Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
8. 4. 2018

muži Kategorie B (muži 40 - 49)

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. HECZKO RobertLiberec#26197800:32:43Detail
2. PODROUŽEK DušanSC Slovan Liberec#164197400:34:27+00:01:43.86Detail
3. ŘÍMAL MilanSokol kolín#95197500:34:30+00:01:46.91Detail
4. HEREL LubošLESK Kolín#30197100:34:50+00:02:06.42Detail
5. UCHYTIL MilanKPA Pardubice#117197400:34:53+00:02:09.61Detail
6. FRANC PetrTriatlon Mladá Boleslav#18197400:35:02+00:02:18.43Detail
7. KOVÁŘ MichalTJ Sokol Unhošť#177197100:37:11+00:04:27.74Detail
8. TALL PavelPivovar Moucha#111196900:37:17+00:04:33.74Detail
9. KLVAŇ NorbertSokol Kolín#56197200:37:33+00:04:49.21Detail
10. KABELKA JiříT.J. Sokol Praha Královské Vinohrady#49197700:38:26+00:05:42.91Detail
11. VODEHNAL JanPardubice OMT#159197300:38:54+00:06:10.70Detail
12. URX RadekTřebotov#119197600:38:59+00:06:15.91Detail
13. MICHOVSKÝ MarekBeroun#69197600:40:18+00:07:34.31Detail
14. BLÁHA KamilAB sped Pardubice#158197200:40:19+00:07:35.96Detail
15. SCHEU HaraldLMB#178196900:41:39+00:08:55.44Detail
16. PAROULEK JaroslavSKP Nymburk#77197000:42:33+00:09:49.62Detail
17. HEJZLAR PavelLitol#28197200:42:44+00:10:00.21Detail
18. NOVONTÝ RadekAmélie#169196900:42:50+00:10:06.73Detail
19. PAVLŮ DušanE triatlon team#151197400:42:58+00:10:14.22Detail
20. SOUKOUP MartinTriklub#165197600:43:08+00:10:24.54Detail
21. OLMR MilošPoděbrady#76197000:43:19+00:10:36.11Detail
22. STEHLÍK JiříKosořice#175197700:43:48+00:11:04.90Detail
23. REJHOLEC JosefGP Kolín#90197000:43:52+00:11:08.33Detail
24. DAUBNER PetrPiráti#11197300:44:01+00:11:17.92Detail
25. SVĚCENÝ PavelSKP Nymburk#143197500:44:17+00:11:33.79Detail
26. SÁDLO JosefTJ Cyklistika Nymburk#170197300:44:31+00:11:47.46Detail
27. VOJTÍŠEK TomášAC Moravská Slavia Brno#127197300:44:43+00:11:59.27Detail
28. KYSILKA VratislavGP Kolín#63197800:44:48+00:12:05.11Detail
29. HRABÁNEK VojtěchVelký Osek#36197500:45:12+00:12:28.87Detail
30. VOGL JanPěčice#155197600:45:38+00:12:54.42Detail
31. HORÁK MartinKSB Liberec#34197300:46:21+00:13:38.03Detail
32. JENÍK MartinBarton - Nymburk#44197100:47:52+00:15:08.97Detail
33. SÝKORA VladimírLysá nad Labem#105197500:48:32+00:15:49.12Detail
34. POKORNÝ PavelVšechlapy#141197000:48:40+00:15:56.58Detail
35. NOVOTNÝ PetrGP Kolín#149197000:48:51+00:16:07.72Detail
36. KLETEČKA PetrOdolena Voda - Dolínek#54197700:49:54+00:17:11.13Detail
37. FRANEK JanHořátev#19197700:50:59+00:18:15.68Detail
38. ZELENKA PetrNymburk#128197500:52:48+00:20:04.47Detail
39. DOVIČÍN PavelBBB team - Báječní Bratři Běží team#13197700:52:54+00:20:11.16Detail
40. VEJTRUBA MilanPoděbrady#123197300:54:34+00:21:50.70Detail
41. HORÁK PetrMladá Boleslav#174197600:59:52+00:27:08.56Detail
SOTONA PetrKolín#99197000:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz