Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
13. 5. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. WOLF JanRegal bike#1471989M19-291.EliteM1.01:36:27.62Detail
2. MATOUŠEK JanEleven team Příchovice#801989M19-292.EliteM2.01:36:34.70+00:00:07.08Detail
3. ŠLAJCHRT FilipKoloshop team#1721982M30-391.EliteM3.01:39:18.84+00:02:51.22Detail
4. JINDRA PavelEleven Mercedes Mitas#2791978M30-392.EliteM4.01:39:19.82+00:02:52.20Detail
5. STRÁNSKÝ VojtěchDexer cycling#3141990M19-293.EliteM5.01:42:47.07+00:06:19.45Detail
6. ZIMA OtaKellys Bike ranch team#1981984M30-393.EliteM6.01:42:49.86+00:06:22.24Detail
7. NEUBAUER RadimEleven Mercedes-Benz Mitas#2581977M40-491.EliteM7.01:42:50.09+00:06:22.47Detail
8. SEDLÁČEK PavelSymbio+ BMC#1091987M30-394.EliteM8.01:42:52.30+00:06:24.68Detail
9. KUČERA RadekSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#1831972M40-492.EliteM9.01:42:52.36+00:06:24.74Detail
10. PAUDERA VladimírSki Paudera#2821962M55plus1.EliteM10.01:42:55.91+00:06:28.29Detail
11. KUBÍČEK MichalCK Vinohradské šlapky#2591984M30-395.EliteM11.01:42:59.74+00:06:32.12Detail
12. ŠORF PavelHaven team#2121999Mdo191.EliteM12.01:43:04.18+00:06:36.56Detail
13. HROUDA MilanMultisport Team#401977M40-493.EliteM13.01:43:26.15+00:06:58.53Detail
14. RŮŽIČKA ZbyněkSki Paudera#1071991M19-294.EliteM14.01:44:02.16+00:07:34.54Detail
15. MAŘÍK JanBicykl Kříž Team / Ústí n/L#2841986M30-396.01:44:30.89+00:08:03.27Detail
16. PECH MartinBTK ECROBIKE#2701997M19-295.EliteM15.01:45:48.97+00:09:21.35Detail
17. EHRLICH VáclavSkipaudera#1841976M40-494.EliteM16.01:46:50.16+00:10:22.54Detail
18. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK#2601980M30-397.EliteM17.01:46:54.29+00:10:26.67Detail
19. KUCHAŘ MartinKbely cycling team#731969M40-495.EliteM18.01:46:58.72+00:10:31.10Detail
20. OSWALD JanMimoň#1661969M40-496.EliteM19.01:47:00.40+00:10:32.78Detail
21. ZVOLSKÝ RomanKELLYS BIKERANCH TEAM#1521965M50-541.EliteM20.01:47:00.46+00:10:32.84Detail
22. DOLECEK MarioEBM-TEAM Seiffen#671969M40-497.EliteM21.01:47:04.43+00:10:36.81Detail
23. KNEJZLIK MarekMimoň#541976M40-498.EliteM22.01:47:08.09+00:10:40.47Detail
24. BĚLECKÝ PetrSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#2751985M30-398.EliteM23.01:47:39.61+00:11:11.99Detail
25. KRAUS VáclavČistý sport, Mnichovo Hradiště#2531984M30-399.EliteM24.01:47:57.54+00:11:29.92Detail
26. VOSYKA RichardSychrov#2561954M55plus2.EliteM25.01:47:58.39+00:11:30.77Detail
27. MÁLEK TomášEleven team Příchovice#3081980M30-3910.01:48:39.21+00:12:11.59Detail
28. BACHRAN SteffenPost SV Görlitz#2991973M40-499.01:48:40.06+00:12:12.44Detail
29. HLADÍK OndřejBIKERESPECT#301976M40-4910.01:49:28.31+00:13:00.69Detail
30. FOJTL PetrR2#3131987M30-3911.01:49:29.55+00:13:01.93Detail
31. KOZÁK StanislavBikePoint Roudnice#2371972M40-4911.01:49:32.41+00:13:04.79Detail
32. STANĚK PavelAPEX - Bike Tábor#3041982M30-3912.EliteM26.01:49:56.77+00:13:29.15Detail
33. ZEMLER VáclavNazdařbůh#3101963M50-542.01:50:50.70+00:14:23.08Detail
34. SPURNÝ MilanCC Varnsdorf#1171961M55plus3.01:50:58.82+00:14:31.20Detail
35. ŠINÁGL PetrHaven Team#2301966M50-543.01:51:46.16+00:15:18.54Detail
36. CONK JakubTT CYKLORENOVA CVIKOV#3111983M30-3913.01:52:19.28+00:15:51.66Detail
37. SRŠEŇ JindřichMultisport Team#1181977M40-4912.EliteM27.01:52:29.24+00:16:01.62Detail
38. SLAVÍK MartinVeslaři Děčín#2981993M19-296.01:52:32.98+00:16:05.36Detail
39. BINTER DaliborSDH Všelibice#81964M50-544.01:52:42.23+00:16:14.61Detail
40. VITÁČEK TomášÚvaly#2881964M50-545.01:53:07.33+00:16:39.71Detail
41. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#1491966M50-546.EliteM28.01:53:10.85+00:16:43.23Detail
42. TŮMA RadekKSM HRÁDEK#1351976M40-4913.EliteM29.01:53:39.35+00:17:11.73Detail
43. STRNAD TomášKSM Hrádek#2661993M19-297.EliteM30.01:53:53.24+00:17:25.62Detail
44. ŠRŮTA MilanKSM-HRÁDEK#1691977M40-4914.EliteM31.01:54:19.12+00:17:51.50Detail
45. OVSIAK PetrBicykl Kříž team Ústí nad Labem#2961977M40-4915.01:54:38.95+00:18:11.33Detail
46. VÝBORA JiříEleven Mercedes-Benz Mitas#2511965M50-547.01:54:39.78+00:18:12.16Detail
47. JIRÁK KarelTEMPISH#1751973M40-4916.EliteM32.01:54:57.72+00:18:30.10Detail
48. HOMOLKA DaliborBohemie Nový bor#1571958M55plus4.01:55:05.57+00:18:37.95Detail
49. VACEK JakubDolní Bousov#2321988M19-298.EliteM33.01:55:06.16+00:18:38.54Detail
50. KOHOUT ZdeněkReTOS Varnsdorf#2941976M40-4917.01:55:15.12+00:18:47.50Detail
51. JORDÁN DanielMimoň#501997M19-299.01:55:17.38+00:18:49.76Detail
52. RAJNIŠ VlastimilVelemín#2241976M40-4918.01:55:18.47+00:18:50.85Detail
53. JEHLIČKA MilošBicykl Kříž team Ústí nad Labem#2951974M40-4919.01:55:32.50+00:19:04.88Detail
54. GROF MatinKola Brabec#3121978M30-3914.01:55:40.37+00:19:12.75Detail
55. KUBÁLEK ZdeněkSTS Vojkovice#1911961M55plus5.01:55:48.14+00:19:20.52Detail
56. PILNÁČEK RadekHSK cycling team#2141977M40-4920.EliteM34.01:55:49.15+00:19:21.53Detail
57. KUDI AntonínDoksy#721986M30-3915.01:55:57.08+00:19:29.46Detail
58. HOVORKA DominikAktivit Nový Bor#3061994M19-2910.01:55:59.80+00:19:32.18Detail
59. LEXA LukášMTB Nežichov#741987M30-3916.01:56:00.28+00:19:32.66Detail
60. PEROUTKA MartinKSM HRÁDEK#971975M40-4921.01:56:04.16+00:19:36.54Detail
61. CHRUDIMSKY RadekDanken#421982M30-3917.01:57:47.11+00:21:19.49Detail
62. NOVOTNÝ LadislavCycling team Kbely#2521959M55plus6.01:58:12.71+00:21:45.09Detail
63. SUCHÝ Pavel1969#3071969M40-4922.01:58:15.93+00:21:48.31Detail
64. LOUKOTKA MilanSAC Bělá pod Bezdězem#761975M40-4923.01:58:27.84+00:22:00.22Detail
65. DOHNAL RichardKELLYS BIKERANCH TEAM#1701962M55plus7.01:58:57.99+00:22:30.37Detail
66. BROCKSCH JanPost SV Görlitz#3001987M30-3918.01:59:55.96+00:23:28.34Detail
67. SYTAŘ Tomáškoloshop team#1201974M40-4924.EliteM35.02:00:49.27+00:24:21.65Detail
68. MIHULA JiříMTB HANZ#2491979M30-3919.02:01:19.60+00:24:51.98Detail
69. VITVAR MartinBE MANIAX MADBIKE#2481987M30-3920.EliteM36.02:01:29.37+00:25:01.75Detail
70. LEBDUŠKA JanKSM HRÁDEK#1671975M40-4925.02:01:40.18+00:25:12.56Detail
71. ŠPATNÝ PatrikPraha#1271991M19-2911.02:01:43.83+00:25:16.21Detail
72. ČERNOHORSKÝ LuděkKSM HRÁDEK#131975M40-4926.02:01:50.46+00:25:22.84Detail
73. SOMR JaroslavMladá Boleslav#2421973M40-4927.02:01:59.15+00:25:31.53Detail
74. TOLOČKO PavelKSM HRÁDEK#1761964M50-548.02:02:00.17+00:25:32.55Detail
75. ŠRAJER PetrHrádek nad Nisou#2311978M30-3921.02:02:16.22+00:25:48.60Detail
76. KUBÍČEK ZdeněkOK Mnichovo Hradiště#2431972M40-4928.02:02:18.65+00:25:51.03Detail
77. KUBOVIČ JiříPraha#711966M50-549.02:02:20.06+00:25:52.44Detail
78. NADĚJE PetrBike Live#841972M40-4929.02:02:27.46+00:25:59.84Detail
79. HURNÍK MichalPraha#411978M30-3922.02:02:29.20+00:26:01.58Detail
80. MLYNÁŘ RadekCC Varnsdorf#811969M40-4930.02:02:29.34+00:26:01.72Detail
81. KLAPKA ŠtěpánHolák#3161980M30-3923.02:02:32.30+00:26:04.68Detail
82. PROCHÁZKA MilošCC Varnsdorf#2411969M40-4931.02:02:46.42+00:26:18.80Detail
83. JANEČEK Leošsídliště Šumava#2631972M40-4932.02:03:10.24+00:26:42.62Detail
84. MUSIL MilanNovovesan#1651968M40-4933.02:03:21.89+00:26:54.27Detail
85. TREMBAČ RadekLiběšice#2351995M19-2912.02:03:46.88+00:27:19.26Detail
86. ŽÁK RadekČerní koně-Praha#2681977M40-4934.02:03:48.97+00:27:21.35Detail
87. JIRÁK AlešBafinoBike#2341974M40-4935.02:04:05.53+00:27:37.91Detail
88. PROUZA PetrAntonka#3011985M30-3924.EliteM37.02:04:25.67+00:27:58.05Detail
89. ŠILHAVÝ JosefPraha 4#1231978M30-3925.02:04:36.08+00:28:08.46Detail
90. HORAK Pavelpacicka#341969M40-4936.02:04:47.36+00:28:19.74Detail
91. HORÁK JiříČS Bike Team#2611964M50-5410.02:04:49.55+00:28:21.93Detail
92. BIŇOVEC VladimírNelahozeves#71976M40-4937.02:05:19.69+00:28:52.07Detail
93. ŠOLLAR DavidLiberec#1241971M40-4938.02:05:39.66+00:29:12.04Detail
94. ZÁBRANSKÝ OndřejCCVarnsdorf#1481975M40-4939.02:05:51.25+00:29:23.63Detail
95. KUKLÍK RostislavMTB HANZ#2501973M40-4940.02:05:58.57+00:29:30.95Detail
96. FÍRER DavidČeská Lípa#221987M30-3926.02:06:27.18+00:29:59.56Detail
97. PAVLÍČEK VáclavCyklosport Kerda #951954M55plus8.EliteM38.02:06:39.95+00:30:12.33Detail
98. DEDAK PavelZlín#181981M30-3927.02:06:45.86+00:30:18.24Detail
99. MRÁZEK PavelKSM HRÁDEK #831994M19-2913.02:07:20.47+00:30:52.85Detail
100. PAVLINA MichalUnhošť #961982M30-3928.02:07:28.34+00:31:00.72Detail
101. OSWALD JanMimoň#1812003Mdo192.02:07:30.14+00:31:02.52Detail
102. JURIS BohumilSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#511984M30-3929.02:07:37.47+00:31:09.85Detail
103. VOBECKÝ MichalÚstí nad Labem#1411982M30-3930.02:07:38.68+00:31:11.06Detail
104. CVEJN JanHZS UL-DC#121970M40-4941.02:07:40.50+00:31:12.88Detail
105. KREJNÝ KamilHaven team Nový Bor#641977M40-4942.EliteM39.02:07:55.63+00:31:28.01Detail
106. HORYNA RomanMýtina#361964M50-5411.02:08:05.95+00:31:38.33Detail
107. ŠULEK JosefHříškov#1681979M30-3931.02:08:37.06+00:32:09.44Detail
108. DÖRNER JardaHaven Extreme#192000Mdo193.EliteM40.02:08:38.59+00:32:10.97Detail
109. KUSENDA FilipManětín#1921995M19-2914.02:08:48.38+00:32:20.76Detail
110. VOŠICKÝ PetrPraha#1431967M50-5412.02:09:14.44+00:32:46.82Detail
111. RYBÁK AdamMělník#2571968M40-4943.02:09:35.53+00:33:07.91Detail
112. NEVOLE OndřejKněžmost#881997M19-2915.02:09:49.74+00:33:22.12Detail
113. ŠTĚDRÝ DanielPraha 5#1971974M40-4944.02:09:59.43+00:33:31.81Detail
114. MASAŘÍK JanCYKLOSPORT M#781978M30-3932.02:10:05.55+00:33:37.93Detail
115. ČAPEK ZdeněkCyklo City - Lovosice#2801997M19-2916.EliteM41.02:10:13.48+00:33:45.86Detail
116. LEITERMANN DavidTeplice#2891975M40-4945.02:10:34.80+00:34:07.18Detail
117. TROJAN MiroslavALISY - Dresy na Zakázku#1741972M40-4946.02:10:41.07+00:34:13.45Detail
118. ZEMEK MartinNový Bor#1501975M40-4947.02:10:46.23+00:34:18.61Detail
119. NOVÁK Jindřichoriginalky.cz#911960M55plus9.02:10:55.33+00:34:27.71Detail
120. SOCHA VáclavUDH#1161962M55plus10.EliteM42.02:11:13.98+00:34:46.36Detail
121. KONOPISKÝ VáclavMTB Podralsko 696#2051974M40-4948.02:11:15.55+00:34:47.93Detail
122. VĚCHET LadislavČeská Lípa#1391970M40-4949.02:11:16.41+00:34:48.79Detail
123. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#2211976M40-4950.02:11:21.17+00:34:53.55Detail
124. UŘIDIL MirekSki Paudera#2221984M30-3933.02:11:32.36+00:35:04.74Detail
125. VACEK LukášKoloshopteam Teplice#1381986M30-3934.02:11:33.28+00:35:05.66Detail
126. PODRÁBSKÝ PetrRCE#2691973M40-4951.EliteM43.02:11:49.87+00:35:22.25Detail
127. SVOBODA MartinKROFIAN CZ#2001988M19-2917.02:11:54.92+00:35:27.30Detail
128. HŮZA JiříHradec Králové#1591992M19-2918.02:12:02.22+00:35:34.60Detail
129. JANÁČEK PetrMTB Trek Teplice#451979M30-3935.02:12:07.88+00:35:40.26Detail
130. MIKEŠ ŠtěpánŽdirec Bike#2671974M40-4952.02:12:11.78+00:35:44.16Detail
131. BLAŽEK Jiří#2831972M40-4953.02:12:14.50+00:35:46.88Detail
132. KADLEC MatějPraha 3#521977M40-4954.02:12:30.39+00:36:02.77Detail
133. JELÍNEK LukášStratov#461988M19-2919.02:14:02.60+00:37:34.98Detail
134. ŠÍPEK MiroslavKH-TOUR#2091965M50-5413.02:14:10.42+00:37:42.80Detail
135. PROFT DavidBicykl Kříž team Ústí nad Labem#3151972M40-4955.02:14:26.09+00:37:58.47Detail
136. MILER PetrHrádek nad Nisou#2771982M30-3936.02:14:39.08+00:38:11.46Detail
137. VENGLÁŘ JiříPraha 3#1401967M50-5414.EliteM44.02:14:39.86+00:38:12.24Detail
138. STRIŽ PetrMTB Podralsko 696#2061980M30-3937.02:14:53.74+00:38:26.12Detail
139. VLASÁK TomášGolf club Cihelny#2391991M19-2920.02:15:05.27+00:38:37.65Detail
140. PLUHAŘ JakubČeský Dub#2261985M30-3938.02:15:18.87+00:38:51.25Detail
141. NAZAROV PavelVETAS KRALUPY#861970M40-4956.02:16:05.38+00:39:37.76Detail
142. ČUMPELÍK MarekBikeTeam Libverda#162001Mdo194.02:16:06.31+00:39:38.69Detail
143. ČERNÝ VladimírOlymp Praha#141952M55plus11.02:16:18.21+00:39:50.59Detail
144. BÁLEK MiroslavNelahozeves#1791977M40-4957.02:16:19.42+00:39:51.80Detail
145. MOUCHA JakubHudradla TD#821990M19-2921.02:16:20.92+00:39:53.30Detail
146. HENZL PavelCyklo City - Lovosice#1601969M40-4958.EliteM45.02:16:29.21+00:40:01.59Detail
147. DVOŘÁČEK DavidÚstí nad Labem#2151976M40-4959.02:16:36.87+00:40:09.25Detail
148. PUMR MichalMX2 team#2731992M19-2922.02:16:57.79+00:40:30.17Detail
149. ZÁVADA Miroslavck Lovosice#2331964M50-5415.02:17:36.75+00:41:09.13Detail
150. JORDÁN JiříMimoň#491969M40-4960.02:18:14.64+00:41:47.02Detail
151. KOUBA Pavelnový bor#591975M40-4961.02:18:20.18+00:41:52.56Detail
152. ČERNÝ LiboslavLitoměřice#151968M40-4962.02:19:10.31+00:42:42.69Detail
153. ZEMANČÍK DanielCyklorenova#2971970M40-4963.02:19:42.84+00:43:15.22Detail
154. IMLAUF PetrMX2 team Bělá pod Bezdězem#2711974M40-4964.02:20:04.28+00:43:36.66Detail
155. SOROKA JanEleven Mercedes Mitas Team#1641980M30-3939.02:20:06.05+00:43:38.43Detail
156. KALOUSEK PetrKROFIAN CZ#2021971M40-4965.02:20:10.57+00:43:42.95Detail
157. LOOS ArnoštOB Slavia Liberec#1611978M30-3940.02:20:19.31+00:43:51.69Detail
158. BERÁNEK MichalÚstí nad Labem#61971M40-4966.02:20:40.84+00:44:13.22Detail
159. ŠORM JaroslavKOLA ŠÍR LB#1821970M40-4967.02:20:55.26+00:44:27.64Detail
160. NOVOTNÝ OndřejBT Chalupáři#2471985M30-3941.02:21:02.91+00:44:35.29Detail
161. FLIEGER JiříSK Blíževedly#2451970M40-4968.02:21:16.94+00:44:49.32Detail
162. PŘENOSIL MarekSibatech team#1941974M40-4969.02:21:30.59+00:45:02.97Detail
163. SLAVÍK OtomarTuchlovice#1151958M55plus12.02:21:35.99+00:45:08.37Detail
164. JANÁČEK JanRozběháme Teplice#441999Mdo195.02:22:01.83+00:45:34.21Detail
165. HRADECKÝ JaroslavSki Paudera#381963M50-5416.02:22:02.91+00:45:35.29Detail
166. KOPECKÝ RadekDolní Hbity#571980M30-3942.02:22:26.67+00:45:59.05Detail
167. PAVLÍČEK MiroslavNelahozeves#941965M50-5417.02:22:37.95+00:46:10.33Detail
168. STUCHLÝ FilipMichaels and McAlory#2921994M19-2923.02:22:47.40+00:46:19.78Detail
169. POLCAR Petroriginalky.cz#991968M40-4970.02:22:47.94+00:46:20.32Detail
170. HOREJC JanPraha#351985M30-3943.02:22:49.83+00:46:22.21Detail
171. BRADA Josefbikebase#111980M30-3944.EliteM46.02:22:55.40+00:46:27.78Detail
172. HOSPODKA PatrikRožďalovice#372002Mdo196.02:23:28.09+00:47:00.47Detail
173. BITTNER JiříČeský Brod#91999Mdo197.02:23:59.01+00:47:31.39Detail
174. JIRASEK PavelUL#1731982M30-3945.02:24:31.05+00:48:03.43Detail
175. ILČÍK JanPraha#431984M30-3946.02:24:39.13+00:48:11.51Detail
176. ZUNA AlešTisá#1511977M40-4971.02:24:55.21+00:48:27.59Detail
177. ROUDNÝ RomanKur Sport#1061976M40-4972.02:25:54.25+00:49:26.63Detail
178. ŽVÁČEK PetrSýkořice#1541976M40-4973.02:25:55.51+00:49:27.89Detail
179. SLAVÍK JiříVeslaři Děčín#1141964M50-5418.02:25:57.40+00:49:29.78Detail
180. ČUŘÍK TomášSpartan race Jablonec#171982M30-3947.02:26:11.03+00:49:43.41Detail
181. HANČ VojtěchGHOST Junior Team#262002Mdo198.02:26:14.50+00:49:46.88Detail
182. KLIMEŠ MartinDěčín#531975M40-4974.02:26:18.92+00:49:51.30Detail
183. PUMR MichalMX2 team Bělá pod Bezdězem#2721972M40-4975.02:26:22.38+00:49:54.76Detail
184. KELLER StanislavMX2 team Lázně Bělohrad#2761972M40-4976.02:26:23.98+00:49:56.36Detail
185. BÝM JiříLiberec#1951981M30-3948.02:26:24.51+00:49:56.89Detail
186. TRENDA TomášPražský blbec#1311986M30-3949.02:26:35.32+00:50:07.70Detail
187. ŠTEFAN MichalChotyně#1281982M30-3950.02:26:59.30+00:50:31.68Detail
188. REMEŠ MichalVšechlapy#1041971M40-4977.02:27:03.63+00:50:36.01Detail
189. VÍCHA JosefČeská Lípa#2191978M30-3951.02:27:11.70+00:50:44.08Detail
190. BARTÁK JiříBT Chalupáři#1851985M30-3952.02:28:00.53+00:51:32.91Detail
191. POSPÍŠIL VladimírZbuzany#1021977M40-4978.02:28:01.26+00:51:33.64Detail
192. BABOVÁK Lukáš Nevix#21988M19-2924.02:29:44.81+00:53:17.19Detail
193. HÁJEK JiříKounice#251977M40-4979.02:30:09.36+00:53:41.74Detail
194. VOJTA RomanVelká Bukovina#1421967M50-5419.02:30:29.79+00:54:02.17Detail
195. RUSÝ JakubLitoměřice#2291987M30-3953.02:31:11.31+00:54:43.69Detail
196. ANDĚL MichalCyklosport M.#2111976M40-4980.02:31:17.43+00:54:49.81Detail
197. KOVAČÍK PetrNový Bor#611974M40-4981.02:31:24.01+00:54:56.39Detail
198. HANČ TomášD.Lánov#271976M40-4982.02:31:37.97+00:55:10.35Detail
199. PEŠEK PavelNa_rozjezd#981970M40-4983.02:31:51.38+00:55:23.76Detail
200. PORT PavelOsek#1001975M40-4984.02:32:18.25+00:55:50.63Detail
201. HOLUBKA JosefSK Blíževedly#2441961M55plus13.02:34:19.77+00:57:52.15Detail
202. ŠEDIVÝ OndřejTeplice#2652000Mdo199.02:34:20.39+00:57:52.77Detail
203. LUDVIK MartinA-team#3021979M30-3954.02:34:32.35+00:58:04.73Detail
204. TUŠER PavelTurnov#1361981M30-3955.02:35:16.63+00:58:49.01Detail
205. HLAVÁČ PavelTřebíč#311974M40-4985.02:35:26.00+00:58:58.38Detail
206. BERNADIČ ErikProvodín#2251960M55plus14.02:35:51.01+00:59:23.39Detail
207. FLIEGER BohumilSK Blíževedly#2461963M50-5420.02:35:54.10+00:59:26.48Detail
208. ŽITNÝ VladimírVelké Březno#1531967M50-5421.02:36:47.04+01:00:19.42Detail
209. ŠVANCAR JiříTurnov#1551991M19-2925.02:37:19.66+01:00:52.04Detail
210. ZVÁNOVEC VáclavNiemeo Junge#2271976M40-4986.02:37:21.06+01:00:53.44Detail
211. WREGER IvoMimon#2131978M30-3956.02:38:37.86+01:02:10.24Detail
212. ŠTICKY TomášVelká Bukovina#1291983M30-3957.02:38:43.12+01:02:15.50Detail
213. VYTISKA Jan#2171981M30-3958.02:40:42.38+01:04:14.76Detail
214. ZELINKA MartinBila#3031974M40-4987.02:40:49.52+01:04:21.90Detail
215. STRNÁDEK RomanHrádek nad Nisou#1191972M40-4988.02:41:04.11+01:04:36.49Detail
216. KROUŽEL StanislavTeam StaPet#691987M30-3959.02:41:13.52+01:04:45.90Detail
217. KOHOUT JanČelákovice#551986M30-3960.02:41:32.76+01:05:05.14Detail
218. JELÍNEK PavelŽdírec bike#471974M40-4989.02:43:27.95+01:07:00.33Detail
219. HESS Marekslany#281974M40-4990.02:43:58.85+01:07:31.23Detail
220. NIKL MartinHudradla TD#891979M30-3961.02:45:05.41+01:08:37.79Detail
221. SVOBODA TomášKROFIAN CZ#1991983M30-3962.02:45:12.39+01:08:44.77Detail
222. BITTNER BorisČeský Brod#101964M50-5422.02:45:15.93+01:08:48.31Detail
223. MILER PetrDolní Sedlo#2781957M55plus15.02:45:40.77+01:09:13.15Detail
224. KOMENDA PetrKROFIAN CZ#2011976M40-4991.02:46:28.48+01:10:00.86Detail
225. NOVÁK JanSadská#901973M40-4992.02:46:31.80+01:10:04.18Detail
226. SUDEK PetrNová Ves nad Nisou#2861970M40-4993.02:47:43.90+01:11:16.28Detail
227. BEKA JosefINSTATOP Kosmonosy#2401949M55plus16.02:49:15.84+01:12:48.22Detail
228. OCHOTSKÝ RobertCoolna Go #2161969M40-4994.02:49:19.47+01:12:51.85Detail
229. LOCHMAN JaromírCYKLOSPORT M#751971M40-4995.02:49:41.00+01:13:13.38Detail
230. CERHA JaroslavKROFIAN CZ#2031974M40-4996.02:50:07.06+01:13:39.44Detail
231. KROUŽEL PetrTeam StaPet#681980M30-3963.02:50:10.95+01:13:43.33Detail
232. FRÜHBAUER LubošLIBEREC#231961M55plus17.02:50:25.20+01:13:57.58Detail
233. KROUPA PetrNová Ves nad Nisou 375#1581978M30-3964.02:51:28.37+01:15:00.75Detail
234. BĚLOHLÁVEK VladimírBRCYKL ŘEVNICE#51949M55plus18.02:51:39.27+01:15:11.65Detail
235. KROUPA MilanPoděbrady#661967M50-5423.02:52:20.94+01:15:53.32Detail
236. JAREŠ VáclavMilovice#1771966M50-5424.02:54:36.90+01:18:09.28Detail
237. BARYNOV MykolaNový Bor#41987M30-3965.02:54:38.81+01:18:11.19Detail
238. RYBÍN LadislavVelká Bukovina#1081981M30-3966.02:55:02.42+01:18:34.80Detail
239. NEMEC JanNovy Bor#871957M55plus19.02:55:33.88+01:19:06.26Detail
240. KOŠ JanKamenický Šenov #581980M30-3967.03:01:44.47+01:25:16.85Detail
241. DYTRYCH DobroslavMT2 Team Nová Paka#2741954M55plus20.03:02:55.36+01:26:27.74Detail
242. SEIFERT PetrKL Sport Děčín#1881979M30-3968.03:05:05.27+01:28:37.65Detail
243. BUDĚJSKÝ MiroslavNeratovice#1801953M55plus21.03:06:19.72+01:29:52.10Detail
244. JANATKA JanStráž pod Ralskem#2621979M30-3969.03:08:33.18+01:32:05.56Detail
245. SECHOVEC JanDubnice pod Ralskem#1101979M30-3970.03:08:34.75+01:32:07.13Detail
246. SAZAMA MartinCYKLOSPORT M#2231977M40-4997.03:09:16.16+01:32:48.54Detail
247. KUBÁT TomášNový Bor#1961977M40-4998.03:09:16.74+01:32:49.12Detail
248. NEDOROST TomášNeratovice#2931987M30-3971.03:12:39.63+01:36:12.01Detail
249. HOLÝ LukášChomutov#2381987M30-3972.03:13:57.25+01:37:29.63Detail
250. KOUBLE PetrSemily#601991M19-2926.03:13:57.40+01:37:29.78Detail
251. HESS AntoninKladno#291971M40-4999.03:15:34.56+01:39:06.94Detail
252. MARTÍNEK TomášÚstí nad Labem#771977M40-49100.03:20:54.86+01:44:27.24Detail
253. TOUREK PetrPovrly#1301974M40-49101.03:20:55.58+01:44:27.96Detail
254. FAJGL JanTurnov#201983M30-3973.03:21:01.50+01:44:33.88Detail
255. TROJAN TomášTurnov#1321982M30-3974.03:21:03.48+01:44:35.86Detail
256. BÁRTA Michal#31974M40-49102.03:22:42.71+01:46:15.09Detail
257. DOLEŽAL JakubČeská Lípa#2361998Mdo1910.03:23:22.89+01:46:55.27Detail
258. TYPLT LubošEleven Mercedes Mitas#2201979M30-3975.03:24:06.69+01:47:39.07Detail
259. BENDA TomášKL Sport Děčín#1861987M30-3976.03:52:03.27+02:15:35.65Detail
260. KREJSA JiříNový Bor#651954M55plus22.03:53:27.54+02:16:59.92Detail
261. URBAN JanKamenický Šenov #1371981M30-3977.03:57:47.14+02:21:19.52Detail
262. SKALICKÝ MartinPraha#1121985M30-3978.04:13:20.90+02:36:53.28Detail
263. NACHTIGAL EduardPraha #851963M50-5425.04:40:53.05+03:04:25.43Detail
264. VŮČKA PetrKrabčice#1451975M40-49103.04:42:22.99+03:05:55.37Detail
ŠPANIHEL Samuelbikepoint.sk#1262001Mdo19Detail
SKALICKÝ FilipChrastava#1111986M30-39Detail
REZEK IvanAthletic Club Bludišťák#1051983M30-39EliteMDetail
MATOUŠ ZbyněkJohnson Controls Autobaterie Česká Lípa#791970M40-49Detail
WOOD IanAC Sparta Praha Cycling Academy #3051969M40-49EliteMDetail
MACHÁČEK MartinDoksy#2871964M50-54Detail
DNF ŠČUČKA RadekSki Paudera #1211964M50-54DNF Detail
DNF PŘÍHODA RobinKROFIAN CZ#2041993M19-29DNF Detail
DNF HUDLER LadislavPlaná#1621971M40-49DNF Detail
DNF ŠILHÁN Jaroslavželezný brod#1221949M55plusDNF Detail
DNS TULÁČEK MilanKolín#1341976M40-49DNS Detail
DNS TRS MichalAvast cyklosauer#1331983M30-39DNS Detail
DNS PORT MatějOsek#1012006Mdo19DNS Detail
DNS OSVALD JanKamenický Šenov #931985M30-39DNS Detail
DNS KOLBEK AntoninPetrov u Prahy#561971M40-49DNS Detail
DNS JIRANEK JaroslavHrádek nad Nisou#481978M30-39DNS Detail
DNS HLAVÁČEK JanTOI TOI Cykloklub Slaný#321996M19-29EliteMDNS Detail
DNS FILIPEC BořivojTřinec#211971M40-49DNS Detail
DNS ABRAHAM PavelEtriatlon Team#11973M40-49DNS Detail
DNS MAMAJ JaroslavChřibská#1781982M30-39DNS Detail
DNS HORYNA JindřichPardubice#1901984M30-39DNS Detail
DNS SLUKA JaroslavMTB Podralsko 696#2081980M30-39DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz