Oficiální Výsledková listina Novostrašecký běh
14. 4. 2018

muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. ČADEK OndřejKačice#2461991Muži A1.00:19:38.95Detail
2. HAVEL FilipBK Louny#3131991Muži A2.00:20:47.17+00:01:08.22Detail
3. KÁRNÍK JanSokol Unhošť#2081980Muži A3.00:21:28.75+00:01:49.80Detail
4. HAVLÁSEK PetrMaraton Klub Kladno#3281984Muži A4.00:21:30.24+00:01:51.29Detail
5. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#2621991Muži A5.00:21:35.10+00:01:56.15Detail
6. LOSENSKÝ PavelTJ Sokol Unhošť#3011977Muži B1.00:21:38.47+00:01:59.52Detail
7. PÍŠA PetrMK Kladno#3381984Muži A6.00:21:59.64+00:02:20.69Detail
8. SKLENÁŘ DavidČBK#3421989Muži A7.00:22:05.81+00:02:26.86Detail
9. PODUŠKA JosefAC Tepo Kladno#3051962Muži C1.00:22:15.32+00:02:36.37Detail
10. PLUHÁČEK AlešHovaďáci#2801990Muži A8.00:22:16.97+00:02:38.02Detail
11. ŠTAJER PavelHovaďáci#2771986Muži A9.00:22:22.74+00:02:43.79Detail
12. REICHL JanMaraton Klub Kladno#3231970Muži B2.00:22:27.32+00:02:48.37Detail
13. ZAHRADNÍK MartinMalíkovice#3371994Muži A10.00:22:34.25+00:02:55.30Detail
14. HOMOLA Jiří10. ZŠ Kladno#3361974Muži B3.00:22:36.62+00:02:57.67Detail
15. DOČEKAL FrantišekMK Kladno#2691975Muži B4.00:22:41.01+00:03:02.06Detail
16. FIKES MetodějMK Kladno#2171967Muži C2.00:22:45.30+00:03:06.35Detail
17. HOLÝ MiroslavMaraton Klub Kladno#2431984Muži A11.00:22:49.55+00:03:10.60Detail
18. BECHYNĚ JanNové Strašecí#2301997Muži A12.00:23:05.00+00:03:26.05Detail
19. ČERNÝ AntonínMaraton klub Kladno#2581968Muži C3.00:23:23.66+00:03:44.71Detail
20. NEŠVERA JakubHO lezci Kladno#2981986Muži A13.00:23:26.88+00:03:47.93Detail
21. DOLEŽAL OndřejPletený Újezd#2491978Muži B5.00:23:32.22+00:03:53.27Detail
22. DANÍČEK VáclavMK Kladno#2781995Muži A14.00:23:38.64+00:03:59.69Detail
23. AXAMIT MichalRuda#2841979Muži A15.00:24:04.43+00:04:25.48Detail
24. SCHEU HaraldLMB#2701969Muži B6.00:24:17.62+00:04:38.67Detail
25. BERÁNEK JakubMK Kladno#2761983Muži A16.00:24:22.84+00:04:43.89Detail
26. HOFMAN VítNové Strašecí#3311992Muži A17.00:24:30.84+00:04:51.89Detail
27. PLŠEK FrantišekAC Tepo Kladno#3321986Muži A18.00:24:31.71+00:04:52.76Detail
28. HLAVSA JiříTuchlovice#3271997Muži A19.00:24:39.01+00:05:00.06Detail
29. KŘEČEK FrantišekMaratónklub Kladno#3071958Muži D1.00:24:39.31+00:05:00.36Detail
30. NĚMEČEK PetrTK Lány#2911979Muži A20.00:24:55.00+00:05:16.05Detail
31. VŠETULA MatějAC Tepo Kladno#3081997Muži A21.00:25:01.69+00:05:22.74Detail
32. VOREL JosefMK Kladno#3241966Muži C4.00:25:03.86+00:05:24.91Detail
33. KMEŤ Milannové Strašecí#2481967Muži C5.00:25:05.55+00:05:26.60Detail
34. MINAŘÍK RostislavSRTG Nové Strašecí#2871989Muži A22.00:25:10.45+00:05:31.50Detail
35. CHOCHOLA PetrZŠ a MŠ Nové Strašecí#3581977Muži B7.00:25:27.81+00:05:48.86Detail
36. ŠŤASTNÝ JaroslavMK Kladno#3181957Muži D2.00:25:31.59+00:05:52.64Detail
37. HLAVSA JiříRynholec#2661976Muži B8.00:25:42.78+00:06:03.83Detail
38. HLAVSA MartinTuchlovice#3261975Muži B9.00:26:04.97+00:06:26.02Detail
39. DOLEŽAL PetrNové Strašecí#3561995Muži A23.00:26:05.49+00:06:26.54Detail
40. PROŠEK JosefStrašáci Strašecí#2821963Muži C6.00:26:11.77+00:06:32.82Detail
41. DAVÍDEK MiroslavUhonice#2551978Muži B10.00:26:20.89+00:06:41.94Detail
42. TŮMA HynekNové Strašecí#3441988Muži A24.00:26:21.78+00:06:42.83Detail
43. POLÍVKA VladimírLoko Rakovník#3221955Muži D3.00:26:25.75+00:06:46.80Detail
44. BERÁNEK JosefMK Kladno#2571958Muži D4.00:26:30.62+00:06:51.67Detail
45. DRÁBEK MatějKladno#2741988Muži A25.00:26:30.88+00:06:51.93Detail
46. VOMASTEK MilanMK Kladno#3031968Muži C7.00:26:46.51+00:07:07.56Detail
47. BIDŠOVSKÝ JiříNové Strašecí#2751970Muži B11.00:26:49.67+00:07:10.72Detail
48. KRATINA PavelMK Kladno#2351965Muži C8.00:27:12.80+00:07:33.85Detail
49. KMUNÍČEK MilošMaraton klub Kladno#2421961Muži C9.00:27:28.99+00:07:50.04Detail
50. KAMENIK JaroslavNové Strašecí#2251985Muži A26.00:27:32.53+00:07:53.58Detail
51. VALCHÁŘ DanielRuda#2291997Muži A27.00:27:47.35+00:08:08.40Detail
52. MRÁZ JanSK MŠECKÉ ŽEHROVICE#2451994Muži A28.00:27:49.62+00:08:10.67Detail
53. CHILD MarkPartisan Prague#2931973Muži B12.00:27:56.59+00:08:17.64Detail
54. HAMPEL TomášStochov#2881987Muži A29.00:28:05.10+00:08:26.15Detail
55. KOVAŘOVIC LukášKladno#3331972Muži B13.00:28:07.72+00:08:28.77Detail
56. STÁDNÍK PetrRynholec#2501978Muži B14.00:28:11.74+00:08:32.79Detail
57. TRACHTA PetrSokol Srbeč#2721972Muži B15.00:28:11.86+00:08:32.91Detail
58. JEDLIČKA MartinAC. Tepo Kladno#2971974Muži B16.00:28:17.86+00:08:38.91Detail
59. HUBIČKA FilipDružec#2511975Muži B17.00:28:25.19+00:08:46.24Detail
60. PILÍK StanislavPanský mlýn Rakovník#3161950Muži D5.00:28:34.50+00:08:55.55Detail
61. GREGOR MartinNové Strašecí#2321981Muži A30.00:28:40.07+00:09:01.12Detail
62. VOGL LubošSenkov#3391965Muži C10.00:28:50.67+00:09:11.72Detail
63. VOŽECH MartinNové Strašecí#3431989Muži A31.00:28:51.65+00:09:12.70Detail
64. LEV MartinSRTG Nové Strašecí#2561989Muži A32.00:28:52.17+00:09:13.22Detail
65. TVRZ MartinKBS Rakovník#2861982Muži A33.00:29:14.84+00:09:35.89Detail
66. HORÁK MartinKačice#2241981Muži A34.00:29:20.92+00:09:41.97Detail
67. KOŘÁN Jakub#2341998Muži A35.00:29:28.65+00:09:49.70Detail
68. UXA TomášURT Beroun#2281965Muži C11.00:29:45.25+00:10:06.30Detail
69. BIRD DarianHoroměřice#3491979Muži A36.00:29:46.38+00:10:07.43Detail
70. KNOBLOCH LukášSRTG Nové Strašecí#2071996Muži A37.00:29:47.64+00:10:08.69Detail
71. BANKA TomášHovaďáci#2791991Muži A38.00:29:54.10+00:10:15.15Detail
72. HEJNA JiříSki team Nové Strašecí#2201976Muži B18.00:29:54.20+00:10:15.25Detail
73. FILIP KarelNové Strašecí#111955Muži D6.00:30:01.21+00:10:22.26Detail
74. KOLÍN OndřejStochov#2591987Muži A39.00:30:17.26+00:10:38.31Detail
75. VESELÝ LubošNové Strašecí#3351965Muži C12.00:30:23.15+00:10:44.20Detail
76. PELÁN StanislavBěžci Slaný#3571968Muži C13.00:30:46.16+00:11:07.21Detail
77. KRATOCHVÍL LadislavLoko Rakovník#3211947Muži E1.00:30:56.61+00:11:17.66Detail
78. ARNOŠT Jan#2901984Muži A40.00:31:11.91+00:11:32.96Detail
79. CIVÍN AlešHZS KCP Praha#3481991Muži A41.00:31:12.10+00:11:33.15Detail
80. MATOCHA PetrNové Strašecí#3521979Muži A42.00:31:17.53+00:11:38.58Detail
81. HRABĚ ZdeněkHZS KCP Praha#3471974Muži B19.00:31:17.63+00:11:38.68Detail
82. CHYTRÝ RobertKBS Rakovník#3411980Muži A43.00:31:21.98+00:11:43.03Detail
83. TRUNEČEK VáclavSlaný#3461974Muži B20.00:31:26.16+00:11:47.21Detail
84. MACHÁČEK MilanNové Strašecí#3061976Muži B21.00:31:33.90+00:11:54.95Detail
85. DOLEJŠÍ VítRuda#2261971Muži B22.00:31:36.84+00:11:57.89Detail
86. URBANEC VladimírMaraton klub Kladno#3801958Muži D7.00:31:39.15+00:12:00.20Detail
87. VEJRAŽKA MiroslavTřtice#2641961Muži C14.00:31:54.52+00:12:15.57Detail
88. CHOCHOLA VladimírMK Kladno#2531950Muži D8.00:32:08.79+00:12:29.84Detail
89. KLIMŠA JiříPraha#3101973Muži B23.00:32:14.89+00:12:35.94Detail
90. HARTYCH MiroslavBěžci Slaný#3291993Muži A44.00:32:33.43+00:12:54.48Detail
91. DOČEKAL Jakub#2681998Muži A45.00:32:35.35+00:12:56.40Detail
92. POPOVIČ Jiří#3151968Muži C15.00:32:39.26+00:13:00.31Detail
93. TLUSTÝ MilanBaník Rynholec#2181998Muži A46.00:32:41.68+00:13:02.73Detail
94. ŠAROCH AdamBaník Rynholec#2391997Muži A47.00:32:51.79+00:13:12.84Detail
95. ŠAROCH JiříBaník Rynholec#2401968Muži C16.00:32:53.17+00:13:14.22Detail
96. SCHUCHARDT StephanPartisan Prague#2951975Muži B24.00:33:09.85+00:13:30.90Detail
97. ŠVÁCHA LubošSokol Mšeno#2471959Muži C17.00:33:35.09+00:13:56.14Detail
98. TŮMA FrantišekMaratón klub Kladno#2331953Muži D9.00:33:53.73+00:14:14.78Detail
99. FRIDRICH TomášRynholec#2811967Muži C18.00:34:47.70+00:15:08.75Detail
100. VESELÝ TomášNové Strašecí#3541992Muži A48.00:35:09.16+00:15:30.21Detail
101. SEDLÁČEK RadekRuda#2221977Muži B25.00:35:31.90+00:15:52.95Detail
102. ROCK JanSokol Unhošť#3141954Muži D10.00:35:59.62+00:16:20.67Detail
103. FRONĚK TomášNové Strašecí#2271979Muži A49.00:37:15.82+00:17:36.87Detail
104. VALACH AndrejPraha#3451981Muži A50.00:40:18.48+00:20:39.53Detail
105. MÍKA OndřejSykyho sexy krtečci - Havlíčkův Brod#2961984Muži A51.00:41:34.31+00:21:55.36Detail
106. TLUSTÝ MiroslavBaník Rynholec#2211978Muži B26.00:42:05.75+00:22:26.80Detail
107. TLUSTÝ LadislavMaratón klub Kladno#2381940Muži E2.00:42:44.22+00:23:05.27Detail
108. SVATÝ Václav#3811993Muži A52.00:42:56.09+00:23:17.14Detail
109. BENDL FilipNové Strašecí#2361997Muži A53.00:42:58.19+00:23:19.24Detail
110. MANSFELD JanSvinařov#3341997Muži A54.00:43:30.72+00:23:51.77Detail
111. THUMA MiroslavNové Strašecí#3301961Muži C19.00:44:10.30+00:24:31.35Detail
112. MERUNKA JanMK Kladno#2441940Muži E3.00:44:48.39+00:25:09.44Detail
113. SKALNÍK FrantišekTuchlovice#3111937Muži E4.00:45:16.56+00:25:37.61Detail
114. DOUŠA FrantišekSokol Lodenice#3531960Muži C20.00:51:11.03+00:31:32.08Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz