Startovní listina Borecký půlmaraton

půlmaraton Muži A

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 95

PříjmeníJménoM/FRočníkKlub nebo městoZeměKategorieSkupina 2Platba
Albrecht Jan M1990HO BoryšCZEMuži A
Aron Michal M1985PrahaCZEMuži A
Babický Jan M1990MělníkCZEMuži A
Baláž Ondřej M1989CZEMuži A
Beneš Marek M1987SlackersCZEMuži A
Bílek Ondřej M1981PrahaCZEMuži A
Brodský Michal M1991PlzeňCZEMuži A
Cmunt Petr M1996SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAMCZEMuži A
Černý Jaroslav M1979CZEMuži A
Danko Marian M1982PrahaCZEMuži A
Demčák Dávid M1989PrahaSVKMuži A
Dolejš Martin M1986MělníkCZEMuži A
Doupník Jaromír M1990CZEMuži A
Duda Miroslav M1980SKOB Roudnice nad LabemCZEMuži A
Dvořák Aleš M1986Mexická vlnaCZEMuži A
Fara Jan M1984Triatlon Mladá BoleslavCZEMuži A
Fučík Pavel M1979Milovičtí běžciCZEMuži A
Gramel Peter M1984SRTG ČelakoviceCZEMuži A
Grbavcic David M1986Roudnice nad LabemCZEMuži A
Grusz Filip M1984PrahaCZEMuži A
Hach Lukáš M1984ŠTEFKO Running TeamCZEMuži A
Hájek Ondřej M1979Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži A
Hannich Jakub M1984www.freewestpapua.orgCZEMuži A
Harnoš Petr M1986Veselí nad MoravouCZEMuži A
Šusta David M1990CítovCZEMuži A
Podzemský Jan M1984CK Záluží-tým Mirka ZbuzkaCZEMuži A
Janda Martin M1990HO BoryšCZEMuži A
Jirásek Tomáš M1983Running Stones PrahaCZEMuži A
Kačer Ctibor M1982Run the WorldCZEMuži A
Kaplan Ondřej M1982ŠumperkCZEMuži A
Klein Petr M1979Český BrodCZEMuži A
Kocík Vojtěch M1981Kamenolomy PrahyCZEMuži A
Koláčný Václav M1988ŽelízyCZEMuži A
Kopřiva Petr M1981SK Box MělníkCZEMuži A
Kos Jan M1980Milovičtí běžciCZEMuži A
Kos Matěj M1993Pitbull gym Kralupy nad VltavouCZEMuži A
Kozlík Lukáš M1989MělníkCZEMuži A
Kubeš Václav M1985CZEMuži A
Kužel Jan M1984óóó ještěCZEMuži A
Lešner Jakub M1985Ústí nad LabemCZEMuži A
Lukášek Jiří M1983Běhej PoděbradyCZEMuži A
Malý Ondřej M1979Siko koupelnyCZEMuži A
Miler Jaroslav M1985SlackersCZEMuži A
Navrátil Jiří M1981BřístvíCZEMuži A
Němec Ondřej M1985Muay thai sokol MělníkCZEMuži A
Nemrava Petr M1989Roudnice nad LabemCZEMuži A
Nesládek Pavel M1998SK Slavia Velký BorekCZEMuži A
Nitsche Karel M1988KněžmostCZEMuži A
Nováček Tomáš M1983SDH KamennáCZEMuži A
Oplt Rudolf M1980PrahaCZEMuži A
Palan Matyáš M1988Spartak ŽebrákCZEMuži A
Palír Vojtěch M1991NeratoviceCZEMuži A
Pochtiol Jan M1994OstravaCZEMuži A
Poláček Kamil M1981Folksofie, BrnoCZEMuži A
Poláček Lukáš M1981PrahaCZEMuži A
Popelka Lukáš M1984CZEMuži A
Rak Matyáš M1983Rebel RunnersCZEMuži A
Rosenkranz David M1981Běžci SlanýCZEMuži A
Seidl Jan M1986Siko KoupelnyCZEMuži A
Schicketanz Marek M1985BK 696 RalskoCZEMuži A
Schovanec Jan M1997Roudnice nad LabemCZEMuži A
Slavík Miroslav M1990Luigi CocottiCZEMuži A
Staňkovič Ondřej M1988Mladá BoleslavCZEMuži A
Strachoň Kamil M1988ProstějovCZEMuži A
Stránský Michal M1989Kometa BethlehemCZEMuži A
Suske Jan M1993KněžmostCZEMuži A
Šebesta Václav M1993Klub na hřišti Velký BorekCZEMuži A
Šemotl Robin M1992Mariánské LázněCZEMuži A
Ševčík Adam M19941.LFCZEMuži A
Šimon Jakub M1988Loko BerounCZEMuži A
Šmíd Jiří M1984TJ NeartoviceCZEMuži A
Šonský Dominik M1993FK NeratoviceCZEMuži A
Šromovský Vojtěch M1986KladnoCZEMuži A
Šulc František M1980CZEMuži A
Šulc Vojtěch M1996TřebusiceCZEMuži A
Urbanec Michal M1994JZD MníšekCZEMuži A
Urbánek Michal M1984Běžci SlanýCZEMuži A
Vacek Petr M1988CZEMuži A
Valda Kamil M1994Janova VesCZEMuži A
Veselý Jiří M1979Luigi CocottiCZEMuži A
Voltr Vlastimil M1980CZEMuži A
Wiesner Richard M1985SK LivecrossCZEMuži A
Zámečník Ondřej M1979Šumík teamCZEMuži A
Žebra František M1982PrahaCZEMuži A
Hunčovský Tomáš M1994CZSACZEMuži A
Čapek Jan M1986TJ Sokol ValečCZEMuži A
Mrázik Martin M1984Plavecký klub MělníkCZEMuži A
Nápravník Jan M1997CZEMuži A
Kanta Petr M1993CZEMuži A
Čermák Michal M1985CZEMuži A
Vohanka Jiří M1983MB SaunyCZEMuži A
Hamáček Vladimír M1985AC Mladá BoleslavCZEMuži A
Hegner Filip M1981CZEMuži A
Terkoš Jakub M1987CZEMuži A
Šelicha Josef M1979CZEMuži A