Oficiální Výsledková listina ACO Přibyslavský běh
26. 5. 2018

předpřípravka

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. NOVOTNÝ LukášACO#62předpřípravka kluci1.00:00:35Detail
2. JOZÍFKOVÁ AnnaSK Tricyklochlubna Ždár#132předpřípravka holky1.00:00:36+00:00:01Detail
3. VESELÁ DominikaNové Veselí#101předpřípravka holky2.00:00:37+00:00:02Detail
4. WÁGNER RadekSavencia#105předpřípravka kluci2.00:00:37+00:00:02Detail
5. DOLEŽEL Adam#120předpřípravka kluci3.00:00:37+00:00:02Detail
6. SOCHOR TobiášPolnička#78předpřípravka kluci4.00:00:37+00:00:02Detail
7. MUSIL Michal#117předpřípravka kluci5.00:00:38+00:00:03Detail
8. TROPPOVÁ IvaACO#96předpřípravka holky3.00:00:39+00:00:04Detail
9. MAŠTALÍŘSKÝ OndřejSvratka#51předpřípravka kluci6.00:00:41+00:00:06Detail
10. KRÁTKÁ AnetaHavl.Brod#43předpřípravka holky4.00:00:42+00:00:07Detail
11. BÁRTOVÁ TerezaŽďár nad Sázavou#6předpřípravka holky5.00:00:42+00:00:07Detail
12. KOŘENÁŘOVÁ JulieHavlíčkův Brod#41předpřípravka holky6.00:00:42+00:00:07Detail
13. JUREČEK JanJámy#34předpřípravka kluci7.00:00:42+00:00:07Detail
14. THOMAYER VojtěchPřibyslav#89předpřípravka kluci8.00:00:43+00:00:08Detail
15. BRYCHTOVÁ Lucie#75předpřípravka holky7.00:00:43+00:00:08Detail
16. FILIPI Stela#128předpřípravka holky8.00:00:43+00:00:08Detail
17. TCHIROVA Ela#136předpřípravka holky9.00:00:45+00:00:10Detail
18. DOLEŽEL LukášACO#47předpřípravka kluci9.00:00:45+00:00:10Detail
19. APELT AlexACO#1předpřípravka kluci10.00:00:45+00:00:10Detail
20. TONAR JanHavlíčkova Borová#93předpřípravka kluci11.00:00:45+00:00:10Detail
21. ŽÁČEK Jakub#146předpřípravka kluci12.00:00:46+00:00:11Detail
22. HLAVÁČOVÁ EsterHavl. Brod#147předpřípravka holky10.00:00:46+00:00:11Detail
23. ŠRÁMKOVÁ TerezaSavencia#87předpřípravka holky11.00:00:47+00:00:12Detail
24. VAJDOVÁ AnnaPohled#150předpřípravka holky12.00:00:47+00:00:12Detail
25. ZADINA MartinDobrá#106předpřípravka kluci13.00:00:48+00:00:13Detail
26. HOSPODA AntonínPřibyslav - Dobrá#149předpřípravka kluci14.00:00:48+00:00:13Detail
27. ŠRÁMKOVÁ DenisaSavencia#85předpřípravka holky13.00:00:48+00:00:13Detail
28. MUSILOVÁ AnežkaACO#54předpřípravka holky14.00:00:49+00:00:14Detail
29. ŠÍPEK DominikŽďár nad Sázavou#82předpřípravka kluci15.00:00:49+00:00:14Detail
30. VLČKOVÁ Marcela#115předpřípravka holky15.00:00:50+00:00:15Detail
31. MUCHA Kryštof#52předpřípravka kluci16.00:00:50+00:00:15Detail
32. PIPEK DavidLučice#67předpřípravka kluci17.00:00:50+00:00:15Detail
33. DOČEKAL JanPřibyslav, Savencia#143předpřípravka kluci18.00:00:51+00:00:16Detail
34. VEJSLÍK Antonín#125předpřípravka kluci19.00:00:52+00:00:17Detail
35. VRBA VojtěchACO#104předpřípravka kluci20.00:00:52+00:00:17Detail
36. KOCOUREK ViktorACO#38předpřípravka kluci21.00:00:53+00:00:18Detail
37. TRAVNICEK AntoninSki team Heralec#94předpřípravka kluci22.00:00:54+00:00:19Detail
38. JANÁČKOVÁ BarboraACO#32předpřípravka holky16.00:00:59+00:00:24Detail
39. GARLÍKOVÁ KristynaPraha#17předpřípravka holky17.00:00:59+00:00:24Detail
40. POPÍK VojtěchPopina Team#68předpřípravka kluci23.00:01:00+00:00:25Detail
41. VESELÁ ViktorieNové Veselí#102předpřípravka holky18.00:01:02+00:00:27Detail
42. JAROŠOVÁ Kristina#142předpřípravka holky19.00:01:02+00:00:27Detail
43. EISNER JosefACO#11předpřípravka kluci24.00:01:03+00:00:28Detail
44. BÁRTA PetrPřibyslav - Dobrá#138předpřípravka kluci25.00:01:03+00:00:28Detail
45. DOLEŽEL Václav#121předpřípravka kluci26.00:01:09+00:00:34Detail
46. KONFRŠT MikulášVepřová#39předpřípravka kluci27.00:01:12+00:00:37Detail
47. ELIÁŠOVÁ AdélaTJ Sokol Nížkov#12předpřípravka holky20.00:01:13+00:00:38Detail
48. STEHNO MikulášACO#112předpřípravka kluci28.00:01:14+00:00:39Detail
49. PŘIBYLOVÁ AdrianaACO#71předpřípravka holky21.00:01:21+00:00:46Detail
50. BÁRTOVÁ AnnaŽďár nad Sázavou#5předpřípravka holky22.00:01:22+00:00:47Detail
51. ZADINOVÁ MichaelaDobrá#108předpřípravka holky23.00:01:24+00:00:49Detail
52. KOŠČÁK SamuelACO#42předpřípravka kluci29.00:01:29+00:00:54Detail
53. APELT MaximACO#2předpřípravka kluci30.00:01:30+00:00:55Detail
54. POPÍKOVÁ MonikaPopina Team#69předpřípravka holky24.00:01:37+00:01:02Detail
55. MUCHOVÁ Kristýna#53předpřípravka holky25.00:01:38+00:01:03Detail
56. JEŘÁBKOVÁ LenkaEuthanasia#33předpřípravka holky26.00:01:40+00:01:05Detail
57. PŘIBYL MatyášACO#70předpřípravka kluci31.00:02:05+00:01:30Detail
58. HAVRÁNKOVÁ Natálie#139předpřípravka holky27.00:03:09+00:02:34Detail
59. DOČEKALOVÁ KristýnaPřibyslav, Savencia#144předpřípravka holky28.00:05:51+00:05:16Detail
60. FORSTOVÁ Viola#122předpřípravka holky29.00:23:54+00:23:19Detail
STRAŠIL MatějACO#81předpřípravka kluci00:00:00Detail
BENEŠOVÁ AdélaHavlíčkův Brod#7předpřípravka holky00:00:00Detail
BREJCHA ŠimonJirčany#8předpřípravka kluci00:00:00Detail
BREJCHOVÁ KláraJirčany#9předpřípravka holky00:00:00Detail
FIŠEROVÁ Jolana#13předpřípravka holky00:00:00Detail
HÁNĚL DanielACO#21předpřípravka kluci00:00:00Detail
KAMARÁDOVÁ HelenaPřibyslav#37předpřípravka holky00:00:00Detail
PEŇÁZOVÁ NikolaACO#66předpřípravka holky00:00:00Detail
TRAVNICKOVA LucieSki team Heralec#95předpřípravka holky00:00:00Detail
ZADINA MartinDobrá#107předpřípravka kluci00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz