Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

elévové

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. VARCHOLA DominikAK Louny#1462012chlapci1.00:00:15.15Detail
2. MATĚJOVIČ ZdeněkNové Strašecí#1172011chlapci2.00:00:15.19+00:00:00.04Detail
3. VŠETULA JanSrby#1402012chlapci3.00:00:16.69+00:00:01.54Detail
4. PETŘÍK JanSki Team Nové Strašecí#1062011chlapci4.00:00:16.71+00:00:01.56Detail
5. MALÍK TobiášUnhošť#962011chlapci5.00:00:17.52+00:00:02.37Detail
6. VŠETULOVÁ KláraSrby#1452012děvčata1.00:00:18.01+00:00:02.86Detail
7. NOVÁKOVÁ ZuzanaNové Strašecí#312011děvčata2.00:00:18.02+00:00:02.87Detail
8. BLÍN JanNové Strašecí#102011chlapci6.00:00:18.26+00:00:03.11Detail
9. RYŠAVÁ AgátaRuda#1122011děvčata3.00:00:18.03+00:00:02.88Detail
10. KRÁL Filip#1612011chlapci7.00:00:18.28+00:00:03.13Detail
11. PEREMSKÝ VáclavUnhošť#192012chlapci8.00:00:18.55+00:00:03.40Detail
12. HAUŽVIC TomášNové Strašecí#522011chlapci9.00:00:18.59+00:00:03.44Detail
13. SOUKUPOVÁ Eva#1672011chlapci10.00:00:19.01+00:00:03.86Detail
14. FIKES MetodSK Kačice#1132012chlapci11.00:00:19.07+00:00:03.92Detail
15. GALKO AliceLužná#932012děvčata4.00:00:18.96+00:00:03.81Detail
16. ŽLÁBKOVÁ MarkétaTuchlovice#442011děvčata5.00:00:18.96+00:00:03.81Detail
17. ŠTEKL MatějSKI Team Nové Strašecí#1442012chlapci12.00:00:19.34+00:00:04.19Detail
18. ŠTEKL RadimSKI Team Nové Strašecí#1422011chlapci13.00:00:19.41+00:00:04.26Detail
19. SEDLÁČKOVÁ SoňaRuda#1232011děvčata6.00:00:19.29+00:00:04.14Detail
20. RUBLIČ MatyášNové Strašecí#602012chlapci14.00:00:19.92+00:00:04.77Detail
21. HAMPEL TadeášStochov#972012chlapci15.00:00:20.35+00:00:05.20Detail
22. CHARVÁT LukášNové Strašecí#12012chlapci16.00:00:20.41+00:00:05.26Detail
23. ISTENÍKOVÁ AliceNové Strašecí#1202012děvčata7.00:00:20.61+00:00:05.46Detail
24. HRACHOVCOVÁ MagdalenaRakovník#1192012děvčata8.00:00:20.63+00:00:05.48Detail
25. TLUSTÝ FrantišekBaník Rynholec#692013chlapci17.00:00:21.08+00:00:05.93Detail
26. MAŘÍKOVÁ EmmaNové Strašecí#762012děvčata9.00:00:21.08+00:00:05.93Detail
27. ELSNICOVÁ Adéla#132013děvčata10.00:00:21.08+00:00:05.93Detail
28. NEVÍM JanNové Strašecí#1412013chlapci18.00:00:21.69+00:00:06.54Detail
29. ŠVEJSKOVSKÁ TýnaBuštěhrad#652012děvčata11.00:00:21.59+00:00:06.44Detail
30. VOŠICKÁ KateřinaNové Strašecí#252011děvčata12.00:00:21.61+00:00:06.46Detail
31. NOVOTNÝ Tomáš#1652012chlapci19.00:00:22.13+00:00:06.98Detail
32. MAIOVÁ NatálieCSNS#372011děvčata13.00:00:22.15+00:00:07.00Detail
33. UDAVE ESCALANTE SofiaKladno#1072012děvčata14.00:00:22.56+00:00:07.41Detail
34. SEILEROVÁ NikolaNové Strašecí#1252012děvčata15.00:00:22.65+00:00:07.50Detail
35. BAĎUROVÁ EliškaNové Strašecí#592012děvčata16.00:00:23.28+00:00:08.13Detail
36. ŠANDOVÁ BabetaNové Strašecí#1012013děvčata17.00:00:23.59+00:00:08.44Detail
37. POKORNÝ Jakub#1562012chlapci20.00:00:23.83+00:00:08.68Detail
38. CHOCHOLOVÁ AnetaMŠ Jince#542013děvčata18.00:00:24.12+00:00:08.97Detail
39. ČERNÝ MiroslavSKI Team Nové Strašecí#1472013chlapci21.00:00:24.49+00:00:09.34Detail
40. PETRÁČEK MatějNové Strašecí#812013chlapci22.00:00:24.58+00:00:09.43Detail
41. FRONĚK MatyášNové Strašecí#1492012chlapci23.00:00:25.54+00:00:10.39Detail
42. KLIMŠA TadeášPraha#122013chlapci24.00:00:27.09+00:00:11.94Detail
43. MAI KarelCSNS#362013chlapci25.00:00:27.42+00:00:12.27Detail
44. KOUDELKOVÁ EditaPecínov#922013děvčata19.00:00:27.43+00:00:12.28Detail
45. LÜFTNEROVÁ TerezaSCNS Nové Strašecí#452013děvčata20.00:00:27.46+00:00:12.31Detail
46. HAŠKOVÁ Ema#782013děvčata21.00:00:27.71+00:00:12.56Detail
ŠNAJDROVÁ ŠarlotaPraha#1362011děvčataDetail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz