Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

Nejmladší žáci I

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkSkupina 2#2Oficiální časZtráta1
1. METELKA TomášTJ Sokol Hradec Králové#31200810.15 Nejmladší žáci I ČOS1.00:02:55Detail
2. BURYŠEK MatyášOlfincar ski team Trutnov#22200800:03:01+00:00:06.39Detail
3. KUMPOŠT RadovanIscarex Junior Team#30200800:03:02+00:00:06.76Detail
4. PETERA TomášTJ Sokol Jaroměř#34200810.15 Nejmladší žáci I ČOS2.00:03:08+00:00:13.33Detail
5. POSLT AdamTJ Sokol Jaroměř#35200810.15 Nejmladší žáci I ČOS3.00:03:09+00:00:14.11Detail
6. KIJONKA PetrTJ Sokol Dalešice#28200910.15 Nejmladší žáci I ČOS4.00:03:13+00:00:18.30Detail
7. TAUCHMAN MatějT. J. Sokol Studenec#40200810.15 Nejmladší žáci I ČOS5.00:03:18+00:00:22.60Detail
8. SOUČEK ŠimonTJ Maratonstav Úpice#36200800:03:19+00:00:23.8100:03:18.29Detail
9. KŘÍŽ FrantišekTJ Sokol Nová Paka#29200810.15 Nejmladší žáci I ČOS6.00:03:25+00:00:29.61Detail
10. ALLMER KryštofTJ Sokol Jaroměř#18200810.15 Nejmladší žáci I ČOS7.00:03:26+00:00:30.76Detail
11. MORAVEC JanSK Dobruška z.s.#32200900:03:26+00:00:31.34Detail
12. ŠMÍDA OldřichSokol Lhota pod Libčany#39200810.15 Nejmladší žáci I ČOS8.00:03:32+00:00:37.23Detail
13. STEJSKAL MatějSK Dobruška z.s.#37200800:03:33+00:00:38.35Detail
14. HEMELÍK VítekTJ Sokol Jaroměř#24200910.15 Nejmladší žáci I ČOS9.00:03:35+00:00:39.9900:03:34.47Detail
15. RYBIČKA DominikIscarex Junior Team#309200900:03:36+00:00:41.4500:03:35.93Detail
16. NAGY LukášTJ Sokol Jaroměř#33200810.15 Nejmladší žáci I ČOS10.00:03:38+00:00:42.52Detail
17. FLATAR MarekSK Nové Město#295200800:03:38+00:00:43.1000:03:37.58Detail
18. ZOLMAN FilipTJ Sokol Jaromer#43200810.15 Nejmladší žáci I ČOS11.00:03:40+00:00:44.68Detail
19. JAKUBSKÝ LukášTJ Sokol Nová Paka#27200910.15 Nejmladší žáci I ČOS12.00:03:40+00:00:44.83Detail
20. KURFIŘT JakubSokol Skuhrov#307200810.15 Nejmladší žáci I ČOS13.00:03:40+00:00:45.4000:03:39.88Detail
21. ŠEDIVÝ JosefT. J. Sokol Studenec#38200810.15 Nejmladší žáci I ČOS14.00:03:41+00:00:46.0600:03:40.54Detail
22. HOLDA NathanTJ Sokol Jaroměř#25200910.15 Nejmladší žáci I ČOS15.00:03:53+00:00:57.62Detail
23. TRCHALÍK TomášTJ Sokol Jaroměř#41200910.15 Nejmladší žáci I ČOS16.00:04:03+00:01:07.8700:04:02.35Detail
24. BŘEZINA OndřejTJ Sokol Hradec Králové#21200910.15 Nejmladší žáci I ČOS17.00:04:17+00:01:22.4100:04:16.89Detail
25. ZÁPLATA ZdeněkTJ Sokol Jaroměř#42200910.15 Nejmladší žáci I ČOS18.00:04:43+00:01:48.14Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz