429Z3 (35-49)3.Ženy6.00:48:33+00:13:0700:48:12.89Detail
55. STAŘECKÝ TomášPražští zvoníci svatovítští#756M3 (40-59)18.Muži49.00:48:35+00:13:0900:48:21.91Detail
56. ŽÁK MilanNymburk#742M3 (40-59)19.Muži50.00:48:51+00:13:2500:48:47.36Detail
57. HOLÁTKO KarelTriatlon Mladá Boleslav#479M3 (40-59)20.Muži51.00:48:53+00:13:2700:48:30.29Detail
58. ČVANČARA MartinFresenius Kabi#434M2 (18-39)27.Muži52.00:48:54+00:13:2800:48:48.71Detail
59. KRYTINÁŘ MichalSDH Tuklaty#552M2 (18-39)28.Muži53.00:49:02+00:13:3600:48:34.45Detail
60. RAŠKA JanNymburk#658M2 (18-39)29.Muži54.00:49:11+00:13:45Detail
61. MAŠEK PavelPraha 9#588M3 (40-59)21.Muži55.00:49:32+00:14:0600:49:30.53Detail
62. DRAHOŇOVSKÝ LukášNevšímal / Respondeo#443M2 (18-39)30.Muži56.00:49:49+00:14:2300:49:34.90Detail
63. VLČEK LubošPorodnice Nymburk#761M2 (18-39)31.Muži57.00:50:00+00:14:3400:49:35.99Detail
64. NESLÁDKOVÁ DagmarOlfin Car Ski team#613Z3 (35-49)4.Ženy7.00:50:08+00:14:4200:50:02.42Detail
65. KORCOVÁ GabrielaPorodnice Nymburk#538Z3 (35-49)5.Ženy8.00:50:13+00:14:4700:49:50.39Detail
66. DZUPIN ViliamPraha#447M3 (40-59)22.Muži58.00:50:16+00:14:5000:49:46.65Detail
67. GROSPIČ MartinFresenius Kabi#454M2 (18-39)32.Muži59.00:50:17+00:14:5100:50:11.72Detail
68. JIŘIČNÁ KateřinaBonbon Praha#509Z2 (18-34)4.Ženy9.00:50:18+00:14:5200:50:12.33Detail
69. KEMR JanNymburk#789M2 (18-39)33.Muži60.00:50:19+00:14:5300:50:05.35Detail
70. SALAČ VáclavCAV Benátky#790M3 (40-59)23.Muži61.00:50:34+00:15:0800:50:21.21Detail
71. KOSTKA PetrŘíčany#360M3 (40-59)24.Muži62.00:50:36+00:15:1000:50:23.35Detail
72. CHUDOBA JanPoděbrady#493M2 (18-39)34.Muži63.00:50:45+00:15:1900:50:26.12Detail
73. ŠIMEČEK MarekNymburk#352M1 (do 18)6.Muži64.00:50:56+00:15:3000:50:48.33Detail
74. NAVRATIL LudvikPatek#605M3 (40-59)25.Muži65.00:50:58+00:15:3200:50:46.41Detail
75. BENEŠ PetrŘíčany#361M2 (18-39)35.Muži66.00:50:59+00:15:3300:50:45.36Detail
76. NERAD Daniel"Za vitezstvi nad AZOSem a setrvalou bdelost ...#609M3 (40-59)26.Muži67.00:51:00+00:15:34Detail
77. KUDLÁCÍK PertPlzeňští tempomatelé#797M3 (40-59)27.Muži68.00:51:06+00:15:4000:50:59.09Detail
78. PÝCHOVÁ PetraPorodnice Nymburk#654Z2 (18-34)5.Ženy10.00:51:19+00:15:5300:50:55.90Detail
79. DOVIČÍN PetrBBB Báječní Bratři Běží#442M2 (18-39)36.Muži69.00:51:20+00:15:5400:50:43.47Detail
80. FILIP KarelNové Strašecí#778M4 (60plus)1.Muži70.00:51:34+00:16:0800:51:32.27Detail
81. ŠUSTA JiříSadská#699M3 (40-59)28.Muži71.00:51:44+00:16:1800:51:16.88Detail
82. KRUŽÍK JosefFresenius Kabi#551M2 (18-39)37.Muži72.00:51:48+00:16:2200:51:31.06Detail
83. VOLF VáclavDobrovice#763M3 (40-59)29.Muži73.00:51:49+00:16:2300:51:39.90Detail
84. LAMAČOVÁ VeronikaMagna Team#566Z2 (18-34)6.Ženy11.00:51:51+00:16:2500:51:49.12Detail
85. KAŠPAR Pavel#518M2 (18-39)38.Muži74.00:52:00+00:16:3400:51:13.22Detail
86. HORYNA VlastíkTJ Lokomotiva Nymburk#482M1 (do 18)7.Muži75.00:52:06+00:16:4000:51:55.88Detail
87. ŘEHÁKOVÁ BarboraPondělní dietáři#786Z2 (18-34)7.Ženy12.00:52:06+00:16:4000:51:47.31Detail
88. KVASNIČKA JakubLysá nad Labem#783M2 (18-39)39.Muži76.00:52:09+00:16:4300:51:55.29Detail
89. PULŠČÁK MichalMagna Team#653M3 (40-59)30.Muži77.00:52:14+00:16:4800:52:11.95Detail
90. KOZMER AdamKrchleby#784M2 (18-39)40.Muži78.00:52:19+00:16:5300:52:11.99Detail
91. RADOŇSKÝ JakubFresenius Kabi#655M2 (18-39)41.Muži79.00:52:22+00:16:5600:52:17.70Detail
92. LÉDLOVÁ SylvaŘíčany#359Z3 (35-49)6.Ženy13.00:52:26+00:17:0000:52:12.39Detail
93. ČIHÁKOVÁ MonikaNevšímal / Respondeo#432Z3 (35-49)7.Ženy14.00:52:28+00:17:0200:51:53.36Detail
94. KULHÁNEK IvoJesenice BASF#561M3 (40-59)31.Muži80.00:52:31+00:17:0500:52:18.83Detail
95. JEŘÁBEK MichalSedlec - Prčice#503M2 (18-39)42.Muži81.00:52:31+00:17:0500:51:41.94Detail
96. ŠEFR RenéMagna Team#682M2 (18-39)43.Muži82.00:52:32+00:17:0600:51:53.65Detail
97. SKALSKÝ JakubFresenius Kabi#667M2 (18-39)44.Muži83.00:52:32+00:17:0600:51:52.09Detail
98. CETL AlexandrPraha#427M2 (18-39)45.Muži84.00:52:39+00:17:1300:51:55.83Detail
99. THORBURN EliškaPraha#704Z3 (35-49)8.Ženy15.00:52:40+00:17:1400:52:13.65Detail
100. SOUHRADOVÁ EvaPraha#672Z2 (18-34)8.Ženy16.00:52:43+00:17:1700:52:31.48Detail
101. PETLACHOVÁ ZuzanaPETLACH DEVILS#641Z2 (18-34)9.Ženy17.00:52:49+00:17:2300:52:43.35Detail
102. MYSLIVCOVÁ MartinaLiberec#603Z2 (18-34)10.Ženy18.00:53:18+00:17:5200:53:07.59Detail
103. KONŠELOVÁ BarboraNymburk#536Z2 (18-34)11.Ženy19.00:53:26+00:18:0000:53:18.38Detail
104. POPEK MiloslavMagna Team#649M2 (18-39)46.Muži85.00:53:26+00:18:0000:52:49.50Detail
105. BURIAN JiříPraha 22#426M2 (18-39)47.Muži86.00:53:39+00:18:1300:52:58.12Detail
106. KUBÍKOVÁ JanaFresenius Kabi#559Z3 (35-49)9.Ženy20.00:53:39+00:18:1300:52:45.43Detail
107. KŘÍŽ LubomírVlašim#554M2 (18-39)48.Muži87.00:53:43+00:18:1700:53:25.03Detail
108. ŠEFLOVÁ VendulaRespondeo#358Z2 (18-34)12.Ženy21.00:53:56+00:18:3000:53:52.65Detail
109. JÄGER FilipFBC Snipers Poděbrady#750M2 (18-39)49.Muži88.00:54:15+00:18:4900:53:45.60Detail
110. INDRÁK JonášKroměříž#495M2 (18-39)50.Muži89.00:54:27+00:19:0100:53:33.04Detail
111. JINDŘICHOVÁ KateřinaPraha#505Z4 (50plus)1.Ženy22.00:54:30+00:19:0400:54:20.05Detail
112. ZVONÍČOVÁ Kristýna#741Z2 (18-34)13.Ženy23.00:54:41+00:19:1500:53:58.53Detail
113. NIKODEM VáclavSadska#620M2 (18-39)51.Muži90.00:54:41+00:19:1500:53:58.95Detail
114. BLAŽEK MilanMagna Team#416M2 (18-39)52.Muži91.00:54:43+00:19:1700:54:41.02Detail
115. VAVERKOVÁ TerezaŽuch#787Z2 (18-34)14.Ženy24.00:54:49+00:19:23Detail
116. PRAŽÁKOVÁ Veronika#651Z2 (18-34)15.Ženy25.00:54:59+00:19:3300:54:32.44Detail
117. MARTIŇÁKOVÁ MartinaPorodnice Nymburk#585Z3 (35-49)10.Ženy26.00:55:00+00:19:3400:54:35.68Detail
118. KALAŠ VáclavMagna Team#513M2 (18-39)53.Muži92.00:55:00+00:19:3400:54:43.92Detail
119. HEŘMÁNEK HynekBěžím pro Respondeo#474M2 (18-39)54.Muži93.00:55:06+00:19:4000:54:45.00Detail
120. PETRTÝL LukášMagna Team#643M2 (18-39)55.Muži94.00:55:07+00:19:4100:54:37.37Detail
121. ŠEBESTOVÁ MarcelaPoříčany#681Z3 (35-49)11.Ženy27.00:55:08+00:19:4200:54:39.97Detail
122. KUBÍČKOVÁ MartinaPraha 10#558Z3 (35-49)12.Ženy28.00:55:09+00:19:4300:54:32.94Detail
123. VAŠÁK RadanPraha 8#720M3 (40-59)32.Muži95.00:55:12+00:19:4600:54:29.82Detail
124. VOLF OndřejLiberec#731M2 (18-39)56.Muži96.00:55:17+00:19:5100:55:07.63Detail
125. DOULA SufjanPondělní dietáři#440M2 (18-39)57.Muži97.00:55:17+00:19:5100:54:58.42Detail
126. BÍLÝ PavelLysá nad Labem#798M3 (40-59)33.Muži98.00:55:20+00:19:5400:54:11.75Detail
127. RADOVÁ JanaPoděbrady#656Z3 (35-49)13.Ženy29.00:55:20+00:19:5400:55:04.04Detail
128. PUDLO TomášModel obaly#792M2 (18-39)58.Muži99.00:55:25+00:19:5900:55:17.88Detail
129. MYSLIVCOVA LenkaLiberec#602Z4 (50plus)2.Ženy30.00:55:32+00:20:0600:55:21.33Detail
130. STUCHLÍKOVÁ HedvikaRespondeo#675Z3 (35-49)14.Ženy31.00:55:43+00:20:1700:54:59.92Detail
131. VRŠECKÝ Michal#733M3 (40-59)34.Muži100.00:55:44+00:20:1800:55:23.21Detail
132. KULHÁNKOVÁ RomanaNbk#780Z4 (50plus)3.Ženy32.00:55:48+00:20:2200:55:26.16Detail
133. JAROŠOVÁ IngridDB Tragédky#500Z2 (18-34)16.Ženy33.00:55:50+00:20:2400:55:16.17Detail
134. PAVLÁSEK TomášFresenius Kabi#636M2 (18-39)59.Muži101.00:55:52+00:20:2600:55:46.64Detail
135. TRNKOVÁ IvaRungo pro ženy#708Z2 (18-34)17.Ženy34.00:55:53+00:20:2700:55:32.33Detail
136. SOVOVÁ EliškaSedlec-Prčice#673Z2 (18-34)18.Ženy35.00:55:56+00:20:3000:55:08.04Detail
137. NEVŠÍMAL PetrNevšímal/Respondeo#617M2 (18-39)60.Muži102.00:56:05+00:20:3900:55:51.40Detail
138. HANÍKOVÁ SvatavaMagna Team#462Z2 (18-34)19.Ženy36.00:56:07+00:20:4100:55:44.92Detail
139. ŠŤASTNÁ Petra#692Z3 (35-49)15.Ženy37.00:56:13+00:20:4700:55:42.74Detail
140. PANUŠKA PetrSadská#630M3 (40-59)35.Muži103.00:56:14+00:20:4800:55:34.65Detail
141. HRUŠKOVÁ MartinaDřevák tým#488Z2 (18-34)20.Ženy38.00:56:25+00:20:5900:56:09.52Detail
142. HANÍKOVÁ SvatavaNymburk#747Z4 (50plus)4.Ženy39.00:56:27+00:21:0100:56:04.81Detail
143. HEJNA DavidFresenius Kabi#472M2 (18-39)61.Muži104.00:56:28+00:21:0200:56:21.77Detail
144. KASÍK VojtěchPraha#517M1 (do 18)8.Muži105.00:56:40+00:21:1400:55:47.46Detail
145. VANÍČEK RadekFresenius Kabi#719M2 (18-39)62.Muži106.00:56:42+00:21:1600:55:44.03Detail
146. HAVLOVA AdelaPraha#469Z3 (35-49)16.Ženy40.00:56:44+00:21:1800:56:19.07Detail
147. DOVIČÍN MichalBBB Báječní Bratři Běží#441M2 (18-39)63.Muži107.00:56:49+00:21:2300:56:12.54Detail
148. BARTOŠEK MarekPraha 10#407M2 (18-39)64.Muži108.00:56:53+00:21:2700:56:03.19Detail
149. SOCHA Čestmír#670M4 (60plus)2.Muži109.00:56:56+00:21:3000:56:27.65Detail
150. LATISLAVOVA EvaJablonec nad nisou#570Z3 (35-49)17.Ženy41.00:57:00+00:21:3400:56:50.36Detail
151. NEŠNĚROVÁ VeronikaTJ Lokomotiva Nymburk#614Z3 (35-49)18.Ženy42.00:57:08+00:21:4200:56:42.95Detail
152. VÁGNER VladimírČD Lokomotiva Křinec#715M3 (40-59)36.Muži110.00:57:17+00:21:5100:56:23.35Detail
153. BŘÍZOVÁ MarkétaRUNCZECH #420Z3 (35-49)19.Ženy43.00:57:19+00:21:5300:56:59.27Detail
154. AMBROŽ OndřejPraha#795M3 (40-59)37.Muži111.00:57:20+00:21:5400:56:47.90Detail
155. ŠŤASTNÝ RadimPraha#694M3 (40-59)38.Muži112.00:57:22+00:21:5600:56:16.46Detail
156. LANC LubomírMagna Team#567M2 (18-39)65.Muži113.00:57:23+00:21:5700:56:27.61Detail
157. ŠKRDLA PavelMagna Team#689M2 (18-39)66.Muži114.00:57:23+00:21:5700:56:56.18Detail
158. ROFLÍKOVÁ Marcelabbb#659Z3 (35-49)20.Ženy44.00:57:24+00:21:5800:56:45.83Detail
159. HRABINSKÝ TimmoMagna Team#486M2 (18-39)67.Muži115.00:57:36+00:22:1000:56:45.53Detail
160. PALEČEK JiříMagna Team#629M3 (40-59)39.Muži116.00:57:37+00:22:1100:56:25.85Detail
161. VOBOROVÁ DenisaPoděbrady#762Z2 (18-34)21.Ženy45.00:57:38+00:22:1200:56:47.38Detail
162. SUTTEROVÁ DanaSKP Nymburk#757Z4 (50plus)5.Ženy46.00:57:45+00:22:1900:57:05.82Detail
163. TESAŘÍKOVÁ Jindřiška#703Z4 (50plus)6.Ženy47.00:57:53+00:22:2700:57:42.35Detail
164. HAMERŠMÍD VladimírPardubice#459M4 (60plus)3.Muži117.00:57:55+00:22:2900:57:31.48Detail
165. RUDZAN BorisMagna Team#660M2 (18-39)68.Muži118.00:57:57+00:22:3100:57:03.52Detail
166. TURYNOVÁ NaďaSpišská osada#711Z2 (18-34)22.Ženy48.00:57:57+00:22:3100:57:27.77Detail
167. BELDA MichalSpišská osada pod Sněžkou#412M3 (40-59)40.Muži119.00:57:57+00:22:3100:57:28.01Detail
168. KUBELKA MartinKolín#555M2 (18-39)69.Muži120.00:57:57+00:22:3100:57:14.57Detail
169. KULHÁNEK DanielJesenice u Prahy#560M2 (18-39)70.Muži121.00:57:59+00:22:3300:57:47.00Detail
170. NESLÁDEK PetrOlfin Car Ski team#611M2 (18-39)71.Muži122.00:58:00+00:22:3400:57:41.09Detail
171. NESLÁDEK LubošKouty#610M2 (18-39)72.Muži123.00:58:00+00:22:3400:57:39.64Detail
172. JIRKŮ LukášPředměřice nad Jizerou#506M3 (40-59)41.Muži124.00:58:01+00:22:3500:57:18.60Detail
173. KAFKOVÁ DagmarŘíčany u Prahy#512Z3 (35-49)21.Ženy49.00:58:02+00:22:3600:57:25.10Detail
174. ŠEBEK MiroslavNymburk#773M2 (18-39)73.Muži125.00:58:03+00:22:3700:57:36.32Detail
175. DVOŘÁK RobertNymburk#445M3 (40-59)42.Muži126.00:58:04+00:22:3800:57:52.27Detail
176. DVOŘÁKOVÁ MartinaNymburk#446Z3 (35-49)22.Ženy50.00:58:05+00:22:3900:57:54.47Detail
177. TYKVOVÁ Markéta#712Z3 (35-49)23.Ženy51.00:58:09+00:22:4300:57:50.33Detail
178. TARLAS Ioannis#758M2 (18-39)74.Muži127.00:58:12+00:22:4600:57:15.45Detail
179. ILLIANO Giuseppe#749M2 (18-39)75.Muži128.00:58:12+00:22:4600:57:16.11Detail
180. ŠIMŮNKOVÁ IvaPředměřice nad Jizerou#687Z3 (35-49)24.Ženy52.00:58:12+00:22:4600:57:29.62Detail
181. JANATOVÁ ZuzanaBCHD#497Z3 (35-49)25.Ženy53.00:58:19+00:22:5300:57:49.62Detail
182. LANGEROVÁ MariePředměřice nad Jizerou#569Z2 (18-34)23.Ženy54.00:58:25+00:22:5900:57:42.04Detail
183. KOUTKOVÁ AdélaNymburk#542Z3 (35-49)26.Ženy55.00:58:29+00:23:0300:58:00.29Detail
184. FÁBER MarcelLiberec#746M3 (40-59)43.Muži129.00:58:30+00:23:0400:57:59.45Detail
185. MATĚJŮ MarikaPraha#590Z3 (35-49)27.Ženy56.00:58:32+00:23:0600:58:05.57Detail
186. JAREŠ VáclavNymburk#751M4 (60plus)4.Muži130.00:58:41+00:23:1500:58:25.83Detail
187. HLADKÁ MichaelaNymburk#475Z3 (35-49)28.Ženy57.00:58:42+00:23:1600:58:06.43Detail
188. HORÁK JaroslavBěhám od zítra...#480M2 (18-39)76.Muži131.00:58:42+00:23:1600:58:10.66Detail
189. VÁGNER VladislavMagna Team#716M2 (18-39)77.Muži132.00:58:43+00:23:1700:58:15.12Detail
190. VÁGNEROVÁ JaroslavaChocerady#759Z3 (35-49)29.Ženy58.00:58:44+00:23:1800:58:20.62Detail
191. ŠIMON VítMagna Team#685M3 (40-59)44.Muži133.00:58:46+00:23:2000:58:16.61Detail
192. KRÁLÍČEK MartinPohodáři#546M3 (40-59)45.Muži134.00:58:46+00:23:2000:58:29.25Detail
193. AUBRECHTOVÁ ErikaKolín#402Z3 (35-49)30.Ženy59.00:58:50+00:23:2400:58:14.11Detail
194. LUKÁŠEK JiříPoděbrady#577M2 (18-39)78.Muži135.00:58:54+00:23:2800:58:23.62Detail
195. ZDAŘIL Lukáš#355M2 (18-39)79.Muži136.00:58:57+00:23:3100:58:11.71Detail
196. KARÁSKOVÁ DarinaBáječné ženy v běhu#514Z4 (50plus)7.Ženy60.00:59:03+00:23:3700:58:47.82Detail
197. SKLENÁŘOVÁ PavlaPovedená partička#668Z3 (35-49)31.Ženy61.00:59:04+00:23:3800:58:26.93Detail
198. PLOCAR JiříMagna Team#645M3 (40-59)46.Muži137.00:59:04+00:23:3800:58:35.86Detail
199. SZILLEROVÁ LenkaHradec Králové#678Z2 (18-34)24.Ženy62.00:59:06+00:23:4000:58:57.46Detail
200. OHERA KarelMagna Team#627M3 (40-59)47.Muži138.00:59:10+00:23:4400:58:14.05Detail
201. MEDEK JaroslavMagna Team#593M2 (18-39)80.Muži139.00:59:10+00:23:4400:58:27.97Detail
202. BLAŠKOVÁ NikolaPraha#770Z2 (18-34)25.Ženy63.00:59:11+00:23:4500:58:40.78Detail
203. KRČMÁŘOVÁ SimonaKly#769Z2 (18-34)26.Ženy64.00:59:15+00:23:4900:58:44.98Detail
204. PĚNIČKOVÁ BarboraDřevák tým#640Z2 (18-34)27.Ženy65.00:59:32+00:24:0600:59:16.13Detail
205. HYBLEROVÁ BlankaNymburk#489Z4 (50plus)8.Ženy66.00:59:34+00:24:0800:59:12.47Detail
206. JAVŮRKOVÁ PetraMagna Team#501Z3 (35-49)32.Ženy67.00:59:34+00:24:0800:59:31.00Detail
207. STRNADOVÁ Lucie#674Z3 (35-49)33.Ženy68.00:59:37+00:24:1100:59:22.93Detail
208. KOHOUTOVÁ MichaelaPraha#530Z3 (35-49)34.Ženy69.00:59:38+00:24:1200:59:21.38Detail
209. MARTYNAU AlexanderPraha#587M2 (18-39)81.Muži140.00:59:49+00:24:2300:58:52.71Detail
210. ŠTIKOVÁ Lucie#697Z2 (18-34)28.Ženy70.00:59:50+00:24:2400:59:24.05Detail
211. MIŠÁK PetrVeltrusy#599M2 (18-39)82.Muži141.00:59:52+00:24:2600:59:14.59Detail
212. BŘEZINOVÁ AlenaPečky#419Z3 (35-49)35.Ženy71.00:59:53+00:24:2700:59:06.28Detail
213. JIRKŮ MarkétaPředměřice nad Jizerou#507Z3 (35-49)36.Ženy72.01:00:00+00:24:3400:59:16.77Detail
214. STRNIŠA SamoSlovenia#782M2 (18-39)83.Muži142.01:00:02+00:24:3600:58:56.53Detail
215. KONEČNÁ Adéla#535Z3 (35-49)37.Ženy73.01:00:05+00:24:3900:59:18.94Detail
216. HÁJEK LadislavPraha 2#456M2 (18-39)84.Muži143.01:00:07+00:24:4100:59:10.73Detail
217. RŮŽIČKOVÁ AlenaPraha 14#662Z3 (35-49)38.Ženy74.01:00:08+00:24:4200:59:40.67Detail
218. PELECH JanMagna Team#639M2 (18-39)85.Muži144.01:00:11+00:24:4500:59:35.08Detail
219. NECHÁNSKÝ JanMagna Team#607M2 (18-39)86.Muži145.01:00:11+00:24:4500:59:33.21Detail
220. HANČAR JaroslavFresenius Kabi#460M2 (18-39)87.Muži146.01:00:17+00:24:5101:00:11.16Detail
221. MENŠÍK PavelFresenius Kabi#595M2 (18-39)88.Muži147.01:00:19+00:24:5300:59:24.42Detail
222. HLOUPÝ MichalSedlec-Prčice#478M2 (18-39)89.Muži148.01:00:19+00:24:5300:59:29.03Detail
223. LAZAR VítFresenius Kabi#571M2 (18-39)90.Muži149.01:00:20+00:24:5400:59:25.17Detail
224. PAROULEK MichaelRožďalovice#632M1 (do 18)9.Muži150.01:00:22+00:24:5600:59:53.43Detail
225. MÁROVÁ Kristýna#584Z3 (35-49)39.Ženy75.01:00:23+00:24:5700:59:51.52Detail
226. KUBELKOVÁ ŠárkaSvojšice#557Z3 (35-49)40.Ženy76.01:00:25+00:24:5900:59:45.83Detail
227. SOJKA JakubRespondeo#354M2 (18-39)91.Muži151.01:00:30+00:25:0400:59:45.95Detail
228. BALCAR MarekBalcaři#404M2 (18-39)92.Muži152.01:00:45+00:25:1901:00:05.08Detail
229. BALCAROVÁ NatalijaBalcaři#405Z2 (18-34)29.Ženy77.01:00:45+00:25:1901:00:04.98Detail
230. KOCMÁNKOVÁ MichaelaNymburk#526Z2 (18-34)30.Ženy78.01:00:48+00:25:2200:59:44.60Detail
231. TOMANOVÁ JanaPečky#706Z2 (18-34)31.Ženy79.01:00:57+00:25:3101:00:25.34Detail
232. KOČOVÁ VlastaPoděbrady#527Z4 (50plus)9.Ženy80.01:01:03+00:25:3701:00:18.80Detail
233. HAVLÍKOVÁ Dagmar#467Z4 (50plus)10.Ženy81.01:01:10+00:25:4401:00:54.60Detail
234. ČERVÍNOVÁ HanaKolín#745Z2 (18-34)32.Ženy82.01:01:45+00:26:1901:00:59.84Detail
235. KENDÍK BenoMagna Team#519M3 (40-59)48.Muži153.01:01:52+00:26:2601:00:41.25Detail
236. KÁRNÝ Daniel MartinPraha#515M1 (do 18)10.Muži154.01:01:53+00:26:2701:01:02.08Detail
237. ČERNÍKOVÁ ZuzanaMladá Boleslav#430Z2 (18-34)33.Ženy83.01:01:55+00:26:2901:01:19.33Detail
238. KUSALA SvätoplukRespondeo Nymburk#564M3 (40-59)49.Muži155.01:01:56+00:26:3001:01:11.75Detail
239. PETRÁKOVÁ AlenaPraha#642Z3 (35-49)41.Ženy84.01:01:56+00:26:3001:01:11.44Detail
240. KOCIANOVÁ ZdenaŠenov#525Z3 (35-49)42.Ženy85.01:02:07+00:26:4101:01:07.01Detail
241. PAŘÍKOVÁ Tereza#634Z3 (35-49)43.Ženy86.01:02:09+00:26:4301:01:50.46Detail
242. BENEŠ OndřejJiřice#415M1 (do 18)11.Muži156.01:02:12+00:26:4601:01:34.12Detail
243. BENEŠ MiroslavJiřice#414M3 (40-59)50.Muži157.01:02:13+00:26:4701:01:33.96Detail
244. ZLÁMAL JiriKovanice#738M2 (18-39)93.Muži158.01:02:16+00:26:5001:01:22.46Detail
245. KADLECOVÁ EliškaDB Tragédky#511Z2 (18-34)34.Ženy87.01:02:24+00:26:5801:01:49.67Detail
246. PODOLÁKOVÁ PavlaNymburk#647Z3 (35-49)44.Ženy88.01:02:28+00:27:0201:01:40.88Detail
247. KOPECKÝ JiříHradec Králové#537M3 (40-59)51.Muži159.01:02:33+00:27:0701:01:58.85Detail
248. HEINDEL Jana#471Z3 (35-49)45.Ženy89.01:02:34+00:27:0801:01:44.77Detail
249. GUO WenwenPraha#455Z2 (18-34)35.Ženy90.01:02:35+00:27:0901:02:09.52Detail
250. ONDRÁČKOVÁ VandaDB Trgagédky #754Z2 (18-34)36.Ženy91.01:02:35+00:27:0901:02:02.42Detail
251. SEDLÁČKOVÁ SilvieMagna Team#664Z3 (35-49)46.Ženy92.01:02:37+00:27:1101:01:47.67Detail
252. BUREŠOVÁ Veronika#425Z3 (35-49)47.Ženy93.01:02:37+00:27:1101:01:51.89Detail
253. HORYNOVÁ JanaPatřín#483Z3 (35-49)48.Ženy94.01:02:39+00:27:1301:02:06.12Detail
254. JANOTA JonášFCB#362M1 (do 18)12.Muži160.01:02:40+00:27:1401:01:47.06Detail
255. KRÚPA MatějMagna Team#548M2 (18-39)94.Muži161.01:02:50+00:27:2401:01:55.22Detail
256. ŠIKOLOVÁ MichaelaMagna Team#684Z2 (18-34)37.Ženy95.01:02:50+00:27:2401:01:54.36Detail
257. VONDRLÍK VladimírKřinec#732M3 (40-59)52.Muži162.01:02:51+00:27:2501:01:59.18Detail
258. SCHWARZMANNOVÁ HanaKolín#665Z3 (35-49)49.Ženy96.01:02:53+00:27:2701:02:00.67Detail
259. BOŘIL TomášMagna Team#417M2 (18-39)95.Muži163.01:02:55+00:27:2901:02:00.81Detail
260. BARTÁKOVÁ MonikaFresenius Kabi#406Z3 (35-49)50.Ženy97.01:02:58+00:27:3201:02:03.37Detail
261. BUKA LukášMagna Team#423M2 (18-39)96.Muži164.01:03:09+00:27:4301:03:02.37Detail
262. HANUŠ JiříMagna Team#464M2 (18-39)97.Muži165.01:03:12+00:27:4601:02:29.10Detail
263. HOVORKOVÁ KarolínaBáječné ženy v běhu#748Z4 (50plus)11.Ženy98.01:03:13+00:27:4701:02:25.45Detail
264. MACH TomášNymburk s klidem#580M3 (40-59)53.Muži166.01:03:16+00:27:5001:02:27.74Detail
265. RUDZAN Kristína#661Z2 (18-34)38.Ženy99.01:03:16+00:27:5001:02:23.22Detail
266. PAROULEK MichaelMagna Team#631M3 (40-59)54.Muži167.01:03:18+00:27:5201:02:49.96Detail
267. HAKLOVÁ JanaEMiJa#458Z2 (18-34)39.Ženy100.01:03:27+00:28:0101:03:13.72Detail
268. SOBOTA OndrejSOBUKO racing team#772M2 (18-39)98.Muži168.01:03:34+00:28:0801:03:06.79Detail
269. MUSILOVÁ TerezaNymburk s klidem#601Z3 (35-49)51.Ženy101.01:03:40+00:28:1401:03:14.85Detail
270. KRÁLOVÁ LucieNymburk#788Z2 (18-34)40.Ženy102.01:03:42+00:28:1601:03:16.48Detail
271. ŠVAMBERGOVÁ RadkaLysá nad Labem#700Z3 (35-49)52.Ženy103.01:03:57+00:28:3101:02:58.80Detail
272. NAVRÁTILOVÁ ŠTOKOVÁ JanaPátek#606Z3 (35-49)53.Ženy104.01:03:57+00:28:3101:02:56.81Detail
273. PAŘEZOVÁ MagdalénaPraha#633Z2 (18-34)41.Ženy105.01:04:13+00:28:4701:03:39.77Detail
274. MIKULICA StanislavMagna Team#597M3 (40-59)55.Muži169.01:04:15+00:28:4901:03:46.84Detail
275. ŠTĚPÁNEK Zdeněkpraha #696M3 (40-59)56.Muži170.01:04:20+00:28:5401:03:56.42Detail
276. PĚKNÁ JitkaCS#638Z3 (35-49)54.Ženy106.01:04:25+00:28:5901:04:01.05Detail
277. ŠIMR PetrPraha#686M4 (60plus)5.Muži171.01:04:31+00:29:0501:03:44.91Detail
278. ERBENOVA' AnetaNymburk#450Z2 (18-34)42.Ženy107.01:04:41+00:29:1501:04:08.53Detail
279. JANÁKOVÁ Barboraklubuprostá z Prahy#496Z2 (18-34)43.Ženy108.01:04:42+00:29:1601:04:07.09Detail
280. RITTER JanNymburk#755M3 (40-59)57.Muži172.01:04:45+00:29:1901:03:36.30Detail
281. HRDINKOVÁ MonikaPondělní dietáři#487Z2 (18-34)44.Ženy109.01:04:47+00:29:2101:04:27.39Detail
282. EL HUSSEINI KateřinaPraha 10#449Z3 (35-49)55.Ženy110.01:04:51+00:29:2501:04:25.82Detail
283. EFLEROVÁ JaroslavaSRTG Praha#448Z2 (18-34)45.Ženy111.01:04:55+00:29:2901:04:19.75Detail
284. ŠUGÁROVÁ KateřinaLiberec#794Z2 (18-34)46.Ženy112.01:05:01+00:29:3501:04:25.40Detail
285. NEVŘELA PetrOpava#351M2 (18-39)99.Muži173.01:05:04+00:29:3801:04:16.59Detail
286. NEVŘELA VítOpava#800M2 (18-39)100.Muži174.01:05:05+00:29:3901:04:17.59Detail
287. KŇAPOVÁ DanaMilovice#523Z3 (35-49)56.Ženy113.01:05:09+00:29:4301:04:45.74Detail
288. CHLANTOVÁ JanaPraha#491Z2 (18-34)47.Ženy114.01:05:12+00:29:4601:04:41.24Detail
289. NEUBERGOVÁ KateřinaMagna Team#616Z3 (35-49)57.Ženy115.01:05:13+00:29:4701:04:20.16Detail
290. HOVOROVÁ JanaMagna Team#485Z2 (18-34)48.Ženy116.01:05:16+00:29:5001:04:27.83Detail
291. TRHLÍK JiříPlzeň#707M3 (40-59)58.Muži175.01:05:22+00:29:5601:04:20.70Detail
292. BRZÁK PetrPolepy#418M4 (60plus)6.Muži176.01:05:22+00:29:5601:04:28.92Detail
293. ŠIGUT MartinNymburk#683M3 (40-59)59.Muži177.01:05:28+00:30:0201:04:29.80Detail
294. WEBER DenisaNeumarkt In Der Oberpfalz#357Z3 (35-49)58.Ženy117.01:05:29+00:30:0301:05:03.44Detail
295. VAVROUŠOVÁ EvaPatřín#721Z2 (18-34)49.Ženy118.01:05:39+00:30:1301:05:07.69Detail
296. MIERVA IvaNové Dvory#596Z4 (50plus)12.Ženy119.01:05:49+00:30:2301:04:50.49Detail
297. TROUSILOVÁ PavlínaAC GoMango Hö́gner#709Z3 (35-49)59.Ženy120.01:05:54+00:30:2801:05:20.61Detail
298. PAČESOVÁ VeronikaRespondeo#628Z3 (35-49)60.Ženy121.01:06:00+00:30:3401:05:15.09Detail
299. KÁRNÝ TomášPraha#516M3 (40-59)60.Muži178.01:06:06+00:30:4001:05:16.08Detail
300. MAZANCOVÁ Lucie#591Z2 (18-34)50.Ženy122.01:06:20+00:30:5401:05:57.16Detail
301. HOMANOVÁ Renáta#796Z3 (35-49)61.Ženy123.01:06:24+00:30:5801:05:37.26Detail
302. ŠKOCH LiborMagna Team#688M3 (40-59)61.Muži179.01:06:25+00:30:5901:05:39.48Detail
303. HAVLÍNOVÁ KamilaSDH Klučov#468Z3 (35-49)62.Ženy124.01:06:43+00:31:1701:05:59.19Detail
304. HÉROVÁ BarboraMagna Team#473Z3 (35-49)63.Ženy125.01:06:44+00:31:1801:06:23.36Detail
305. ŠLOFOVÁ DanielaRespondeo#690Z3 (35-49)64.Ženy126.01:07:04+00:31:3801:06:16.93Detail
306. BEČVAROVSKÁ KristýnaMagna Team#409Z2 (18-34)51.Ženy127.01:07:08+00:31:4201:06:17.81Detail
307. KLAPAČOVÁ PavlaSukorady u Mladé Boleslavi#520Z3 (35-49)65.Ženy128.01:07:14+00:31:4801:06:22.34Detail
308. LOUDA FilipNymburk#574M1 (do 18)13.Muži180.01:07:17+00:31:5101:06:37.86Detail
309. VLASÁK DavidFresenius Kabi#730M2 (18-39)101.Muži181.01:07:22+00:31:5601:07:15.27Detail
310. PODLIPNÁ Denisa#646Z2 (18-34)52.Ženy129.01:07:35+00:32:0901:06:32.80Detail
311. DAŇKOVÁ Alena#436Z3 (35-49)66.Ženy130.01:07:35+00:32:0901:06:33.55Detail
312. BEDNÁŘOVÁ Lenka#410Z2 (18-34)53.Ženy131.01:07:37+00:32:1101:06:31.09Detail
313. LAZAROVÁ SimonaNymburk s klidem#572Z3 (35-49)67.Ženy132.01:07:37+00:32:1101:07:11.45Detail
314. MAHOVSKÝ DaliborMagna Team#579M2 (18-39)102.Muži182.01:07:52+00:32:2601:06:52.01Detail
315. LINHART JakubMagna Team#573M2 (18-39)103.Muži183.01:07:56+00:32:3001:07:23.59Detail
316. JENESOVA PetraAltavia#768Z3 (35-49)68.Ženy133.01:08:03+00:32:3701:07:24.91Detail
317. KLIMEŠOVÁ IvaPraha 5#522Z2 (18-34)54.Ženy134.01:08:05+00:32:3901:06:56.06Detail
318. NEVYHOŠTĚNÁ JanaNevšímal / Respondeo#618Z2 (18-34)55.Ženy135.01:08:06+00:32:4001:07:15.61Detail
319. KOZLOVÁ Helena#791Z3 (35-49)69.Ženy136.01:08:10+00:32:4401:07:40.63Detail
320. KULVEJTOVÁ DanielaMilovice#562Z3 (35-49)70.Ženy137.01:08:19+00:32:5301:07:53.99Detail
321. KREMPOVÁ AnnaAC Gomango-Högner#547Z4 (50plus)13.Ženy138.01:08:37+00:33:1101:08:03.38Detail
322. HORYNA DanielTJ Lokomotiva Nymburk#481M1 (do 18)14.Muži184.01:08:39+00:33:1301:08:07.81Detail
323. MAZANCOVÁ Markéta#592Z3 (35-49)71.Ženy139.01:08:46+00:33:2001:08:25.18Detail
324. CHLUDILOVÁ HanaMagna Team#492Z4 (50plus)14.Ženy140.01:09:02+00:33:3601:08:20.94Detail
325. TICHÝ PetrNymburk s klidem#705M3 (40-59)62.Muži185.01:09:05+00:33:3901:08:17.60Detail
326. KUČEROVÁ RenataPraha#785Z2 (18-34)56.Ženy141.01:09:07+00:33:4101:08:37.93Detail
327. TALAJKA AndrejMagna Team#701M2 (18-39)104.Muži186.01:09:14+00:33:4801:08:56.99Detail
328. NOVÁK JanSDH Písková Lhota#621M2 (18-39)105.Muži187.01:09:15+00:33:4901:08:10.91Detail
329. NOVÁKOVÁ TerezaSDH Písková Lhota#624Z2 (18-34)57.Ženy142.01:09:20+00:33:5401:08:16.20Detail
330. HLADÍKOVÁ EvaKubča a Sabča Lískovice #774Z3 (35-49)72.Ženy143.01:09:22+00:33:5601:09:20.65Detail
331. KRÁL VáclavNymburk#356M3 (40-59)63.Muži188.01:09:26+00:34:0001:09:16.67Detail
332. BĚLINOVÁ TerezaPondělní dietáři#413Z2 (18-34)58.Ženy144.01:09:33+00:34:0701:09:13.83Detail
333. VIEHMANNOVÁ Eva#728Z3 (35-49)73.Ženy145.01:09:45+00:34:1901:09:12.29Detail
334. CHUMLEN MatějÚherce#494M2 (18-39)106.Muži189.01:09:46+00:34:2001:08:56.44Detail
335. NEZBEDOVÁ MariePoděbrady#619Z2 (18-34)59.Ženy146.01:10:34+00:35:0801:09:31.44Detail
336. MAŠKOVÁ EvaMladá Boleslav#589Z3 (35-49)74.Ženy147.01:10:39+00:35:1301:10:28.00Detail
337. ŠTOKOVÁ JanaFresenius Kabi#698Z2 (18-34)60.Ženy148.01:11:10+00:35:4401:10:09.99Detail
338. BEKOVÁ EvaPoděbrady#411Z2 (18-34)61.Ženy149.01:11:19+00:35:5301:10:17.41Detail
339. VECKOVA PavlaChotěšice#725Z3 (35-49)75.Ženy150.01:11:21+00:35:5501:10:21.00Detail
340. LOUDA MartinFlyn ´s Adventure#765M3 (40-59)64.Muži190.01:11:39+00:36:1301:10:58.58Detail
341. DLOUHÁ NikolaPosázaví#438Z2 (18-34)62.Ženy151.01:12:03+00:36:3701:11:15.38Detail
342. NOVÁKOVÁ LenkaSDH Písková Lhota#623Z1 (do 18)1.Ženy152.01:12:09+00:36:4301:11:05.75Detail
343. HANUŠOVÁ Šárka#435Z2 (18-34)63.Ženy153.01:12:16+00:36:5001:11:12.63Detail
344. KUBELKOVÁ MarcelaBěhám od zítra#556Z2 (18-34)64.Ženy154.01:12:22+00:36:5601:11:48.74Detail
345. PECHÁČKOVÁ MarkétaFresenius Kabi#637Z3 (35-49)76.Ženy155.01:13:43+00:38:1701:12:38.69Detail
346. KOFROŇ PetrMagna Team#529M3 (40-59)65.Muži191.01:14:14+00:38:4801:13:54.71Detail
347. FRÝBA JakubMagna Team#453M2 (18-39)107.Muži192.01:14:22+00:38:5601:13:50.11Detail
348. WALTEROVÁ JanaKostomlaty nad Labem#734Z3 (35-49)77.Ženy156.01:14:29+00:39:0301:13:24.16Detail
349. HAVLOVÁ BarboraBěhám od zítra#470Z3 (35-49)78.Ženy157.01:14:37+00:39:11Detail
350. SOJKOVÁ AlžbětaRespondeo#353Z2 (18-34)65.Ženy158.01:14:49+00:39:2301:14:02.68Detail
351. RYBENSKÁ Anna MarieSDH Písková Lhota#663Z1 (do 18)2.Ženy159.01:15:41+00:40:1501:14:37.09Detail
352. POHANKOVÁ LucieSDH Písková Lhota#648Z2 (18-34)66.Ženy160.01:15:41+00:40:1501:14:39.45Detail
353. VESELÁ IlonaFresenius Kabi#726Z3 (35-49)79.Ženy161.01:15:50+00:40:2401:15:43.56Detail
354. ŠRAJBROVÁ Jana#691Z2 (18-34)67.Ženy162.01:16:25+00:40:5901:15:23.13Detail
355. TŮMA PetrMagna Team#710M3 (40-59)66.Muži193.01:16:28+00:41:0201:15:35.85Detail
356. ŠTENGLOVÁ RadkaMagna Team#695Z3 (35-49)80.Ženy163.01:17:07+00:41:4101:16:08.39Detail
357. SÝKOROVÁ MartaKolín#677Z3 (35-49)81.Ženy164.01:17:34+00:42:0801:16:34.50Detail
358. HÁJKOVÁ BarboraMagna Team#457Z2 (18-34)68.Ženy165.01:17:49+00:42:2301:16:54.01Detail
359. SITNÁ DagmarNymburk s klidem#666Z4 (50plus)15.Ženy166.01:18:14+00:42:4801:17:27.14Detail
360. MELENOVÁ Lucie#594Z3 (35-49)82.Ženy167.01:23:28+00:48:0201:22:57.79Detail
361. KVÍZOVÁ Marcela#565Z3 (35-49)83.Ženy168.01:24:17+00:48:5101:23:16.93Detail
362. POUPOVÁ AdrianaNymburk s klidem#650Z2 (18-34)69.Ženy169.01:25:23+00:49:5701:24:56.28Detail
363. PROCHÁZKOVÁ PetraNymburk#777Z3 (35-49)84.Ženy170.01:26:38+00:51:1201:25:29.34Detail
364. KURTIŠ PetrMagna Team#563M2 (18-39)108.Muži194.01:32:45+00:57:1901:32:00.30Detail
365. SLÁVIKOVÁ Lujza#669Z2 (18-34)70.Ženy171.02:45:27+02:10:0102:45:25.30Detail
LOUDOVÁ MarkétaMagna Team#575Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
NOVÁKOVÁ KristýnaMagna Team#622Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
PAULA JiříMagna Team#635M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
PILNÁ MonikaMagna Team#644Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
UNGR PavelMagna Team#713M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
VALTROVÁ HelenaOstrá#718Z3 (35-49)Ženy00:00:00Detail
VESELÁ ZuzanaDoksy#727Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
VITÍK VáclavMagna Team#729M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
HLAVATÝ RadekMagna Team#764M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
DNS DĚDÍČKOVÁ MartinaPraha - Vinoř#437Z3 (35-49)Ženy1.DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz