Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2018
2. 6. 2018

47 km Kategorie B1

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkOficiální časZtráta
1. RYBAŘÍK IvanGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#1198101:42:36.11Detail
2. TYBITANCL LukášJH Cycling#54198201:43:17.35+00:00:41.24Detail
3. ŠELIGA JardaJH Cycling#55198401:46:15.37+00:03:39.26Detail
4. STANĚK PavelApex-Bike Tábor#97198201:47:25.62+00:04:49.51Detail
5. TOMEČEK ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#9197901:47:52.03+00:05:15.92Detail
6. HYŠPLER RobinPRODOLI Racing team#6198601:48:27.91+00:05:51.80Detail
7. CODL LukášCykloklub Chýnov#3198401:51:02.15+00:08:26.04Detail
8. BAMBULA StanislavTáborský spitfirb#61198301:52:25.76+00:09:49.65Detail
9. KNÍŽE DavidPRODOLI Racing team#86198201:52:50.41+00:10:14.30Detail
10. TANCER DanielJH Cycling#52198101:53:28.92+00:10:52.81Detail
11. DOUBEK MilošGS#22198101:53:36.61+00:11:00.50Detail
12. PEJŠA JiříGS cyklo team Jistebnice - Čistý sport#20198301:54:59.81+00:12:23.70Detail
13. FIŠER OndřejCykloklub Chýnov#12198701:57:05.42+00:14:29.31Detail
14. HYNŠT FrantišekGS cyklo team Jistebnice#40197901:58:56.87+00:16:20.76Detail
15. KOTEN JiříETV#67198102:00:18.89+00:17:42.78Detail
16. DRTINA MartinRadimovice u Želče#95198402:01:28.33+00:18:52.22Detail
17. CAHA MilošMimoňi#87198602:01:42.99+00:19:06.88Detail
18. BUBLA LadislavEasybike#109198302:02:01.74+00:19:25.63Detail
19. BARTÁČEK JardaCykloklub Chýnov#2198102:02:02.77+00:19:26.66Detail
20. POHAN JanTáborský spitfire#63198802:03:38.17+00:21:02.06Detail
21. SMITKA LiborCykloklub Chýnov#111197902:04:56.40+00:22:20.29Detail
22. PROUZA Petr#106198502:06:53.19+00:24:17.08Detail
23. BAMBULA OndřejČEZ CT Tábor#62198702:08:13.60+00:25:37.49Detail
24. RECMAN JanTady a teď#19197902:08:53.61+00:26:17.50Detail
25. KORYŤÁK MichalAmerican Chenc Casino Team#32198702:09:05.15+00:26:29.04Detail
26. GRUNN JanRBB Invest J. Hradec#103198802:12:08.58+00:29:32.47Detail
27. BLÁHA PavelNěměice#25198202:13:20.38+00:30:44.27Detail
28. MOLÁČEK TomášTábor#64198402:14:56.55+00:32:20.44Detail
29. ELIÁŠEK MartinBiketime Bulls Písek#30197902:15:20.33+00:32:44.22Detail
30. MACHÁČEK MartinFÉNIX Drhovice#125198302:16:09.55+00:33:33.44Detail
31. FILIP VojtěchCyklo ATOM cycling team#34198802:21:17.21+00:38:41.10Detail
32. MICHÁLEK StanislavPacov#90197902:22:31.71+00:39:55.60Detail
33. MRÁZ Petr#118198402:38:35.29+00:55:59.18Detail
34. KNOTEK FrantišekCK Chýnov#120198402:48:36.12+01:06:00.01Detail
35. LEGÁT DavidKarlovy Vary#71197903:03:37.07+01:21:00.96Detail
KNOTEK FrantišekCK Chýnov#01984Detail
DNF KRUPKA LiborTábor#881982DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz