Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

47 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. RYBAŘÍK IvanGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#1B11.01:42:36.11Detail
2. BAKUS TomášČEZ Cyklo team Tábor#53A11.01:42:42.83+00:00:06.72Detail
3. SMOLA LukášGalaxy Cyklošvec Stevens#47A12.01:43:07.89+00:00:31.78Detail
4. TYBITANCL LukášJH Cycling#54B12.01:43:17.35+00:00:41.24Detail
5. JAKEŠ TomášPRODOLI Racing team#28C11.01:43:39.21+00:01:03.10Detail
6. ŠELIGA JardaJH Cycling#55B13.01:46:15.37+00:03:39.26Detail
7. STANĚK PavelApex-Bike Tábor#97B14.01:47:25.62+00:04:49.51Detail
8. TOMEČEK ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#9B15.01:47:52.03+00:05:15.92Detail
9. VOPÁLENSKÝ MartinJH Cycling#23C12.01:48:08.85+00:05:32.74Detail
10. ZAVADIL LiborCyklo ATOM cycling team#36C13.01:48:26.81+00:05:50.70Detail
11. HYŠPLER RobinPRODOLI Racing team#6B16.01:48:27.91+00:05:51.80Detail
12. JURÁŇ KarelTT Tálín#43C14.01:50:04.95+00:07:28.84Detail
13. LEPIČ MartinPRODOLI Racing team#21D11.01:50:16.80+00:07:40.69Detail
14. ŠMEJKAL JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#46C15.01:50:42.07+00:08:05.96Detail
15. SOUČEK JiříCyklo ATOM cycling team#35C16.01:50:51.10+00:08:14.99Detail
16. CODL LukášCykloklub Chýnov#3B17.01:51:02.15+00:08:26.04Detail
17. BAMBULA StanislavTáborský spitfirb#61B18.01:52:25.76+00:09:49.65Detail
18. KNÍŽE DavidPRODOLI Racing team#86B19.01:52:50.41+00:10:14.30Detail
19. TANCER DanielJH Cycling#52B110.01:53:28.92+00:10:52.81Detail
20. DOUBEK MilošGS#22B111.01:53:36.61+00:11:00.50Detail
21. NOVÁK VáclavGW Jihotrans#8C17.01:53:52.72+00:11:16.61Detail
22. NĚMEČEK AlešPROMPT 2 go! team#26A13.01:54:11.91+00:11:35.80Detail
23. EYBERT DanielCykloklub Chýnov#7C18.01:54:12.09+00:11:35.98Detail
24. BARTOŇ PavelEurofoam#27C19.01:54:18.05+00:11:41.94Detail
25. MÍKA OldřichGalaxy CykloŠvec Stevens#107D12.01:54:42.12+00:12:06.01Detail
26. PEJŠA JiříGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#20B112.01:54:59.81+00:12:23.70Detail
27. GROŠEK FilipPK sport#66A14.01:55:05.53+00:12:29.42Detail
28. VANĚK AlanCyklo ATOM cycling team#37D13.01:56:30.70+00:13:54.59Detail
29. BLOCH FilipCyklo ATOM cycling team#39C110.01:56:38.05+00:14:01.94Detail
30. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#12B113.01:57:05.42+00:14:29.31Detail
31. JEHNĚ VáclavCykloklub Chýnov#98C111.01:57:20.49+00:14:44.38Detail
32. TICHÝ DanielCykloklub Chýnov#69A15.01:57:56.72+00:15:20.61Detail
33. PRINC JanApex-Bike klub Tábor#45A16.01:58:02.64+00:15:26.53Detail
34. KUDLÁK TomášGalaxy cyklošvec stevens#31A17.01:58:11.26+00:15:35.15Detail
35. JEDLIČKA MichalSK Fit Tábor#93C112.01:58:40.38+00:16:04.27Detail
36. MIŇHA PetrGS cyklo team Jistebnice#58C113.01:58:53.00+00:16:16.89Detail
37. HYNŠT FrantišekGS cyklo team Jistebnice#40B114.01:58:56.87+00:16:20.76Detail
38. SCHIFFER Michaelbike altmann.at#41D14.01:59:17.93+00:16:41.82Detail
39. AUJEZDECKÝ PepaStehýnka Planá nad Lužnicí#99C114.01:59:43.28+00:17:07.17Detail
40. REITINGER PetrKTP Tábor#96D15.01:59:58.52+00:17:22.41Detail
41. KOTEN JiříETV#67B115.02:00:18.89+00:17:42.78Detail
42. JANOTA OndřejGalaxy cyklošvec stevens#91A18.02:00:35.21+00:17:59.10Detail
43. NOVOTNÝ PetrCBC Team #113C115.02:00:35.24+00:17:59.13Detail
44. RABA TomášPRODOLI Racing team#42D16.02:00:49.19+00:18:13.08Detail
45. DRTINA MartinRadimovice u Želče#95B116.02:01:28.33+00:18:52.22Detail
46. CAHA MilošMimoňi#87B117.02:01:42.99+00:19:06.88Detail
47. HAVRÁNEK MartinSK FIT Tábor#73C116.02:01:58.05+00:19:21.94Detail
48. BUBLA LadislavEasybike#109B118.02:02:01.74+00:19:25.63Detail
49. BARTÁČEK JardaCykloklub Chýnov#2B119.02:02:02.77+00:19:26.66Detail
50. BUDÍN JanBikespace#137C117.02:02:43.32+00:20:07.21Detail
51. RYJÁCEK FilipApex-Bike klub Tábor#13C118.02:02:54.42+00:20:18.31Detail
52. BABÁČEK MartinCykloklub Chýnov#17C119.02:03:20.83+00:20:44.72Detail
53. POHAN JanTáborský spitfire#63B120.02:03:38.17+00:21:02.06Detail
54. KUBÁLEK FilipSpitfire#60C120.02:04:35.32+00:21:59.21Detail
55. KRAUS MarekPodluhy Varta#24C121.02:04:41.92+00:22:05.81Detail
56. SMITKA LiborCykloklub Chýnov#111B121.02:04:56.40+00:22:20.29Detail
57. PROUZA Petr#106B122.02:06:53.19+00:24:17.08Detail
58. ŠTEDRÝ AdamLíp než fill#18C122.02:06:55.67+00:24:19.56Detail
59. CAPOUCH DavidAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#4A19.02:08:00.63+00:25:24.52Detail
60. KONHEFR MatějJH Cycling#51A110.02:08:11.24+00:25:35.13Detail
61. BAMBULA OndřejČEZ CT Tábor#62B123.02:08:13.60+00:25:37.49Detail
62. ZEMAN ZdeněkSK FIT Tábor#94C123.02:08:20.16+00:25:44.05Detail
63. LEBEDA FrantišekBikefactory Strakonice#101C124.02:08:21.56+00:25:45.45Detail
64. JANŮ VáclavFitness Bikers Taem - Nuzbely#5C125.02:08:22.02+00:25:45.91Detail
65. RECMAN JanTady a teď#19B124.02:08:53.61+00:26:17.50Detail
66. KORYŤÁK MichalAmerican Chenc Casino Team#32B125.02:09:05.15+00:26:29.04Detail
67. VÁCHA PavelCK chýnov#33C126.02:10:50.60+00:28:14.49Detail
68. GRUNN JanRBB Invest J. Hradec#103B126.02:12:08.58+00:29:32.47Detail
69. KUKLA JiříPraha 8#15C127.02:12:47.68+00:30:11.57Detail
70. BLÁHA PavelNěměice#25B127.02:13:20.38+00:30:44.27Detail
71. BEŇO LadislavResolution team#59C128.02:13:36.20+00:31:00.09Detail
72. BÍLEK MichalUličník#102A111.02:14:02.96+00:31:26.85Detail
73. BEZECNÝ Robert#121C129.02:14:09.07+00:31:32.96Detail
74. KLAMFL RomanMišelínské hvězdy#68C130.02:14:19.97+00:31:43.86Detail
75. MOLÁČEK TomášTábor#64B128.02:14:56.55+00:32:20.44Detail
76. HOMOLKA JiříDům Barev#65D17.02:14:57.03+00:32:20.92Detail
77. PRÁGR MichalCykloklub Chýnov#10D18.02:14:58.45+00:32:22.34Detail
78. JANURA JanTábor#48A112.02:15:06.42+00:32:30.31Detail
79. ELIÁŠEK MartinBiketime Bulls Písek#30B129.02:15:20.33+00:32:44.22Detail
80. ŠORAJOVÁ EliškaPRODOLI Racing team#16Z11.02:15:22.98+00:32:46.87Detail
81. MACHÁČEK MartinFÉNIX Drhovice#125B130.02:16:09.55+00:33:33.44Detail
82. VACEK JiříCyklo Hobby Rynárec#81D19.02:16:30.24+00:33:54.13Detail
83. PICHA JosefG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#76C131.02:17:08.36+00:34:32.25Detail
84. DOLEJŠ MilošŽehuň#14C132.02:17:15.82+00:34:39.71Detail
85. NOVÁK VáclavPrompt 2 go team#104D110.02:17:33.78+00:34:57.67Detail
86. STÁDNÍK MarekDexter Cycling#105C133.02:17:35.77+00:34:59.66Detail
87. ŠUSTR PavelG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#119D111.02:18:46.73+00:36:10.62Detail
88. CICHRA PetrVinohradské šlapky#92D112.02:18:51.29+00:36:15.18Detail
89. LINTNER PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#75D113.02:19:31.39+00:36:55.28Detail
90. FILIP VojtěchCyklo ATOM cycling team#34B131.02:21:17.21+00:38:41.10Detail
91. ŠIMEČEK VáclavCycling Academy Tábor#89C134.02:22:23.32+00:39:47.21Detail
92. KOUBÍK StanislavPacov#123C135.02:22:26.19+00:39:50.08Detail
93. MICHÁLEK StanislavPacov#90B132.02:22:31.71+00:39:55.60Detail
94. VÍTEK PetrSokol Ratibořské hory#122C136.02:22:47.53+00:40:11.42Detail
95. LASZÁK VladimírTábor Kotnov#100D114.02:23:20.54+00:40:44.43Detail
96. JEŽEK Martin3M #110D115.02:23:57.15+00:41:21.04Detail
97. KARA-IVANSKÝ TomášFÉNIX Drhovice#132C137.02:24:20.89+00:41:44.78Detail
98. KRAUS LuděkApex Bike MTB Tábor#84D116.02:24:43.26+00:42:07.15Detail
99. PŘÍPLATA ZdeněkApex-Bike klub Tábor#77C138.02:24:54.84+00:42:18.73Detail
100. DŽOLIČ Ronald1973#49C139.02:25:04.26+00:42:28.15Detail
101. HEMZA MiroslavSÚ 2#115C140.02:27:04.37+00:44:28.26Detail
102. KABEŠ ZdeněkCykloklub Chýnov#79D117.02:27:07.75+00:44:31.64Detail
103. GROŠEK LiborPK sport Otín#78C141.02:28:19.37+00:45:43.26Detail
104. DVOŘÁK ZdeněkApex Bike MTB Tábor#85C142.02:29:57.00+00:47:20.89Detail
105. KRATOCHVÍL MartinCK Chýnov and Bikespace#44C143.02:30:54.20+00:48:18.09Detail
106. CHVAL PetrKotnov Tábor#116D118.02:31:40.59+00:49:04.48Detail
107. LEGÁT MartinTábor#70C144.02:32:16.91+00:49:40.80Detail
108. KLUSÁK PetrMěšice#57D119.02:34:52.74+00:52:16.63Detail
109. PISK PavelDobrobazar#50C145.02:38:11.78+00:55:35.67Detail
110. MRÁZ Petr#118B133.02:38:35.29+00:55:59.18Detail
111. KVASNIČKA Rastislavr#108C146.02:40:20.21+00:57:44.10Detail
112. WEBER PavelHangover Sezimovo Ustí#82D120.02:40:26.61+00:57:50.50Detail
113. PLITKO ŠtefanCykloklub Chýnov#80D121.02:42:39.94+01:00:03.83Detail
114. DUŠEK RadekBajker.eu#114D122.02:46:11.54+01:03:35.43Detail
115. KNOTEK FrantišekCK Chýnov#120B134.02:48:36.12+01:06:00.01Detail
116. WEBER JiříHangover#83D123.02:51:14.87+01:08:38.76Detail
117. LEGÁT DavidKarlovy Vary#71B135.03:03:37.07+01:21:00.96Detail
118. KŘÍŽOVÁ VlaďkaCykloklub Chýnov B#29Z12.03:03:53.81+01:21:17.70Detail
119. ROHEL LukášMěšice#56A113.03:05:36.60+01:23:00.49Detail
120. KŘÍŽOVSKÝ PavelCyklo Team Krásná Lípa#117C147.03:20:13.61+01:37:37.50Detail
KNOTEK FrantišekCK Chýnov#0B1Detail
PEXA MartinCYKLO JIŘIČKA#112C1Detail
DNF RADA MilanCykloklub Chýnov#11A1DNF Detail
DNF LUKŠ DavidKostelní Radouň#74A1DNF Detail
DNF PEŠEK JosefTom Bike Servis Pacov#444D1DNF Detail
DNF KRUPKA LiborTábor#88B1DNF Detail
DNF ŠITNER JaroslavGS cyklo team Jistebnice#72A1DNF Detail
DNS ŠTOLCPARTOVÁ MartaCyklo ATOM cycling team#38H1DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz