Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
26. 11. 2017

8 km (starší dorostenci a muži) Kategorie muži B

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 2#2Oficiální časZtrátamezičas
1. REKTOR AntonínPraha 4#25300:32:2600:16:12.50Detail
2. VESELÝ Michal LustigLUSTIG HEROES#21200:33:13+00:00:4700:16:37.05Detail
3. MATĚJŮ MichalSILD team#27700:33:24+00:00:5800:16:20.78Detail
4. LESSE PetrVeslaři Bohemians#42100:33:39+00:01:1300:16:50.31Detail
5. KNYTTL JanKBELY Cycling Team#34700:33:43+00:01:1700:16:47.44Detail
6. LIBRE KubaSK Lajdáček#42400:34:30+00:02:0400:16:59.21Detail
7. ŠIMEK PavelPraha 3#38800:34:32+00:02:0600:17:15.85Detail
8. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#41600:34:35+00:02:0900:17:31.23Detail
9. KLVAŇ NorbertSKC Pečky#26200:34:37+00:02:1100:17:19.08Detail
10. ĎOUBAL MiroslavKolovraty#32800:34:58+00:02:3200:17:18.73Detail
11. ANDRLÍK JanKanoistika Sparta#24100:35:07+00:02:4100:17:42.81Detail
12. LINHART Martin#26300:35:16+00:02:5000:17:29.87Detail
13. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#20600:35:28+00:03:0200:17:37.50Detail
14. DUCHOŇ DavidPraha Újezd#32700:35:31+00:03:0500:17:46.51Detail
15. NEUMANN JosefSSK Spartak Čtyřkoly#33000:35:46+00:03:2000:17:23.65Detail
16. SMRČKA PetrBK Říčany#26100:35:49+00:03:2300:17:27.56Detail
17. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#31800:35:51+00:03:2500:17:56.16Detail
18. SUNKA JanMoravan Lounovice#28400:35:53+00:03:2700:18:04.81Detail
19. DUBJÁK PetrJiskra Zruč n. S.#25400:35:56+00:03:3000:17:35.33Detail
20. TUPÝ MarekČesyk#41700:35:59+00:03:3300:17:32.82Detail
21. NĚMEC JanKolín#35800:36:05+00:03:3900:17:57.54Detail
22. STRÁNĚL JiříSK Rover#21700:36:10+00:03:4400:18:09.37Detail
23. HRNČÍŘ HonzaDGP#38100:36:19+00:03:5300:17:51.68Detail
24. KOTLÍK KamilHegesh#36900:36:23+00:03:5700:18:03.36Detail
25. ŠŤASTNÝ JanTJ Sokol Senohraby#331domácí muži 8 km2.00:36:35+00:04:0900:18:20.77Detail
26. KARBAN ZdeněkSporticus#42000:36:49+00:04:2300:18:01.91Detail
27. JABORNÍK KarelSK Babice#36300:36:55+00:04:2900:18:18.33Detail
28. LACHOUT MartinKanoistika Sedlčany#31100:37:00+00:04:3400:18:28.57Detail
29. RÜCK DanielSK Babice#36500:37:02+00:04:3600:18:18.92Detail
30. RIEGER JanVlkovec#23300:37:05+00:04:3900:18:41.07Detail
31. PIRK Tomáš#30100:37:13+00:04:4700:18:18.90Detail
32. BÍNA JiříHrusice#22600:37:15+00:04:4900:18:17.23Detail
33. PEJŠA Jansmí být prázdné#21800:37:25+00:04:5900:18:39.28Detail
34. ZACH PetrDGP#27300:37:26+00:05:0000:18:33.93Detail
35. NOSEK JiříKbely cycling team#32300:37:32+00:05:0600:18:58.64Detail
36. CHVÁTAL LubošVŠSK MFF UK#41900:37:41+00:05:1500:18:36.35Detail
37. PELISEK MichaelJRCP#35400:37:49+00:05:2300:19:06.35Detail
38. OBERLÄNDER JanTJ Sokol Senohraby#359domácí muži 8 km3.00:38:00+00:05:3400:18:53.93Detail
39. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#25700:38:01+00:05:3500:18:45.12Detail
40. VÁGNER AlešRorace Team Pyšely#40900:38:13+00:05:4700:18:41.13Detail
41. LEJNAR MartinTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#26800:38:16+00:05:5000:19:05.10Detail
42. MICHALIK SlavomirHlubočinka#33500:38:19+00:05:5300:18:42.96Detail
43. ŠŤOVÍČEK MartinSK Babice#29800:38:23+00:05:5700:18:49.49Detail
44. MATĚJŮ LubošSILD team#27800:38:28+00:06:0200:18:21.36Detail
45. MRÁZ AntonínDGP#27600:38:34+00:06:0800:19:09.03Detail
46. GAZDA VítězslavDivišov#38400:38:44+00:06:1800:19:17.87Detail
47. KALENDA MichalSokol Senohraby#270domácí muži 8 km4.00:38:54+00:06:2800:19:17.56Detail
48. PŘIBÍK MartinVnitřnosť#26400:38:55+00:06:2900:19:32.58Detail
49. KOŠAŘ MichalRunsasan#22300:39:29+00:07:0300:19:53.30Detail
50. CHALOUPKA PřemyslOK Kamenice#20900:39:36+00:07:1000:19:46.68Detail
51. KOUDELKA DrahomirMeixner Consulting#22800:39:47+00:07:2100:19:45.06Detail
52. PENC MiroslavDukla Praha#40400:39:51+00:07:2500:19:29.28Detail
53. HALÍK PavelSenohraby#236domácí muži 8 km6.00:39:52+00:07:2600:19:49.70Detail
54. KOLANDA MartinDGP#35200:39:54+00:07:2800:19:58.87Detail
55. RŮŽIČKA LubošSOSE#332domácí muži 8 km7.00:39:58+00:07:3200:19:30.19Detail
56. ŠVEC DanielHC Sick of it All#21500:40:00+00:07:3400:19:57.82Detail
57. PROCHÁZKA RomanTJ Tuchoraz#33700:40:06+00:07:4000:19:54.38Detail
58. ČASTVAJ DanielMnichovice#23700:40:07+00:07:4100:19:51.78Detail
59. PAUTOV SergeyNikteam#27900:40:08+00:07:4200:19:59.42Detail
60. DUFEK PavelDGP#38600:40:18+00:07:5200:19:53.51Detail
61. VAŠEK LiborRelativ Team#41200:40:22+00:07:5600:19:59.38Detail
62. JENÍČEK MichalHO Přírodní Vědy Říčany#39600:40:33+00:08:0700:20:13.27Detail
63. KŘÍŽ DušanBenesovsky běžecký klub#34500:41:08+00:08:4200:20:04.67Detail
64. REJMAN TomášÓMON Praha#21100:41:12+00:08:4600:20:16.76Detail
65. ŠÍTEK MichalCelné#31500:41:26+00:09:0000:20:24.73Detail
66. LANČARIČ PetrZáběhlice#28800:41:32+00:09:0600:19:49.08Detail
67. ŠOLTA JakubSvětice#23500:41:35+00:09:0900:20:10.61Detail
68. SKOŘEPA DavidPraha 4#21400:42:06+00:09:4000:20:38.11Detail
69. KŘÍŽEK MartinKona Runners#32000:42:11+00:09:4500:20:59.67Detail
70. RADA MichalStráže#27400:42:14+00:09:4800:20:42.29Detail
71. ŠANDA DobroslavChocerady#37300:42:15+00:09:4900:21:01.31Detail
72. HRČEK TomášPraha 9#28700:42:35+00:10:0900:21:37.48Detail
73. LICHTENBERG MartinTJ Sokol Senohraby#271domácí muži 8 km9.00:42:49+00:10:2300:20:57.26Detail
74. HRUŠKA TomášPraha#26000:43:03+00:10:3700:21:15.34Detail
75. VATĚRA Václav#37500:43:14+00:10:4800:21:58.33Detail
76. URBANEC JanZaječice#25500:43:16+00:10:5000:21:15.69Detail
77. POLIVKA PetrSki Vitkovice#23400:43:20+00:10:5400:21:35.96Detail
78. PLÁŠIL MartinChocerady Vepřovice#37200:43:33+00:11:0700:21:40.48Detail
79. KOLÁŘ DavidSK Moravan Louňovice#22200:43:35+00:11:0900:21:18.95Detail
80. STÝBLO AlešChocerady#37100:44:35+00:12:0900:21:45.98Detail
81. HERYNEK PetrMnichovice#32600:44:42+00:12:1600:21:46.76Detail
82. PECHÁČEK LiborMnichovice#23000:44:45+00:12:1900:21:27.65Detail
83. SVAČINA ŠtěpánRumový Express#25900:44:53+00:12:2700:22:19.04Detail
84. KOS PavelSenohraby#341domácí muži 8 km10.00:45:07+00:12:4100:22:27.39Detail
85. MACHÁČ Jan OlínDGP#39300:45:16+00:12:5000:22:19.00Detail
86. JOHN RobertPraha#36600:45:17+00:12:5100:21:55.42Detail
87. JANČÁR FrantaTJ Sokol Senohraby#379domácí muži 8 km11.00:45:31+00:13:0500:21:38.80Detail
88. KOČOVSKÝ MiroslavSenohraby#229domácí muži 8 km12.00:46:01+00:13:3500:22:48.24Detail
89. VYTÁSEK JaroslavSenohraby#37000:47:06+00:14:4000:22:49.79Detail
90. NAVRÁTIL ZdeněkPrague Runners#22100:47:07+00:14:4100:23:35.76Detail
91. MRÁZ PavelDGP#32500:47:17+00:14:5100:23:27.02Detail
92. KADLEČEK AlešKanoistika Sedlčany#30500:47:42+00:15:1600:23:32.26Detail
93. ŠOLTYS MarekEnergy Team#42200:47:49+00:15:2300:23:38.97Detail
94. SLUNEČKO JindřichBBK Benešov#38500:47:52+00:15:2600:23:55.03Detail
95. BALCAR JaroslavSenohraby / HO Přírodní vědy#39800:48:29+00:16:0300:23:46.16Detail
96. KOBĚRSKÝ PavelSvětice#29700:48:33+00:16:0700:23:48.39Detail
97. HÁJEK MartinKVS#28100:49:06+00:16:4000:24:57.87Detail
98. KNOŠKA MartinZbraslav#35700:49:55+00:17:2900:24:20.19Detail
99. POZNER DanielZeleneč#29500:50:46+00:18:2000:24:29.82Detail
100. ZLESÁK MartinSK Rover Praha#40000:50:57+00:18:3100:25:05.74Detail
101. PAULŮ Robert#39100:54:09+00:21:4300:26:55.52Detail
102. PICKA JanChramiště#20300:54:15+00:21:4900:27:07.75Detail
DNS RÁKOSNÍK LubošJihočeský klub maratonců České Budějovice...#0DNS Detail
DNS FAFEJTA VáclavTJ LIGA 100 PRAHA#0DNS Detail
DNS ŘÍHA KarelSoběhrdy#0DNS Detail
DNS MALEČEK PetrTJ Sokol Suchdol#0DNS Detail
DNS PANUŠČÍK PetrDGP#0DNS Detail
DNS NEUWIRTH JanSILVINI#0DNS Detail
DNS VYTÁSEK JaroslavSenohraby#0DNS Detail
DNS TIBITANZL MichalSportikusTeam#0DNS Detail
DNS KURIŠ RadekPraha#0DNS Detail
DNS VLČEK VladimírTeplice#0DNS Detail
DNS PTÁČEK JanTým Kartografie#285DNS Detail
DNS FREUDL OndřejKlínec#343DNS Detail
DNS STRUK JiříGATORADE Team#367DNS Detail
DNS KUBA LIBRE Luboš#374DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz