Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2018
22. 4. 2018

půlmaraton

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtrátaČipový čas12
1. SAJI Abdelkabir#2781976M3 (40-59)1.Muži1.01:08:1400:32:30.6600:35:42.58Detail
2. PROCHÁZKA JanInov-8 team#2671984M2 (18-39)1.Muži2.01:14:28+00:06:14.6100:34:26.0300:40:01.81Detail
3. NOAH DanielPraha #1601984M2 (18-39)2.Muži3.01:18:08+00:09:54.7500:36:37.8200:41:30.16Detail
4. FRAUENBERG HynekNymburk#571982M2 (18-39)3.Muži4.01:20:35+00:12:20.9700:37:37.8700:42:56.33Detail
5. ŘÍDKÝ VladimírKosmosbikes #2831979M2 (18-39)4.Muži5.01:21:12+00:12:58.2100:37:53.4200:43:18.02Detail
6. FOŘT MartinELEVEN RUN TEAM#551968M3 (40-59)2.Muži6.01:22:57+00:14:43.6900:38:27.9500:44:28.97Detail
7. MARYSKA MilosZizkovsky tygri#2631981M2 (18-39)5.Muži7.01:23:17+00:15:03.1500:38:44.3000:44:32.09Detail
8. BEDNÁŘ MiroslavAC Čáslav#3021965M3 (40-59)3.Muži8.01:23:30+00:15:16.4100:38:22.0800:45:07.56Detail
9. SEKYROVÁ IvanaAK Sokolov#3291971Z3 (35-49)1.Ženy1.01:24:58+00:16:44.0100:40:08.1100:44:49.14Detail
10. FICHTNER AdamMagna Team#541985M2 (18-39)6.Muži9.01:25:10+00:16:56.5801:25:08.9200:38:46.1000:46:23.72Detail
11. KRÁLOVÁ LenkaEtriatlon Team#1151985Z2 (18-34)1.Ženy2.01:26:01+00:17:47.6700:40:11.8900:45:49.01Detail
12. ZOUBEK PetrMilovice#2501991M2 (18-39)7.Muži10.01:27:14+00:18:59.7801:27:08.8800:40:51.5900:46:21.42Detail
13. BECK Zdeněkosamělý běžec#81971M3 (40-59)4.Muži11.01:27:16+00:19:02.2700:40:41.9800:46:33.53Detail
14. FUČÍK PavelMilovičtí běžci#581979M2 (18-39)8.Muži12.01:27:18+00:19:04.3501:27:13.6000:40:32.3000:46:45.29Detail
15. DOŠEK JanSKP Nymburk#381988M2 (18-39)9.Muži13.01:27:46+00:19:31.9201:27:43.5300:40:12.6600:47:32.49Detail
16. ČERNÝ MichalMagna Team#281964M3 (40-59)5.Muži14.01:27:54+00:19:39.8401:27:51.9600:40:33.0600:47:20.02Detail
17. BENÍŠEK David#111989M2 (18-39)10.Muži15.01:28:39+00:20:24.9700:13:39.1001:14:59.10Detail
18. MALINSKÝ Petr#2791995M2 (18-39)11.Muži16.01:29:39+00:21:24.9201:29:34.7100:43:19.4400:46:18.72Detail
19. DVOŘÁK RadekHrom do pecky!#461978M3 (40-59)6.Muži17.01:29:57+00:21:43.0000:40:22.5200:49:33.72Detail
20. SKÁLA RadekČeský Brod#1941969M3 (40-59)7.Muži18.01:30:00+00:21:46.1201:29:58.5300:42:19.1000:47:40.25Detail
21. KLAUZ JiříMagna Team#971972M3 (40-59)8.Muži19.01:30:41+00:22:27.4501:30:39.9600:40:35.9800:50:04.70Detail
22. FALTÝNEK PetrHradešín#511987M2 (18-39)12.Muži20.01:30:48+00:22:34.0900:41:40.8700:49:06.45Detail
23. KARL AntonFeuerwehr Ihrlerstein (Hasici)#951969M3 (40-59)9.Muži21.01:31:25+00:23:11.3300:42:15.0000:49:09.56Detail
24. SOFÍN Luďek#3091971M3 (40-59)10.Muži22.01:31:29+00:23:15.0401:31:24.6800:42:40.5700:48:47.70Detail
25. SÝKORA KarelSykora Running#3191967M3 (40-59)11.Muži23.01:31:33+00:23:19.5601:31:11.2000:44:12.1700:47:20.63Detail
26. SLAVÍK DanielBělá pod Bezdězem#1971990M2 (18-39)13.Muži24.01:32:00+00:23:45.9101:31:57.1100:42:31.6700:49:27.48Detail
27. NOVÁK MartinKosmonosy#3001992M2 (18-39)14.Muži25.01:32:32+00:24:17.9201:32:21.3000:44:12.9900:48:18.16Detail
28. CUC TomášSKP Nymburk#241980M2 (18-39)15.Muži26.01:32:42+00:24:28.5901:32:38.1400:44:02.3700:48:39.45Detail
29. VALENTA VladislavDětenice#2241973M3 (40-59)12.Muži27.01:33:14+00:24:59.8101:33:10.4600:44:11.6200:49:01.43Detail
30. ĎURÍK PeterPrešov#431989M2 (18-39)16.Muži28.01:33:14+00:25:00.0601:33:12.3100:44:45.4300:48:27.86Detail
31. KRÁL DavidRivalové#1141973M3 (40-59)13.Muži29.01:34:01+00:25:47.2100:43:51.3900:50:09.06Detail
32. HANZLOVÁ HanaMladá Boleslav#651977Z3 (35-49)2.Ženy3.01:34:03+00:25:49.2501:34:02.0400:43:17.6700:50:44.82Detail
33. PODOLÁK KarelStará Boleslav#1811974M3 (40-59)14.Muži30.01:34:18+00:26:04.7600:42:45.1500:51:32.84Detail
34. STEZKA MartinMagna Team#2061984M2 (18-39)17.Muži31.01:34:28+00:26:14.5301:34:26.6900:42:29.0600:51:58.70Detail
35. NOVÁK MatějBA Nymburk#1622002M1 (do 18)1.Muži32.01:34:36+00:26:22.5200:44:19.4200:50:16.33Detail
36. PITTHARD LeošJiskra Rybitví#1801968M3 (40-59)15.Muži33.01:34:51+00:26:37.4901:34:42.9700:44:17.7200:50:33.01Detail
37. LIMBERKOVÁ MonikaPraha 10#1331974Z3 (35-49)3.Ženy4.01:35:12+00:26:57.8601:35:09.3200:44:52.3300:50:18.76Detail
38. VIDNER ŠtěpánPetlach TZB#2301985M2 (18-39)18.Muži34.01:35:13+00:26:58.7901:35:10.2200:42:55.6000:52:16.42Detail
39. CZAKÓ MatúšSMTA Nitra#251988M2 (18-39)19.Muži35.01:36:46+00:28:32.5201:36:44.8200:45:48.9900:50:56.76Detail
40. DAVID PavelNymburk#351972M3 (40-59)16.Muži36.01:37:46+00:29:31.8800:42:58.8800:54:46.24Detail
41. HRABÁK PetrSlowrunners Skvrnany/Plzeň#741983M2 (18-39)20.Muži37.01:37:46+00:29:31.9101:37:37.6600:46:27.0500:51:18.10Detail
42. POHLOVÁ GabrielaPraha#1831982Z3 (35-49)4.Ženy5.01:37:47+00:29:33.6701:37:23.2800:46:45.1800:51:01.73Detail
43. ZVĚŘINA TomášMagna Team#2521977M3 (40-59)17.Muži38.01:37:51+00:29:37.3601:37:49.0400:45:14.2500:52:36.34Detail
44. MALEK Stanislav#1391975M3 (40-59)18.Muži39.01:38:10+00:29:55.8901:38:05.6100:45:23.8900:52:45.23Detail
45. HÁK OndřejKlub Polární Záře#631976M3 (40-59)19.Muži40.01:38:21+00:30:06.7801:38:16.9200:45:33.3100:52:46.70Detail
46. CHMÁTAL Martin#2601974M3 (40-59)20.Muži41.01:38:37+00:30:23.6601:38:33.4700:45:27.6100:53:09.28Detail
47. VRLOVÁ JanaPraha#2371973Z3 (35-49)5.Ženy6.01:38:43+00:30:29.6901:38:40.7900:44:32.9700:54:09.95Detail
48. BENEŠ JiříRychnov nad Kněžnou#101988M2 (18-39)21.Muži42.01:38:53+00:30:39.0600:46:25.9500:52:26.35Detail
49. LOPOUR MiroslavFénix tým#1351988M2 (18-39)22.Muži43.01:38:56+00:30:42.6401:38:51.1600:47:13.9300:51:41.94Detail
50. VEIGERTOVÁ GabrielaSK Slavia Jičín#3012000Z2 (18-34)2.Ženy7.01:38:57+00:30:43.0701:38:54.7500:45:29.7500:53:26.55Detail
51. ŽEMLA PetrHradištko#2541976M3 (40-59)21.Muži44.01:39:11+00:30:57.5201:39:09.5300:46:11.9100:52:58.84Detail
52. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#2141983M2 (18-39)23.Muži45.01:39:18+00:31:03.9701:38:58.7200:44:56.9900:54:20.21Detail
53. FURÁKOVÁ IvetaZvolen Svetielko nádeje#591973Z3 (35-49)6.Ženy8.01:39:20+00:31:06.4301:39:13.8000:44:38.4400:54:41.23Detail
54. KOUŘIL MartinMagna Team#1121984M2 (18-39)24.Muži46.01:39:28+00:31:14.5101:39:21.7300:46:39.5200:52:48.22Detail
55. STROUHAL JanŽižkovská Unie CHlastačů#2081979M2 (18-39)25.Muži47.01:39:29+00:31:15.1001:39:26.4900:45:48.1700:53:40.16Detail
56. SUCHÁNEK DavidPoděbrady#2711992M2 (18-39)26.Muži48.01:39:30+00:31:16.6301:39:28.1300:47:23.4700:52:06.39Detail
57. ONDRŮŠEK LiborTEMPO MAKERS#1661960M3 (40-59)22.Muži49.01:39:39+00:31:25.4801:39:37.6300:47:21.4300:52:17.29Detail
58. ŠNÍDLŮ MaránekTJ Lokomotiva Nymburk#2171978M3 (40-59)23.Muži50.01:39:46+00:31:32.4101:39:37.6600:46:24.0600:53:21.58Detail
59. FIALA VáclavPraha#531983M2 (18-39)27.Muži51.01:39:51+00:31:36.7701:39:44.1000:47:18.0600:52:31.94Detail
60. ŘÍHA Jan#1911987M2 (18-39)28.Muži52.01:39:51+00:31:37.5701:39:44.9700:45:31.7400:54:19.07Detail
61. RESLOVÁ HanaRychnov nad Kněžnou#1871993Z2 (18-34)3.Ženy9.01:40:12+00:31:58.6801:40:07.6400:47:27.7500:52:44.17Detail
62. STANISZEWSKI Pawel Marcin#2021979M2 (18-39)29.Muži53.01:40:48+00:32:33.9501:40:34.6800:48:02.4100:52:44.78Detail
63. TURSKÝ Tomáš#3031983M2 (18-39)30.Muži54.01:41:09+00:32:55.6801:40:59.9100:47:42.7500:53:26.16Detail
64. MATĚJKA TomášSokol Dlouhá Lhota#1441977M3 (40-59)24.Muži55.01:41:15+00:33:00.8701:41:06.4700:46:40.1100:54:33.99Detail
65. ZVĚŘINA RadekBojetice#2511982M2 (18-39)31.Muži56.01:41:27+00:33:13.1801:41:21.3600:47:38.0400:53:48.37Detail
66. MATĚJKA DavidDAMP Family Team#1431975M3 (40-59)25.Muži57.01:41:27+00:33:13.3500:46:41.4800:54:45.11Detail
67. GRUSZ FilipPodej mi pivo#2821984M2 (18-39)32.Muži58.01:41:29+00:33:15.2101:41:17.3200:48:22.9500:53:05.49Detail
68. BORECKY LadislavPodebrady#2851987M2 (18-39)33.Muži59.01:41:31+00:33:17.4301:41:27.2100:48:02.9400:53:27.72Detail
69. PALÍŠEK LubošČeské Budějovice#1691991M2 (18-39)34.Muži60.01:41:39+00:33:25.2501:41:27.8200:48:21.3500:53:17.14Detail
70. DVOŘÁK FrantišekMagna Team#441979M2 (18-39)35.Muži61.01:42:24+00:34:10.0801:42:22.0000:47:01.3200:55:21.99Detail
71. STOLÍN FilipLoap Tým - Praha #2071994M2 (18-39)36.Muži62.01:42:25+00:34:11.1301:42:11.3900:48:35.2300:53:49.14Detail
72. FENĎOVÁ ZuzanaTJ Harant Pecka#521988Z2 (18-34)4.Ženy10.01:42:25+00:34:11.7001:42:17.2000:48:40.0900:53:44.85Detail
73. KOS Jan#3081980M2 (18-39)37.Muži63.01:42:37+00:34:23.4701:42:30.9200:46:20.3200:56:16.39Detail
74. VESELÝ LukášCSC Český Brod#2291993M2 (18-39)38.Muži64.01:42:39+00:34:25.4500:45:42.7800:56:55.90Detail
75. STAŇKOVIČ OndřejMladá Boleslav#2031988M2 (18-39)39.Muži65.01:42:39+00:34:25.6601:42:26.5800:47:48.7700:54:50.12Detail
76. KOŠŤÁK ZdeněkMaraton tým Pavla Nováka#1081964M3 (40-59)26.Muži66.01:42:40+00:34:26.2801:42:23.4500:50:00.3500:52:39.17Detail
77. ČERMÁK MilošLysá nad Labem#2561979M2 (18-39)40.Muži67.01:42:54+00:34:40.7300:48:18.0600:54:35.90Detail
78. ČÍŽ PetrSK Bajer Pizza Team#321974M3 (40-59)27.Muži68.01:43:02+00:34:48.0701:42:53.1200:48:30.8900:54:30.42Detail
79. VASILIŠIN Ľubomír#2261990M2 (18-39)41.Muži69.01:43:02+00:34:48.1701:43:00.7200:48:18.8900:54:42.51Detail
80. VANĚK PetrŠneci v běhu#2251966M3 (40-59)28.Muži70.01:43:10+00:34:56.6101:42:58.0500:47:42.1400:55:27.71Detail
81. HARTMANN MarekTriatlon Mladá Boleslav#661991M2 (18-39)42.Muži71.01:43:19+00:35:04.9501:42:58.4200:49:15.9100:54:02.28Detail
82. SÝKOROVÁ MáriaSykora Running#3201979Z3 (35-49)7.Ženy11.01:43:27+00:35:13.2101:43:04.8200:50:02.1100:53:24.33Detail
83. MRKVA MiloslavMagna Team#1541980M2 (18-39)43.Muži72.01:43:32+00:35:17.8301:43:23.1100:46:51.8400:56:39.23Detail
84. NOVOTNÝ PavelSKP Nymburk#1641972M3 (40-59)29.Muži73.01:43:35+00:35:20.8801:43:10.1900:49:37.8100:53:56.30Detail
85. SVATEK Lubomir#2721958M4 (60plus)1.Muži74.01:43:37+00:35:23.5001:43:27.1300:49:46.2800:53:50.46Detail
86. NEKOVÁŘ DavidKlub Polární Záře#1571974M3 (40-59)30.Muži75.01:43:43+00:35:28.8501:43:39.7300:48:48.9700:54:53.12Detail
87. HÁJEK JosefMagna Team#611968M3 (40-59)31.Muži76.01:43:46+00:35:31.9301:43:41.6400:47:40.6000:56:04.56Detail
88. ZATLOUKAL JosefKlub Polární Záře Čelákovice#2461975M3 (40-59)32.Muži77.01:43:46+00:35:32.4101:43:43.8600:48:31.5100:55:14.14Detail
89. ČVANČARA PavelTempomakers#341971M3 (40-59)33.Muži78.01:44:02+00:35:48.3601:43:52.7200:48:29.1200:55:32.48Detail
90. FIALA EnricoSpartak Praha 4#3301971M3 (40-59)34.Muži79.01:44:17+00:36:03.1301:44:15.6500:47:32.2400:56:44.12Detail
91. KUČERA AdamLazyBoyz#1211986M2 (18-39)44.Muži80.01:44:22+00:36:07.8701:43:49.0500:49:50.3400:54:30.76Detail
92. MELENA Michael#1491998M2 (18-39)45.Muži81.01:44:25+00:36:10.9101:43:56.4600:50:44.3300:53:39.81Detail
93. PERGLEROVÁ Daniela#1761975Z3 (35-49)8.Ženy12.01:44:40+00:36:26.5601:44:25.5700:48:30.5500:56:09.25Detail
94. KÉBL KarelTriatlon Mladá Boleslav#961968M3 (40-59)35.Muži82.01:44:57+00:36:43.0401:44:49.0800:49:35.6300:55:20.65Detail
95. KADLEČÍK PavelAČR#911988M2 (18-39)46.Muži83.01:45:01+00:36:47.6801:44:24.7000:48:04.6900:56:56.22Detail
96. VESELÝ PetrSykora Running#3231965M3 (40-59)36.Muži84.01:45:03+00:36:49.1801:44:42.1000:50:41.4900:54:20.92Detail
97. HANZLÍK JosefBěžím pro Hermínku#641979M2 (18-39)47.Muži85.01:45:12+00:36:58.1101:45:01.0100:48:30.7600:56:40.59Detail
98. BITTNER MiloslavTJ Decathlon#121977M3 (40-59)37.Muži86.01:45:42+00:37:28.2901:45:36.5800:50:43.0500:54:58.47Detail
99. ČERVÁK MarekPřerov nad Labem#301992M2 (18-39)48.Muži87.01:45:47+00:37:32.9101:45:36.5900:48:28.9100:57:17.23Detail
100. ŽOFKA MichalKněžnice#2801985M2 (18-39)49.Muži88.01:45:50+00:37:36.4901:45:30.7400:48:40.0600:57:09.66Detail
101. OSVALD RenéMK Kladno#1671971M3 (40-59)38.Muži89.01:46:03+00:37:49.4401:45:44.2500:50:19.5400:55:43.14Detail
102. VANĚČEK Jakub#2751986M2 (18-39)50.Muži90.01:46:35+00:38:21.1201:46:02.1400:49:42.6000:56:51.75Detail
103. CHOTĚBOROVÁ JanaSP Kolo LOAP- Praha #811972Z3 (35-49)9.Ženy13.01:46:40+00:38:26.0401:46:23.1400:50:37.7900:56:01.48Detail
104. VRBKA TomášLedeč Nad Sázavou#2341999M2 (18-39)51.Muži91.01:46:42+00:38:27.8101:46:23.3700:50:39.0100:56:02.03Detail
105. HORYNA VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#711973M3 (40-59)39.Muži92.01:46:43+00:38:29.1901:46:35.9700:50:53.4400:55:48.99Detail
106. VRBKOVÁ Kateřina#2351988Z2 (18-34)5.Ženy14.01:46:57+00:38:42.9801:46:39.3300:51:24.2200:55:31.99Detail
107. KALOČ RichardLíná Hrouda#931971M3 (40-59)40.Muži93.01:46:59+00:38:45.0001:46:44.0300:50:11.0300:56:47.21Detail
108. KAŽMÍR RomanIronman Sudoměř#3271975M3 (40-59)41.Muži94.01:47:06+00:38:52.6101:46:40.9900:51:18.2400:55:47.61Detail
109. ČOPÁK MartinMladá Boleslav #331983M2 (18-39)52.Muži95.01:47:10+00:38:56.0501:47:06.0800:47:17.6400:59:51.64Detail
110. ŠAFR MilanSportovní klub MUP#3241977M3 (40-59)42.Muži96.01:47:21+00:39:07.6901:46:54.7000:50:18.5000:57:02.43Detail
111. SASKA PavelTOC#1921967M3 (40-59)43.Muži97.01:47:32+00:39:18.1701:47:21.6200:48:32.2500:58:59.16Detail
112. ZÁPOTOCKÝ JiříMagna Team#2451973M3 (40-59)44.Muži98.01:47:40+00:39:26.5901:47:28.4900:48:33.3200:59:06.50Detail
113. KORDINA ZdeněkMagna Team#1061949M4 (60plus)2.Muži99.01:47:43+00:39:29.2301:47:33.2000:51:05.9600:56:36.51Detail
114. KUTHAN VáclavKáraný#1241982M2 (18-39)53.Muži100.01:47:44+00:39:30.5201:47:31.2900:49:53.6900:57:50.07Detail
115. DVOŘÁK MartinPísek#451990M2 (18-39)54.Muži101.01:48:11+00:39:57.2601:47:57.9400:50:57.9300:57:12.57Detail
116. LEBDUŠKA JanMečíř#1301972M3 (40-59)45.Muži102.01:48:31+00:40:16.8901:48:02.8100:51:46.0700:56:44.06Detail
117. FRANCOVÁ JitkaTriatlon Mladá Boleslav#561975Z3 (35-49)10.Ženy15.01:48:45+00:40:31.3601:48:37.0900:50:55.0600:57:49.53Detail
118. MAŠEK JiříTEMPO MAKERS#1421964M3 (40-59)46.Muži103.01:48:48+00:40:34.3401:48:30.9000:51:17.8300:57:29.75Detail
119. MEZLÍK IvanHO Sokol NB#1521979M2 (18-39)55.Muži104.01:48:59+00:40:45.4201:48:20.5800:54:44.8000:54:13.85Detail
120. PAŘÍK Jan#1731980M2 (18-39)56.Muži105.01:49:09+00:40:55.1901:48:50.9600:48:27.7401:00:40.68Detail
121. MÜNICH Lukáš#1551989M2 (18-39)57.Muži106.01:49:11+00:40:57.1701:48:45.9300:50:47.8600:58:22.54Detail
122. ZELENÝ FilipBlackBack#2471992M2 (18-39)58.Muži107.01:49:14+00:40:59.9101:49:07.1200:48:02.2501:01:10.90Detail
123. VÍTEK JanPraha#2321991M2 (18-39)59.Muži108.01:49:17+00:41:03.7601:49:08.6800:50:54.7200:58:22.27Detail
124. BARTEK HenrichPraha#31971M3 (40-59)47.Muži109.01:49:19+00:41:05.2901:49:03.6200:51:17.2400:58:01.29Detail
125. HANUŠOVÁ Lucie#3151991Z2 (18-34)6.Ženy16.01:49:24+00:41:10.2401:48:57.0300:51:42.2900:57:41.18Detail
126. HANUŠOVÁ Michaela#3141995Z2 (18-34)7.Ženy17.01:49:24+00:41:10.7501:48:57.6700:51:42.4200:57:41.56Detail
127. DUFFKOVÁ Kateřina#421977Z3 (35-49)11.Ženy18.01:49:25+00:41:11.5501:49:05.8800:50:24.7700:59:00.01Detail
128. CIRMACIU Daniel#231983M2 (18-39)60.Muži110.01:49:31+00:41:17.6101:48:38.0601:03:12.5700:37:44.93Detail
129. HOLEŠ PavelNohejbal Pecka#701965M3 (40-59)48.Muži111.01:49:32+00:41:17.9701:49:24.0100:48:38.7401:00:52.47Detail
130. ZANDL PatrickBrandýs nad Labem#3071974M3 (40-59)49.Muži112.01:49:33+00:41:19.2401:48:54.8900:50:36.2500:58:56.22Detail
131. DŽIOVALAS Adrian#472002M1 (do 18)2.Muži113.01:49:34+00:41:19.8901:49:22.0200:50:53.8000:58:39.33Detail
132. VRBKOVÁ Pavla#2361990Z2 (18-34)8.Ženy19.01:49:40+00:41:26.4001:49:22.1100:51:24.2400:58:15.39Detail
133. HULEC JanRychnov nad Kněžnou#791981M2 (18-39)61.Muži114.01:49:50+00:41:36.4801:49:38.9300:51:21.8700:58:27.85Detail
134. SCHWARZBECK PetrBlackBack#1931978M3 (40-59)50.Muži115.01:49:55+00:41:41.0101:49:46.9500:49:38.6701:00:15.58Detail
135. KOLAROVSKÝ MilanHrubý Jeseník#1041975M3 (40-59)51.Muži116.01:50:02+00:41:47.8501:49:49.2200:50:23.2700:59:37.81Detail
136. CHASSANG Romain#801989M2 (18-39)62.Muži117.01:50:13+00:41:58.8801:49:23.5100:52:27.7000:57:44.42Detail
137. SMÍŠEK EduardMagna Team#2001973M3 (40-59)52.Muži118.01:50:34+00:42:20.4601:49:41.8200:51:02.1900:59:31.51Detail
138. ZAPLETAL PetrZlate Hory#2441963M3 (40-59)53.Muži119.01:50:35+00:42:21.0201:49:54.7100:48:24.0801:02:10.18Detail
139. MYSLIVEC JanKajse//kajto#1561995M2 (18-39)63.Muži120.01:50:40+00:42:26.5101:50:27.7900:58:34.9100:52:04.83Detail
140. PARTL MartinLysá nad Labem#1721981M2 (18-39)64.Muži121.01:50:41+00:42:27.6301:50:26.4500:49:10.1801:01:30.68Detail
141. NOVÁK JiříKolin#1611977M3 (40-59)54.Muži122.01:51:16+00:43:02.3901:51:00.6500:51:30.7900:59:44.84Detail
142. KARAKAS UmutPraha#941980M2 (18-39)65.Muži123.01:51:22+00:43:07.9201:50:56.7600:50:34.8101:00:46.34Detail
143. WOLF PetrMagna Team#2401974M3 (40-59)55.Muži124.01:51:29+00:43:15.5901:51:18.8400:50:43.9501:00:44.87Detail
144. HANLOVA Lucie#2571984Z2 (18-34)9.Ženy20.01:51:45+00:43:31.1801:51:14.4500:51:47.7500:59:56.67Detail
145. TEPLÝ JosefKolín#2731981M2 (18-39)66.Muži125.01:51:45+00:43:31.2700:47:52.6301:03:51.88Detail
146. NĚMEČEK Tomáš#1581965M3 (40-59)56.Muži126.01:51:51+00:43:36.7700:52:29.4400:59:20.56Detail
147. KABRHEL RomanPraha (Generali klub)#3281987M2 (18-39)67.Muži127.01:51:55+00:43:41.5501:50:53.6400:51:02.2301:00:52.55Detail
148. ZAPLETAL PavelZlate Hory#2431982M2 (18-39)68.Muži128.01:51:56+00:43:42.2501:51:14.6700:55:36.6500:56:18.84Detail
149. HAŠKOVÁ Hana#671989Z2 (18-34)10.Ženy21.01:51:58+00:43:43.8101:51:25.5400:51:48.9001:00:08.15Detail
150. MARUŠKA ZdeněkJablonec nad Nisou 1#1411960M3 (40-59)57.Muži129.01:51:58+00:43:44.3301:51:56.5600:50:15.2801:01:42.29Detail
151. DVOŘÁKOVÁ DenisaSykora Running#3221981Z3 (35-49)12.Ženy22.01:52:01+00:43:47.4301:51:40.3000:52:08.3000:59:52.37Detail
152. GUZANIČ Aleš#601972M3 (40-59)58.Muži130.01:52:18+00:44:04.3601:52:09.4000:52:22.0200:59:55.57Detail
153. ŽALUD LadislavTriatlon Mladá Boleslav#2531972M3 (40-59)59.Muži131.01:52:30+00:44:16.0801:52:07.0700:49:04.3801:03:24.94Detail
154. SVOBODA MichalVarnsdorf#3211973M3 (40-59)60.Muži132.01:52:56+00:44:42.0901:52:25.8600:55:05.3400:57:49.98Detail
155. STEHLIK KarelRestaurace Na Špici#2041985M2 (18-39)69.Muži133.01:53:23+00:45:09.1501:53:05.9300:55:36.1000:57:46.28Detail
156. LUKÁČ PetrSmidary#2611971M3 (40-59)61.Muži134.01:53:49+00:45:35.4801:53:27.7500:53:06.5701:00:42.15Detail
157. VAVRUŠKA MichalKutná Hora#2761980M2 (18-39)70.Muži135.01:54:09+00:45:55.1301:53:54.2900:53:27.3401:00:41.02Detail
158. KRATOCHVÍL Miroslav#1161975M3 (40-59)62.Muži136.01:54:23+00:46:08.8201:53:58.3600:48:26.4201:05:55.64Detail
159. KOUDELKOVÁ SoňaPraha#1111985Z2 (18-34)11.Ženy23.01:54:24+00:46:09.9101:53:51.3500:55:24.8300:58:58.32Detail
160. KNÍŽEK LukášForever Friends 2018#1011986M2 (18-39)71.Muži137.01:54:36+00:46:22.0801:54:19.2100:52:44.5901:01:50.72Detail
161. PETLACH JiříPETLACH DEVILS#1771985M2 (18-39)72.Muži138.01:54:37+00:46:22.8501:54:32.4400:50:54.5201:03:41.56Detail
162. WUDY JosefKosmonosy#2421994M2 (18-39)73.Muži139.01:54:55+00:46:41.3801:54:32.7000:57:42.1300:57:12.49Detail
163. JIRANEK JanPraha#881983M2 (18-39)74.Muži140.01:55:05+00:46:50.8401:54:42.2200:55:01.1701:00:02.90Detail
164. PETR JakubPosázaví#1781987M2 (18-39)75.Muži141.01:55:07+00:46:52.7601:54:16.5000:57:08.8000:57:57.19Detail
165. PLHÁK Jan#3061986M2 (18-39)76.Muži142.01:55:25+00:47:11.0601:55:07.3200:51:21.7601:04:02.53Detail
166. VRABCOVÁ Šárka#2841993Z2 (18-34)12.Ženy24.01:55:41+00:47:27.6601:55:32.7600:53:29.3601:02:11.54Detail
167. VINZENS JanVincátka#2311976M3 (40-59)63.Muži143.01:55:42+00:47:28.0700:53:14.8101:02:26.50Detail
168. KYSELÝ JanVegan runners#1261986M2 (18-39)77.Muži144.01:55:50+00:47:36.0701:55:08.9600:54:56.8301:00:52.47Detail
169. ZOLLER RudolfBěháme s radostí Jablonec nad Nisou#7391968M3 (40-59)64.Muži145.01:55:57+00:47:43.7101:55:34.1400:55:08.0901:00:48.86Detail
170. PREISSLER MarekMagna Team#1851979M2 (18-39)78.Muži146.01:56:02+00:47:48.3801:55:31.8500:54:21.8601:01:39.76Detail
171. BARVIČ Michal#61984M2 (18-39)79.Muži147.01:56:09+00:47:55.0301:55:12.0200:56:21.6800:59:46.58Detail
172. NOVÝ LubošPraha 9 Horní Počernice#2651974M3 (40-59)65.Muži148.01:56:13+00:47:59.5801:56:08.2900:50:06.5901:06:06.23Detail
173. BURDA KarelPraha #221973M3 (40-59)66.Muži149.01:56:18+00:48:04.2501:55:40.4800:53:05.8101:03:11.67Detail
174. JENEŠ JanHTH ŠNEKS#851974M3 (40-59)67.Muži150.01:56:44+00:48:29.8101:56:03.4900:54:55.4101:01:47.63Detail
175. ČERVÁK JiříPřerov nad Labem#291982M2 (18-39)80.Muži151.01:57:01+00:48:47.5501:56:08.3200:58:13.2300:58:47.55Detail
176. URBÁNEK Jan#2741975M3 (40-59)68.Muži152.01:57:07+00:48:52.8201:56:37.8500:54:22.2601:02:43.79Detail
177. BOROVCOVÁ SuzannePraha#171999Z2 (18-34)13.Ženy25.01:57:15+00:49:01.5301:56:32.1000:56:29.0601:00:45.70Detail
178. ŠIMEČEK Karel#2151993M2 (18-39)81.Muži153.01:57:29+00:49:15.4201:57:02.4100:55:55.9001:01:32.76Detail
179. KREKELS JulienPraha#1181986M2 (18-39)82.Muži154.01:57:34+00:49:20.3801:57:09.1300:54:32.4201:03:01.19Detail
180. BAUER Roman#71977M3 (40-59)69.Muži155.01:57:35+00:49:21.3701:57:19.4100:52:30.0501:05:04.56Detail
181. MATYS MartinPrafha#1482002M1 (do 18)3.Muži156.01:57:36+00:49:22.4601:56:52.5100:49:16.8501:08:18.85Detail
182. LAZECKY PremyslMilovice#1281981M2 (18-39)83.Muži157.01:57:45+00:49:31.6401:56:56.5000:56:53.5601:00:51.32Detail
183. ČIHÁK MichaelKlučov#311991M2 (18-39)84.Muži158.01:58:03+00:49:49.4401:57:44.0000:49:20.1401:08:42.54Detail
184. DRAHOŠ MartinBrandýs nad Labem#411981M2 (18-39)85.Muži159.01:58:32+00:50:17.9201:58:25.3800:55:38.0001:02:53.15Detail
185. BLOHON MiroslavPraha#3051953M4 (60plus)3.Muži160.01:58:42+00:50:28.2001:58:30.7600:52:52.9901:05:48.44Detail
186. MATYÁŠOVÁ KamilaMilčice#1471977Z3 (35-49)13.Ženy26.01:58:48+00:50:33.7801:58:27.6500:54:38.4901:04:08.53Detail
187. DOUBEK AlešSTS Chvojkovice Brod B#391982M2 (18-39)86.Muži161.01:59:04+00:50:50.7001:58:56.0000:54:59.1901:04:04.75Detail
188. DLABAL PetrMladá Boleslav#3181977M3 (40-59)70.Muži162.01:59:10+00:50:56.3001:58:09.0800:55:48.2001:03:21.33Detail
189. MATOUŠEK PetrMagna Team#1451972M3 (40-59)71.Muži163.01:59:21+00:51:07.6401:59:13.4900:54:27.2401:04:53.63Detail
190. PANCÍŘ František#1701976M3 (40-59)72.Muži164.01:59:51+00:51:36.9501:59:04.5800:57:15.6401:02:34.54Detail
191. PANCÍŘ ŠVARCOVÁ Simona#1711979Z3 (35-49)14.Ženy27.01:59:51+00:51:37.3501:59:05.6100:57:12.0701:02:38.51Detail
192. JOSL LubomírPraha#3041962M3 (40-59)73.Muži165.02:00:34+00:52:20.7302:00:25.3200:57:18.4900:00:10.91Detail
193. ŠEVČÍKOVÁ AlžbětaPraha#2131989Z2 (18-34)14.Ženy28.02:00:49+00:52:35.1202:00:31.7800:55:29.7001:05:18.65Detail
194. WESSELÝ JanŘíčany u Prahy#2381995M2 (18-39)87.Muži166.02:01:08+00:52:54.1102:00:09.2900:58:14.1901:02:53.15Detail
195. LINDA MartinFresenius Kabi#1341992M2 (18-39)88.Muži167.02:01:38+00:53:24.6202:00:50.8600:57:09.1701:04:28.68Detail
196. TŮMA Mirosav#2231977M3 (40-59)74.Muži168.02:01:42+00:53:27.8502:01:04.5800:56:43.6501:04:57.43Detail
197. KYJONKA RadimMagna Team#1251975M3 (40-59)75.Muži169.02:01:48+00:53:34.3702:00:55.4100:57:10.2701:04:37.33Detail
198. PAVLÍČEK JanSK Bělá pod Bezdězem#2661991M2 (18-39)89.Muži170.02:02:20+00:54:06.2302:01:56.9900:57:17.3001:05:02.16Detail
199. BUKEŠ MilanOstrá#211990M2 (18-39)90.Muži171.02:02:44+00:54:30.4102:02:15.9600:54:56.0901:07:47.56Detail
200. DOVIČÍN PavelBBB team - Báječní Bratři Běží#401977M3 (40-59)76.Muži172.02:03:03+00:54:49.1800:57:01.9501:06:00.47Detail
201. MACURA TomášChroustov#1361992M2 (18-39)91.Muži173.02:03:07+00:54:53.4902:02:32.3000:58:29.0201:04:37.71Detail
202. LEPIČOVÁ HanaSri Chinmoy Marathon Team#1321974Z3 (35-49)15.Ženy29.02:03:39+00:55:25.5902:03:20.0600:55:44.8001:07:54.02Detail
203. JEŽDÍK JiříDudák klub#871975M3 (40-59)77.Muži174.02:04:19+00:56:04.8102:03:49.4600:54:09.3001:10:08.75Detail
204. KULVEJT LukášMilovice#1232002M1 (do 18)4.Muži175.02:04:35+00:56:21.0502:04:19.6600:58:45.4401:05:48.85Detail
205. ZELENÝ MilanLysá nad Labem#2811966M3 (40-59)78.Muži176.02:04:36+00:56:22.0802:04:11.4800:58:12.6701:06:22.65Detail
206. HYBLEROVÁ BarboraSDH Klučov#2591993Z2 (18-34)15.Ženy30.02:04:36+00:56:22.2702:03:51.8800:57:16.5301:07:18.98Detail
207. HUBÁLKOVÁ LucieKáraný#771978Z3 (35-49)16.Ženy31.02:04:38+00:56:24.7202:04:29.0700:54:43.4401:09:54.52Detail
208. POHL MarekPraha#1821984M2 (18-39)92.Muži177.02:04:41+00:56:27.7102:04:00.2200:58:20.5301:06:20.41Detail
209. ŘÍHA Jiří#3121973M3 (40-59)79.Muži178.02:04:49+00:56:34.9702:03:53.3001:02:12.3901:02:35.82Detail
210. ČERNOHUB VladimírLibčice nad vltavou#261978M3 (40-59)80.Muži179.02:05:12+00:56:58.0902:04:24.5400:57:12.8901:07:58.43Detail
211. MELUŠOVÁ MartinaČeský Brod#1501990Z2 (18-34)16.Ženy32.02:05:19+00:57:05.1302:04:47.5900:59:50.0401:05:28.33Detail
212. JAVŮREK Jiří#3101989M2 (18-39)93.Muži180.02:05:36+00:57:22.4502:04:39.7500:54:53.6901:10:42.00Detail
213. BŘEČKOVÁ RadkaŽďár nad Sázavou#201990Z2 (18-34)17.Ženy33.02:06:09+00:57:55.5502:05:36.8600:58:34.5601:07:34.22Detail
214. KOUDELA MatějPETLACH DEVILS#1101991M2 (18-39)94.Muži181.02:06:28+00:58:13.8302:06:19.9900:52:47.2301:13:39.84Detail
215. BOBEK MichalDětenice#131976M3 (40-59)81.Muži182.02:07:05+00:58:50.7702:06:15.3801:01:21.3001:05:42.71Detail
216. NEVYHOŠTĚNÝ StandaNevšímal / Respondeo#1591991M2 (18-39)95.Muži183.02:07:19+00:59:05.7502:06:29.9000:57:45.0201:09:33.97Detail
217. ŽALUDOVÁ LucieTriatlon Mladá Boleslav#151972Z3 (35-49)17.Ženy34.02:07:20+00:59:06.1802:06:58.6900:58:26.4901:08:52.92Detail
218. WOLFOVÁ MartinaOstrov#2411973Z3 (35-49)18.Ženy35.02:07:25+00:59:11.0402:06:43.2400:57:31.4501:09:52.83Detail
219. PATENAUDE Marie-LouPraha#1741993Z2 (18-34)18.Ženy36.02:07:31+00:59:17.5402:06:35.1000:59:51.9401:07:38.84Detail
220. ŠTIKA Ondřej#3251979M2 (18-39)96.Muži184.02:07:31+00:59:17.6602:06:31.6701:01:09.4701:06:21.42Detail
221. REDKOVÁ AnetaPij a běhej #1861998Z2 (18-34)19.Ženy37.02:08:01+00:59:46.7802:07:28.9800:59:48.7901:08:11.23Detail
222. BUCHAR TomášPraha#2551977M3 (40-59)82.Muži185.02:08:59+01:00:44.8202:07:56.2101:00:34.6101:08:23.44Detail
223. HOKEŠOVÁ IvanaTK Piňďour#2581978Z3 (35-49)19.Ženy38.02:09:34+01:01:20.4902:08:30.2601:00:44.6601:08:49.07Detail
224. JIRÁSKOVÁ JitkaČeská Lípa#891975Z3 (35-49)20.Ženy39.02:10:06+01:01:52.0302:09:18.1901:02:09.3301:07:55.94Detail
225. JELÍNEK RomanMagna Team#841985M2 (18-39)97.Muži186.02:10:16+01:02:02.1402:09:33.5500:57:40.3101:12:35.07Detail
226. LEMFELD TomášPraha 8#1311966M3 (40-59)83.Muži187.02:10:21+01:02:07.5202:09:30.7700:56:37.0701:13:43.68Detail
227. MAREK OndřejBrandys nad Labem#1401977M3 (40-59)84.Muži188.02:10:23+01:02:09.0702:10:00.1001:00:20.6901:10:01.62Detail
228. MACHÁŇ VáclavMetropolitní univerzita Praha#1381990M2 (18-39)98.Muži189.02:10:27+01:02:13.7002:09:41.9400:59:03.0701:11:23.86Detail
229. ŠATNÝ KrištofLysá n. L.#2121991M2 (18-39)99.Muži190.02:10:29+01:02:14.8602:09:34.8500:58:22.0901:12:06.01Detail
230. KOČOVÁ MarcelaRC Grunt#1021982Z3 (35-49)21.Ženy40.02:10:41+01:02:27.3002:10:33.9100:58:59.2401:11:41.30Detail
231. DOČKAL JanPosázaví#371989M2 (18-39)100.Muži191.02:11:00+01:02:46.4702:10:08.5501:01:07.4501:09:52.26Detail
232. ČERNÝ Jakub#271982M2 (18-39)101.Muži192.02:11:32+01:03:17.8901:03:13.5801:08:17.54Detail
233. NAJMONOVÁ HanaLysá nad Labem#3161980Z3 (35-49)22.Ženy41.02:12:49+01:04:34.9302:11:50.2801:04:23.7501:08:24.42Detail
234. SLOUPOVÁ VlastaLysá nad Labem#1991973Z3 (35-49)23.Ženy42.02:12:49+01:04:35.4002:11:50.6701:04:24.2001:08:24.44Detail
235. BARTHELOVÁ DanaTriatlon Mladá Boleslav#41974Z3 (35-49)24.Ženy43.02:14:56+01:06:42.4502:14:34.7500:58:26.6101:16:29.07Detail
236. SLABINA PetrChotutice#2701971M3 (40-59)85.Muži193.02:15:17+01:07:03.6202:14:15.6301:03:32.9301:11:43.92Detail
237. ANDLTOVÁ PetraRohatsko #11975Z3 (35-49)25.Ženy44.02:15:22+01:07:08.1002:15:10.4001:02:07.1801:13:14.16Detail
238. HAVRDA JanMagna Team#681974M3 (40-59)86.Muži194.02:16:01+01:07:46.9702:15:09.7601:01:57.4001:14:02.81Detail
239. BRTEK DanielJakbysmet#191987M2 (18-39)102.Muži195.02:16:15+01:08:01.4601:01:38.1901:14:36.51Detail
240. KOTYZA PetrJakbysmet#1091987M2 (18-39)103.Muži196.02:16:16+01:08:02.0401:01:38.5101:14:36.77Detail
241. DEKOJ Viktor#3171985M2 (18-39)104.Muži197.02:16:52+01:08:38.1302:15:54.7801:03:56.6901:12:54.67Detail
242. HRABÁKOVÁ VladěnaPraha 10#751963Z4 (50plus)1.Ženy45.02:17:12+01:08:57.9902:16:35.6801:03:38.4201:13:32.81Detail
243. JAVŮRKOVÁ Kateřina#3111991Z2 (18-34)20.Ženy46.02:18:48+01:10:34.2702:17:51.1301:03:55.6201:14:51.89Detail
244. KMUNÍČKOVÁ JanaMaratón Klub Kladno#1001984Z2 (18-34)21.Ženy47.02:19:17+01:11:03.5802:18:38.9001:04:29.9801:14:46.83Detail
245. MARVANOVA JanaVinařice#2621980Z3 (35-49)26.Ženy48.02:19:21+01:11:07.3202:18:41.1901:03:09.4101:16:11.15Detail
246. SASKOVÁ LenkaNymburk#2681987Z2 (18-34)22.Ženy49.02:19:26+01:11:12.1502:18:45.2301:02:33.3101:16:52.08Detail
247. SANDHU Bhagwant Singh#3131966M3 (40-59)87.Muži198.02:19:43+01:11:29.4102:19:21.6901:01:43.3001:17:59.35Detail
248. LAZAROVÁ HanaPečky#1271974Z3 (35-49)27.Ženy50.02:19:46+01:11:32.1402:18:43.9301:04:31.0801:15:14.29Detail
249. MĚŠŤANOVÁ PetraJičín#1511979Z3 (35-49)28.Ženy51.02:20:11+01:11:57.7502:19:44.0001:03:53.3301:16:17.65Detail
250. ENGELMAJER JakubZborov 1917#491985M2 (18-39)105.Muži199.02:20:41+01:12:27.1902:20:27.2201:07:05.3901:13:35.03Detail
251. HUBKA JiříPETLACH DEVILS#781985M2 (18-39)106.Muži200.02:20:49+01:12:35.3701:02:11.1901:18:37.42Detail
252. KLÍMA Josef#981977M3 (40-59)88.Muži201.02:20:56+01:12:42.2302:20:35.4800:59:49.7201:21:05.75Detail
253. BENEŠ JanPrague#91977M3 (40-59)89.Muži202.02:22:31+01:14:17.6102:21:46.2301:04:42.8501:17:48.00Detail
254. JENÍČKOVÁ Zuzana#861983Z3 (35-49)29.Ženy52.02:22:58+01:14:44.3102:22:18.5501:03:04.7901:19:52.75Detail
255. SCHUCKOVÁ JanaÚhonice#2691972Z3 (35-49)30.Ženy53.02:23:24+01:15:10.2102:22:18.9201:08:22.8901:15:00.55Detail
256. HRADECKA ZoraDB Tragedky#761988Z2 (18-34)23.Ženy54.02:25:05+01:16:51.0502:24:30.2401:08:53.8501:16:10.43Detail
257. MINDL DavidTJ Harant Pecka - nohejbal#1531982M2 (18-39)107.Muži203.02:25:51+01:17:37.2402:25:50.4800:00:02.24Detail
258. MACHÁČKOVÁ PavlínaVelvary#2771973Z3 (35-49)31.Ženy55.02:26:27+01:18:13.1302:25:28.8201:11:01.5001:15:24.87Detail
259. KUCIKOVA Vladislava#1201982Z3 (35-49)32.Ženy56.02:26:27+01:18:13.5002:25:28.9701:11:01.3001:15:25.44Detail
260. SLOUPOVÁ TerezaLysá nad Labem#1981998Z2 (18-34)24.Ženy57.02:26:56+01:18:41.8002:26:08.4100:57:35.9301:29:19.11Detail
261. SKALLA VladimírSK Zahořany#1951973M3 (40-59)90.Muži204.02:27:36+01:19:22.3702:27:29.9501:07:16.5401:20:19.06Detail
262. HOUDEK ZdeněkPK Roudnice#731998M2 (18-39)108.Muži205.02:29:10+01:20:55.8002:28:45.9000:50:19.3601:38:49.67Detail
263. JANSOVÁ KláraPraha#821981Z3 (35-49)33.Ženy58.02:32:58+01:24:44.5002:32:00.8701:11:25.8701:21:31.87Detail
264. SVATUŠKOVÁ Jana#2101980Z3 (35-49)34.Ženy59.02:42:24+01:34:09.7902:41:35.5701:04:30.2901:37:52.74Detail
265. TÁBORSKÁ MarkétaMilovice#2181978Z3 (35-49)35.Ženy60.02:49:20+01:41:05.7602:48:15.0701:14:17.3001:35:01.69Detail
266. VERNEROVÁ JanaPETLACH DEVILS#2281991Z2 (18-34)25.Ženy61.02:54:45+01:46:30.8702:54:38.4200:55:52.5601:58:51.55Detail
267. DŽIOVALAS OndřejMagna Team#481975M3 (40-59)91.Muži206.02:55:35+01:47:20.8302:55:17.9201:13:35.9701:41:58.10Detail
DO Cuong VanBlackback#361993M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
HOSTAŠ JosefMagna Team#721986M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
KUBÁT Milan#1191985M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
PETROVSKI Dragan#1791985M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
RIEGELOVA Gabrielastruhařov#1881973Z3 (35-49)Ženy00:00:00Detail
STEHLÍK OndřejMagna Team#2051988M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
STUPKOVÁ JohanaLiberec#2091997Z2 (18-34)Ženy00:00:00Detail
VRBA TomášYkrezij běžci s R(oz)UMEM#2331981M2 (18-39)Muži00:00:00Detail
VEDRAL StanislavČeský Brod#2271971M3 (40-59)Muži00:00:0000:44:06.18Detail
KOPECKÝ MichalBezno#1051992M2 (18-39)Muži00:00:0000:53:49.49Detail
NOVÁK JaroslavNymburk#2641977M3 (40-59)Muži00:00:0000:55:56.69Detail
HÁJKOVÁ KláraMagna Team#621987Z2 (18-34)Ženy00:00:0001:11:04.28Detail
ZEMAN JanPraha#2481999M2 (18-39)Muži00:00:0000:44:52.0100:47:45.76Detail
JANOTA TomášFCB#3261974M3 (40-59)Muži00:00:0001:05:23.5700:34:31.12Detail
DNF TŮMA JanSKP NYmburk#2221999M2 (18-39)MužiDNF 00:40:26.58Detail
DNF POPEK DavidMagna Team#1841986M2 (18-39)MužiDNF 00:44:35.0600:51:17.84Detail
DNF WINKLEROVA PetraPraha Kbely#2391976Z3 (35-49)Ženy64.DNF 00:52:19.6902:15:14.59Detail
DNS ŠIROKÝ JanPraha 9#2161980M2 (18-39)Muži118.DNS 01:50:22.6601:05:56.67Detail
DNS RŮŽIČKA JiříFourteens#1901973M3 (40-59)Muži207.DNS 00:41:32.7300:29:01.62Detail
DSQ TECHNIK PavelMagna Team#2191967M3 (40-59)MužiDSQ 00:51:14.1900:00:00.92Detail
DSQ JAŠA Jiří#831977M3 (40-59)MužiDSQ 00:54:12.0600:00:00.01Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz