Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži Kategorie A (muži do 39)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. AUERSVALD MilošSpartak Praha 4#200:33:20Detail
2. SCHOVAL FrantišekAtletika Stará Boleslav#9600:34:01+00:00:41Detail
3. HRADECKÝ JaromírSkuteč#17600:34:57+00:01:37Detail
4. ŠŤASTNÝ TomášPSK Olymp Praha - KERTEAM#11000:35:16+00:01:56Detail
5. MOCEK JakubMocíno#7000:35:39+00:02:19Detail
6. KAFKA LeošČeský běžecký klub#5000:35:48+00:02:28Detail
7. JISL VáclavASB - ZŠ Kounice#4800:35:50+00:02:30Detail
8. GRUNDMAN VojtěchKOB Choceň#2100:37:04+00:03:44Detail
9. HERDA JanSKP Nymburk#2900:37:18+00:03:58Detail
10. HLOUŠEK AdamASK Slavia#14700:38:05+00:04:45Detail
11. PEŠL JosefTT Loko Beroun#15600:38:13+00:04:53Detail
12. FUČÍK PavelMilovičtí Bežci#2000:38:15+00:04:55Detail
13. POHL MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#8100:38:18+00:04:58Detail
14. HEJNA PavelTJ Všechlapy#16200:38:38+00:05:18Detail
15. KLÍMA MartinKolín#5500:38:39+00:05:19Detail
16. BOUŘIL VojtěchASB -Stará Boleslav#13900:39:20+00:06:00Detail
17. TŮMA JanSKP Nymburk#14200:39:35+00:06:15Detail
18. LETKO ZbyněkKopidlno#13200:39:44+00:06:24Detail
19. KATSIEDL MichalAC Praha 1890#18000:39:58+00:06:38Detail
20. HANÍK ZdeněkNymburk#2300:40:38+00:07:18Detail
21. ELZNER PetrJablonec Nas Nisou#1400:41:08+00:07:48Detail
22. ŠIMÁK RadekSKP Nymburk#16100:42:06+00:08:46Detail
23. MICHL PavelKanoistika Poděbrady#6800:42:19+00:08:59Detail
24. NOVOTNÝ Marek#15000:42:43+00:09:23Detail
25. VINŠ Pavel#12400:43:08+00:09:48Detail
26. PONDĚLÍČEK MichalHořovice#8400:43:30+00:10:10Detail
27. JAVORSKÝ AdamFotři v Triku#4300:43:49+00:10:29Detail
28. JIRÁNEK JanMladá Boleslav#17100:45:18+00:11:58Detail
29. BORECKÝ Ladislav#18100:45:47+00:12:27Detail
30. MATOUŠEK Jaroslav#14400:47:08+00:13:48Detail
31. KOHOUT MichaelPraha 3#5800:47:54+00:14:34Detail
32. ČECH MartinŘíčany#900:47:57+00:14:37Detail
33. JANATA PavelVlkava#4200:48:33+00:15:13Detail
34. SVOBODA CristianKostelec nad Labem#10400:48:33+00:15:13Detail
35. ČERNÝ Vladimír#13300:49:41+00:16:21Detail
36. STANĚK Oldřich Tomáš#10200:49:42+00:16:22Detail
37. ŠIMEK PetrGP Kolín#16800:49:48+00:16:28Detail
38. TAMPÍR VáclavFotři v Triku#11200:52:19+00:18:59Detail
39. DOVIČÍN MichalBBB team - Báječní Bratři Běží team#1200:53:48+00:20:28Detail
40. KALÁŠEK DanielSCMC#14000:55:21+00:22:01Detail
41. HEJDRYCH LadislavStruhy#2700:56:03+00:22:43Detail
42. ŠOFR PetrNymburk#10800:57:15+00:23:55Detail
43. ČÍŽEK PetrPetr a Jirka#17900:59:16+00:25:56Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz