Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a Pětka pro všechny
9. 6. 2018

Pětka pro všechny Kategorie Muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. MOCEK TomášDubina#563197900:20:30Detail
2. HAVEL ViktorJindřichův Hradec#565197900:21:03+00:00:32.90Detail
3. VACEK JaroslavVšude pozdě#612198300:21:31+00:01:00.86Detail
4. TŘASÁK JanAdidas Runners Prague#555198100:21:54+00:01:24.40Detail
5. KOZLER VladimírBeachwell#553197500:22:10+00:01:40.01Detail
6. STOJANOV VladimírTJ Zbořený Kostelec#552199600:22:23+00:01:53.03Detail
7. LEJNAR MartinJiskra Zruč nad Sázavou#525197200:22:23+00:01:53.57Detail
8. DOSTÁL ZdeněkVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#508197400:22:30+00:02:00.26Detail
9. TŮMA JiříDolní Kralovice#559197500:22:41+00:02:11.56Detail
10. CRHA MartinLysá nad Labem#504198600:22:49+00:02:19.07Detail
11. FOLLER MiroslavEFA Vlašim#514197300:22:58+00:02:28.73Detail
12. DVOŘÁK ŠtěpánRynárec#557196900:23:18+00:02:48.39Detail
13. KUZMIAK MichalAdidas Runners#568198800:24:25+00:03:55.30Detail
14. KOREC MartinOstrá#521198500:24:43+00:04:12.99Detail
15. DVOŘÁK RadekPaběnice#512199400:24:59+00:04:29.31Detail
16. FOLTÍN TomášNA KREV#532198600:25:17+00:04:47.73Detail
17. VALENTA DavidVelosport Valenta Scott team Pelhřimov#544197900:25:44+00:05:14.43Detail
18. MANSFIELD JimKosova Hora#528197500:25:49+00:05:19.42Detail
19. HERÁŇ JiříVlašim#516198100:25:52+00:05:22.37Detail
20. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#550196500:26:19+00:05:48.78Detail
21. NOVÁK MiroslavS.K. Jakub#564195300:26:44+00:06:14.71Detail
22. ŠKOPEK PavelVlašim#541196400:27:30+00:07:00.07Detail
23. MACHOVSKÝ MatyášBeachwell Pelhřimov#554200200:28:51+00:08:20.83Detail
24. DŘÍNOVSKÝ MichalSvětlá nad Sázavou#509199000:29:33+00:09:03.06Detail
25. VLKANNOVA VladimírBenešov#501198300:29:55+00:09:25.00Detail
26. MACHOVSKÝ MaxBeachwell Pelhřimov#567200400:30:16+00:09:46.62Detail
27. PLACHÝ LukášBenešov#537198100:30:22+00:09:52.68Detail
28. PEUKERT JiříZruč nad Sázavou#536197700:30:24+00:09:54.57Detail
29. NORTH ShaunPraha#533197300:31:06+00:10:36.32Detail
30. MAUR KryštofPraha - Kunratice#524200800:31:18+00:10:47.87Detail
31. FIALA TomasRimovice#513197700:31:40+00:11:10.11Detail
32. MAUR JanPraha - Kunratice#530197300:32:49+00:12:19.36Detail
33. KAŇKOVSKÝ MartinZruč nad Sázavou#515199300:33:04+00:12:33.95Detail
34. KOHOUT PavelDubovsko#520194800:34:09+00:13:39.01Detail
35. MAŠEK JanVlašim#529197700:34:29+00:13:59.53Detail
36. NOVÁK RobertBenešov#534196900:34:30+00:14:00.23Detail
37. BARTOŠ VítLouňovice pod Blaníkem#502198400:35:01+00:14:31.06Detail
DNF BEDNAŘÍK MichalÚstí nad Labem#5031994DNF Detail
DNF RADA JanSportisimo Hvězdy - BŽB#5051969DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz