Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
13. 5. 2017

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. WOLF JanRegal bike#1471989M19-291.01:36:27.62Detail
2. MATOUŠEK JanEleven team Příchovice#801989M19-292.01:36:34.70+00:00:07.08Detail
3. ŠLAJCHRT FilipKoloshop team#1721982M30-391.01:39:18.84+00:02:51.22Detail
4. JINDRA PavelEleven Mercedes Mitas#2791978M30-392.01:39:19.82+00:02:52.20Detail
5. STRÁNSKÝ VojtěchDexer cycling#3141990M19-293.01:42:47.07+00:06:19.45Detail
6. ZIMA OtaKellys Bike ranch team#1981984M30-393.01:42:49.86+00:06:22.24Detail
7. NEUBAUER RadimEleven Mercedes-Benz Mitas#2581977M40-491.01:42:50.09+00:06:22.47Detail
8. SEDLÁČEK PavelSymbio+ BMC#1091987M30-394.01:42:52.30+00:06:24.68Detail
9. KUČERA RadekSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#1831972M40-492.01:42:52.36+00:06:24.74Detail
10. PAUDERA VladimírSki Paudera#2821962M55plus1.01:42:55.91+00:06:28.29Detail
11. KUBÍČEK MichalCK Vinohradské šlapky#2591984M30-395.01:42:59.74+00:06:32.12Detail
12. ŠORF PavelHaven team#2121999Mdo191.01:43:04.18+00:06:36.56Detail
13. HROUDA MilanMultisport Team#401977M40-493.01:43:26.15+00:06:58.53Detail
14. RŮŽIČKA ZbyněkSki Paudera#1071991M19-294.01:44:02.16+00:07:34.54Detail
15. PECH MartinBTK ECROBIKE#2701997M19-295.01:45:48.97+00:09:21.35Detail
16. EHRLICH VáclavSkipaudera#1841976M40-494.01:46:50.16+00:10:22.54Detail
17. ZELENKA JaroslavKSM HRÁDEK#2601980M30-397.01:46:54.29+00:10:26.67Detail
18. KUCHAŘ MartinKbely cycling team#731969M40-495.01:46:58.72+00:10:31.10Detail
19. OSWALD JanMimoň#1661969M40-496.01:47:00.40+00:10:32.78Detail
20. ZVOLSKÝ RomanKELLYS BIKERANCH TEAM#1521965M50-541.01:47:00.46+00:10:32.84Detail
21. DOLECEK MarioEBM-TEAM Seiffen#671969M40-497.01:47:04.43+00:10:36.81Detail
22. KNEJZLIK MarekMimoň#541976M40-498.01:47:08.09+00:10:40.47Detail
23. BĚLECKÝ PetrSUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM#2751985M30-398.01:47:39.61+00:11:11.99Detail
24. KRAUS VáclavČistý sport, Mnichovo Hradiště#2531984M30-399.01:47:57.54+00:11:29.92Detail
25. VOSYKA RichardSychrov#2561954M55plus2.01:47:58.39+00:11:30.77Detail
26. STANĚK PavelAPEX - Bike Tábor#3041982M30-3912.01:49:56.77+00:13:29.15Detail
27. SRŠEŇ JindřichMultisport Team#1181977M40-4912.01:52:29.24+00:16:01.62Detail
28. ZDENĚK RichardKBELY CYCLING TEAM#1491966M50-546.01:53:10.85+00:16:43.23Detail
29. TŮMA RadekKSM HRÁDEK#1351976M40-4913.01:53:39.35+00:17:11.73Detail
30. STRNAD TomášKSM Hrádek#2661993M19-297.01:53:53.24+00:17:25.62Detail
31. ŠRŮTA MilanKSM-HRÁDEK#1691977M40-4914.01:54:19.12+00:17:51.50Detail
32. JIRÁK KarelTEMPISH#1751973M40-4916.01:54:57.72+00:18:30.10Detail
33. VACEK JakubDolní Bousov#2321988M19-298.01:55:06.16+00:18:38.54Detail
34. PILNÁČEK RadekHSK cycling team#2141977M40-4920.01:55:49.15+00:19:21.53Detail
35. SYTAŘ Tomáškoloshop team#1201974M40-4924.02:00:49.27+00:24:21.65Detail
36. VITVAR MartinBE MANIAX MADBIKE#2481987M30-3920.02:01:29.37+00:25:01.75Detail
37. PROUZA PetrAntonka#3011985M30-3924.02:04:25.67+00:27:58.05Detail
38. PAVLÍČEK VáclavCyklosport Kerda #951954M55plus8.02:06:39.95+00:30:12.33Detail
39. KREJNÝ KamilHaven team Nový Bor#641977M40-4942.02:07:55.63+00:31:28.01Detail
40. DÖRNER JardaHaven Extreme#192000Mdo193.02:08:38.59+00:32:10.97Detail
41. ČAPEK ZdeněkCyklo City - Lovosice#2801997M19-2916.02:10:13.48+00:33:45.86Detail
42. SOCHA VáclavUDH#1161962M55plus10.02:11:13.98+00:34:46.36Detail
43. PODRÁBSKÝ PetrRCE#2691973M40-4951.02:11:49.87+00:35:22.25Detail
44. VENGLÁŘ JiříPraha 3#1401967M50-5414.02:14:39.86+00:38:12.24Detail
45. HENZL PavelCyklo City - Lovosice#1601969M40-4958.02:16:29.21+00:40:01.59Detail
46. BRADA Josefbikebase#111980M30-3944.02:22:55.40+00:46:27.78Detail
REZEK IvanAthletic Club Bludišťák#1051983M30-39Detail
WOOD IanAC Sparta Praha Cycling Academy #3051969M40-49Detail
HLAVÁČEK JanTOI TOI Cykloklub Slaný#321996M19-29DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz