Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži A

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. PECHEK PetrTJ Maratonstav Úpice#35100:29:1200:14:34.87Detail
2. POLÁŠEK Ferdinand JanMFF UK#40600:30:20+00:01:0800:15:03.67Detail
3. SEMERÁD AntonínOOB Kotlářka Praha#40700:30:44+00:01:3200:15:03.49Detail
4. SKALKA Jakub#40800:31:26+00:02:1400:15:49.51Detail
5. HAUSENBLAS ŠimonOK Kamenice#34000:31:32+00:02:2000:15:44.28Detail
6. EREMKA LiborTJ Jiskra Humpolec#28200:31:38+00:02:2600:15:48.50Detail
7. SCHEJBAL OndřejLBS Sport#37800:31:53+00:02:4100:15:57.66Detail
8. PEŘINKA FilipTTT#26600:32:00+00:02:4800:15:50.38Detail
9. ŘEHÁK VítCYKLOHELIOS#26900:33:07+00:03:5500:16:20.89Detail
10. SOBÍŠEK MartinKanoistika Sparta#24400:33:31+00:04:1900:16:39.44Detail
11. PÁVEK MartinCZU Praha#28600:33:33+00:04:2100:16:46.27Detail
12. BALCAR AlešHradec Králové#36000:33:37+00:04:2500:16:57.45Detail
13. JAKUBÍČEK HonzaKerberos#31600:34:11+00:04:5900:17:13.64Detail
14. HERDA JanSKP Nymburk#26500:34:11+00:04:5900:17:17.19Detail
15. MOULÍK JiříKanoistika Sedlčany#30300:34:49+00:05:3700:17:07.44Detail
16. HOFMAN JiříMistři a Markéta#36800:34:53+00:05:4100:17:15.56Detail
17. JAHODA VítBenešovský běžecký klub#32400:34:55+00:05:4300:17:20.94Detail
18. SEMENCHUKOV MaximRunning Chef#41400:34:56+00:05:4400:17:21.10Detail
19. HILGERT LubošPraha#39900:34:56+00:05:4400:17:50.32Detail
20. FRONÍK JanVK Smíchov#40300:35:28+00:06:1600:17:27.27Detail
21. WERNER LukášZelená liška#35300:35:29+00:06:1700:17:51.14Detail
22. VESELÝ TomášKanoistika Sparta#24200:35:32+00:06:2000:17:32.43Detail
23. TŮMA JiříVlašim#29600:35:38+00:06:2600:17:58.56Detail
24. SŮSA Jakubkokoteam.cz#31200:36:33+00:07:2100:17:59.92Detail
25. NEUMANN MartinDGP#38300:36:37+00:07:2500:18:33.75Detail
26. KAHOUN JanLouňovice pod Blaníkem#28900:36:51+00:07:3900:18:37.27Detail
27. HRDINA AntonínTJ ČZU Praha - Rolníci#28300:37:08+00:07:5600:18:31.94Detail
28. KREJČÍK JanNová Ves#35600:37:39+00:08:2700:18:38.42Detail
29. HAKL MartinSK Babice#36200:37:53+00:08:4100:19:02.13Detail
30. FIŠER JiříVŠSK MFF UK#33600:38:04+00:08:5200:19:04.63Detail
31. PROUZA MilanSC Radotín#40100:38:36+00:09:2400:19:26.02Detail
32. JELÍNEK AlešPraha 6#29300:38:57+00:09:4500:19:18.76Detail
33. STRÁNĚL ML JiříKASPER-SWIX Team#21600:38:59+00:09:4700:19:35.16Detail
34. ŠMÍD OndřejKbely Cycling Team#40200:39:03+00:09:5100:19:31.96Detail
35. BARTOŇ VojtěchDGP#38000:39:38+00:10:2600:19:37.15Detail
36. KLAŠKA PavelKotlářka#34800:40:15+00:11:0300:19:50.86Detail
37. BRADÁČ JiříSabzo#40500:40:46+00:11:3400:20:39.84Detail
38. GREGORIADES TomasTeam Herbalife#26700:41:54+00:12:4200:20:40.72Detail
39. HANOUSEK JakubPraha#29900:43:25+00:14:1300:21:45.46Detail
40. PIPEK JanSK Babice#36100:43:41+00:14:2900:20:27.81Detail
41. HAMOUZ JanÓMON Praha#20700:45:15+00:16:0300:22:18.45Detail
42. LINHART FrantišekPrague Runners#27500:45:28+00:16:1600:22:38.50Detail
43. RŮŽIČKA JanPraha 17#25800:46:20+00:17:0800:23:02.34Detail
44. BENEŠ ŠtěpánOmon Praha#41300:48:07+00:18:5500:23:41.09Detail
45. HUŠÁK JiříÓMON Praha#21900:48:10+00:18:5800:24:00.87Detail
46. KARAS OndřejOmon Praha#41000:50:38+00:21:2600:24:46.00Detail
47. HAVEL Filip#34200:50:39+00:21:2700:24:49.31Detail
DNS FROLÍK JanVK Smíchov#0DNS Detail
DNS KOCOUREK LukášTJ Sokol Senohraby#0DNS Detail
DNS JECH PetrDGP - WC Pivson Praha#0DNS Detail
DNS SKALKA Jakub#0DNS Detail
DNS LIVORA VáclavPankrác#321DNS Detail
DNS BUKOVINSKÝ MichalHO PFF UK#397DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz