Oficiální Výsledková listina Jaroměřský kros 2017
9. 4. 2017

ŽENY

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Skupina 3#3Oficiální časZtráta12
1. METELKOVÁ TáňaTJ Sokol Hradec Králové#226ŽENY C1.Ž CD ČOS1.Ž PŘEBOR1.00:18:2800:09:05.0300:09:22.20Detail
2. KYNČLOVÁ DagmarSK Nové Město nad Metují#377ŽENY C2.Ž PŘEBOR2.00:19:49+00:01:2100:09:45.2200:10:03.46Detail
3. KUBIASOVÁ Kateřina#225ŽENY B1.00:21:02+00:02:3400:10:29.2800:10:31.75Detail
4. ZEISKOVÁ MarkétaRaybas klub Náchod#388ŽENY A1.00:21:13+00:02:4500:10:30.5700:10:41.57Detail
5. HÁKOVÁ MichaelaSokol Valteřice#364ŽENY C3.Ž CD ČOS2.00:22:30+00:04:0200:10:45.5100:11:44.43Detail
6. JIRÁSKOVÁ EvaTJ Maratonstav Úpice#224ŽENY C4.Ž PŘEBOR3.00:23:12+00:04:4400:11:14.7200:11:56.43Detail
7. VANČÁKOVÁ ZuzanaNové Město nad Metují#234ŽENY A2.00:23:16+00:04:4800:11:20.0300:11:55.17Detail
8. JANŮRKOVÁ BarboraTJ Sokol Kolín-atletika#223ŽENY A3.Ž AB ČOS1.00:23:29+00:05:0100:11:21.0300:12:07.26Detail
9. KURFIŘTOVÁ PetraSokol Skuhrov#306ŽENY B2.Ž AB ČOS2.00:23:41+00:05:1300:11:22.6700:12:17.64Detail
10. ZÍTKOVÁ RadkaNáchod#387ŽENY A4.00:24:05+00:05:3700:11:39.6900:12:24.68Detail
11. ŠIMŮNKOVÁ PavlaIscarex Česká Třebová#351ŽENY B3.00:24:10+00:05:4200:11:56.5500:12:13.21Detail
12. ŠTĚPÁNOVÁ DitaKOB Dobruška#231ŽENY B4.00:24:22+00:05:5400:11:48.9700:12:33.02Detail
13. MAJSNEROVÁ Lenka#394ŽENY B5.00:24:32+00:06:0400:11:55.7500:12:35.72Detail
14. ŠUBRTOVÁ BarboraTJ Sokol Jaroměř#382ŽENY A5.Ž AB ČOS3.Ž PŘEBOR4.00:24:37+00:06:0900:11:30.4100:13:06.17Detail
15. JETMAROVÁ EsterSokol Hylváty#354ŽENY C5.Ž CD ČOS3.00:24:41+00:06:1300:11:51.5000:12:49.45Detail
16. ŠLECHTOVÁ MarieTJ Sokol Jaroměř#229ŽENY D1.Ž CD ČOS4.Ž PŘEBOR5.00:25:29+00:07:0100:12:22.6700:13:05.50Detail
17. SEJKOROVÁ LenkaIscarex Česká Třebová#228ŽENY C6.00:25:55+00:07:2700:12:35.4500:13:18.95Detail
18. ŠPAČKOVÁ Veronika#230ŽENY B6.00:26:22+00:07:5400:12:56.1400:13:25.10Detail
19. HELLEROVÁ HanaHradec Králové#221ŽENY D2.00:26:29+00:08:0100:12:48.5000:13:39.50Detail
20. ŠTERNEROVÁ HanaHradec Králové#232ŽENY C7.00:27:42+00:09:1400:12:55.2500:14:46.17Detail
21. TAUCHMANNOVÁ MarieT. J. Sokol Studenec#233ŽENY B7.Ž AB ČOS4.00:28:36+00:10:0800:14:13.2200:14:21.84Detail
22. KLEPSOVÁ Zuzana#277ŽENY C8.00:28:53+00:10:2500:14:18.7800:14:33.46Detail
23. VRAŠTILOVÁ MiloslavaTJ MARATONSTAV Úpice#235ŽENY D3.00:29:05+00:10:3700:13:55.7100:15:08.76Detail
24. JIRSÁKOVÁ KateřinaJaroměř#397ŽENY A6.00:29:17+00:10:4900:13:59.0800:15:17.63Detail
25. BOROVCOVÁ AlenaBáječné ženy v běhu#279ŽENY B8.00:30:29+00:12:0100:14:11.3600:16:17.58Detail
26. KEPRTOVÁ MiroslavaIscarex Česká Třebová#313ŽENY D4.00:31:11+00:12:4300:14:49.2600:16:20.73Detail
27. DUŠKOVÁ IvetaTrutnov#367ŽENY A7.00:31:36+00:13:0800:15:08.7300:16:26.74Detail
28. MATOUŠKOVÁ ZuzanaTrutnov#289ŽENY B9.00:34:37+00:16:0900:16:19.8400:18:17.12Detail
29. NÁDHEROVÁ HanaHradec Králové#374ŽENY C9.Ž PŘEBOR6.00:39:59+00:21:3100:19:05.5500:20:52.78Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz