Oficiální Výsledková listina RAIDLIGHT Moldavský půlmaraton podzim
19. 11. 2017

Běh 6 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VOSTŘEL RadekAK Žatec#331muži1.00:25:04.97Detail
2. JERIE MarekTJ Magla#413muži2.00:25:38.47+00:00:33.50Detail
3. HOVORKA LukášTeplice#129muži3.00:26:19.42+00:01:14.45Detail
4. VESELÝ PavelG7 pohonné hmoty Litvínov#373muži4.00:28:02.23+00:02:57.26Detail
5. LOSOVÁ Maja#403ženy1.00:28:43.50+00:03:38.53Detail
6. DESENSKÁ EvaSVVAT#93ženy2.00:30:07.46+00:05:02.49Detail
7. PRAŽÁK Evžen#402muži5.00:30:41.54+00:05:36.57Detail
8. SYNÁČEK PetrVelké Chvojno#270muži6.00:30:46.47+00:05:41.50Detail
9. DALIBOR JosefZápy#90muži7.00:30:48.81+00:05:43.84Detail
10. STEJSKAL JanŽatec#375muži8.00:32:55.17+00:07:50.20Detail
11. KŘÍŽOVÁ LibušeHora Svaté Kateřiny#369ženy3.00:33:06.67+00:08:01.70Detail
12. ŠULÍKOVÁ MarkétaKostomlaty pod Milešovkou#387ženy4.00:34:59.06+00:09:54.09Detail
13. SIKOROVÁ Lenka#409ženy5.00:35:32.43+00:10:27.46Detail
14. ROUSOVÁ AndreaLiberec#246ženy6.00:35:32.46+00:10:27.49Detail
15. KRUMLOVSKÝ TomášMost#172muži9.00:35:39.76+00:10:34.79Detail
16. KRUMLOVSKÝ PetrMost#171muži10.00:35:46.48+00:10:41.51Detail
17. VALENTOVÁ HelenaRozběháme Teplice#299ženy7.00:35:49.97+00:10:45.00Detail
18. MOJZESOVA VendulaKadaň#337ženy8.00:35:56.58+00:10:51.61Detail
19. KNOTKOVÁ Michaela#158ženy9.00:36:14.52+00:11:09.55Detail
20. KUTÍLKOVÁ Kateřina#179ženy10.00:36:38.10+00:11:33.13Detail
21. MANERTOVÁ RadkaRozběhej Litvínov#195ženy11.00:36:53.01+00:11:48.04Detail
22. JANOŠŤÁK Josef#354muži11.00:37:03.39+00:11:58.42Detail
23. DALIBOROVÁ IvanaZápy#91ženy12.00:37:26.27+00:12:21.30Detail
24. ŠPITÁLSKÁ Dagmar3 ZŠ#374ženy13.00:37:49.88+00:12:44.91Detail
25. HEPÁKOVÁ BlankaLahošt#125ženy14.00:37:57.75+00:12:52.78Detail
26. HEPÁK Pavel#411muži12.00:37:59.07+00:12:54.10Detail
27. PRÖLLEROVÁ VeronikaČeská Lípa#238ženy15.00:39:13.90+00:14:08.93Detail
28. SEIDL FrantišekTeplice#254muži13.00:39:16.98+00:14:12.01Detail
29. MARKOVÁ Leona#412ženy16.00:39:17.83+00:14:12.86Detail
30. ŠNITROVÁ IvaLitvínov#279ženy17.00:39:23.53+00:14:18.56Detail
31. VOPATOVÁ EliškaBrandýsek#316ženy18.00:39:25.98+00:14:21.01Detail
32. HOVORKA OndřejTeplice#130muži14.00:39:41.29+00:14:36.32Detail
33. FLEKOVÁ LucieKladno#111ženy19.00:40:21.93+00:15:16.96Detail
34. SLADKÁ PetraLitvínov#257ženy20.00:41:03.55+00:15:58.58Detail
35. CHLUMECKÁ JanaSRTG MOST#47ženy21.00:41:32.27+00:16:27.30Detail
36. ZVĚŘINOVÁ EvaRozběhej Litvínov #18ženy22.00:41:48.38+00:16:43.41Detail
37. RYBÁROVÁ TamaraDolní Rychnov#249ženy23.00:42:24.74+00:17:19.77Detail
38. ALB Josef#415muži15.00:42:54.65+00:17:49.68Detail
39. NEŠPOROVÁ JanaBrno 28#206ženy24.00:43:10.26+00:18:05.29Detail
40. NEŠPOROVÁ VěraBrno 28#207ženy25.00:43:10.28+00:18:05.31Detail
41. KUBINEC VáclavLitoměřice#176muži16.00:43:50.90+00:18:45.93Detail
42. MINAŘÍKOVÁ KateřinaLitoměřice#200ženy26.00:43:53.13+00:18:48.16Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz